Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #21946 Re: Re:

2014-06-11 07:22

#21927: - Re:

Apropoo , nu il consider atat de vinovat pe scarba de Cernev , el nu e decat o coada de topor , un instrument al celor care vor OLTCHIMUL distrus, dar tu ce ai facut domnule Diculoiu in tot acest timp? Te-ai compromis, dar probabil erai compromis demult. Domnule Diculoiu , aveai un rol foarte important in viata acestei societati. Din pacate ti-ai batut joc de acest rol si de aceasta societate.

 

Ar trebui insa sa-ti pui un semn mare de intrebare cam ce a fost in capu vostru ca l-ati sponsorizat asa cum spui 20 de ani si desi individul e KO si ia in continuare 80 de milioane lunar de la fraieri, inca mai este sustinut de cca o mie de oameni.

Pe Cernev si pe altii poti sa ii consideri vinovati ca nu au pus umarul de-a lungul timpului sa il schimbe pe acest impostor sau sa ii fi dat in cap cu ceva.

Aia cu binele societatii pe care il vrea sau l-a vrut Diculoiu eu zic ca ai dreptate dar la modul ca ei au considerat in permanenta ca societatea e a lor si deci de fapt se gandeau strict la binele lor. De noi l-a durut in c..r. si la disponibilizarile astea si la cele de acum ani de zile intitulate de unii externalizari (dar asta e un capitol care nu intereseaza pe nimeni). Noi am fost doar niste piese la numar pe baza carora unii au luat niste bani grei si acum fac pe victimele.

Dar nu te mai mira nimic in ziua de azi. Si mi se pare chiar firesc sa urli ca nu ai bani dar pastrezi 22 de directori cu bani grei.

Dar aici noi suntem de vina.... si timpul curge in favoarea lor.

Restul e can-can.