Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

sandra schmidt

/ #22093 cetatenii discriminati de pres.t.basescu ii cer demisia

2014-01-18 01:23

Re:Celor care folosesc limbajul trevial la adresa ANTENA 3 si jurnalistilor formidabili de acolo doresc s-i intreb daca stiu ca NU D VOICULESCU este subiectul acestei petitii cu Traian basescu cel cara a diminuat salariile si pensiile v-a umilit cit a putut,v-a mintit ,s-a jucat cu toti ca la alba-neagra ,tara a crezut c-i un vapor,a distrus tot ce SE putea distruge.S_a inbogatit rapid DIN banii vostrii si voi il mai aparati cu inversunare calcind PE altii in picioare care FAC desvaluirea faptelor lui si a apropiatilor.VA ginditi oare s-ar putea ca murdariile CE le scrieti le-ar putea citii minori sau pozele acelea ordinäre nu intereseaza oare PE nimeni acest lucru?Sustinatorilor a-i presedintelui demuis toate acestea le-ati copiat de idolul vostru .Mizati la cursele de cai pe o mirtoaga?Lasati jignirile asta n-ui democratie.Mai aveti mult de invatat in aceasta privinta.De la t.basescu nu ERA nimic de invatat imi este rusine ca este si ,,presedintele tarii Mele de origine.Treziti-va si de ce atita ura si atita dezbinare.
del care v-a umilit,mintit,furat direct din salarii si pensii desconsiderati