Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #6082

2014-01-09 21:27

Nici nu stiti ce bucurie ne faceti ,cand vedem ca totu-si mai exista cineva caruia ii pasa totusi de poporul asta vitregit de tot ce inseamna democratie ,de posibilitatea pe care si-a cistigato cu singe in 1990 de a fi niste oameni liberi ,de a putea sa-si exprime o parere nevinovata atunci cind considera ca lucrurile nu merg bine.Ne-am saturat de basescu si de cozile de topor,de udrea , videanu ,de omul care timp de 9 ani ,a dorit numai raul poporului si binele lor,de omul care a distrus prin interventiile in justitie ,vietile a unor oameni si familii nevinovate ,ne-a prezentat in europa ca pe niste salbatici dati jos din copaci sa construim o lovitura de stat ca sa-l dam jos ,m-ai are putin si ne vinde maghiarilor si lui laslo toches.Doresc sa va spun ca noi va sustinem in demersul d-voastra si va felicitam pe d-voastra si intreaga echipa ,dl Ciuvica,dl Ursu ,d-na Oana Stancu,dl Mircea Badea pentru sinceritatea emisiunilor d-voastra,seriozitatea si curajul de care dati dovada nefiindu-va teama si frica de cel care se intituleaza presedintele basescu.Nici macar nu pot sa-i scriu numele cu litere mari.Va urmaresc toate emisiunile ,chiar mi-am m-ai cumparat un televizor ca sa pot urmarii ANTENA 3, ca nevastamea m-ai vrea sa vada si master chif, dansez pentru tine si alte emisiuni.Tinetio tot asa .Va suntem alaturi.