Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CHIOSTOC

/ #14664

2013-12-17 10:23

Ca fost angajat al Oltchim-lui care nu am facut parte din nici un sindicat am o intrebare ptr. noul sindicat parca VITORIA si care as dori, daca se poate sa va raspundeti si ptr. voi cu realism, acum cand a trecut 1 an si 4luni de la schimbare si de la infintarea voasta, ce s-a schimbat in bine (nu o pun cu rautate sau cu interes)dar mi se pare normal sa o puna cineva, din cate imi dau seama, situatia este din ce in ce mai proasta dupa ce au fost disponibilizati 930 de angajati, ati fost mintiti de clasa politica si de acuala conducere(oare nu acelasi lucru sa intamplat si inainte) si atunci pe buna dreptate va intreb, de ce laudati si sustineati cu atata ardoare si incredere conducerea actuala, unde este beneficiul schimbari si care este castigul in bine ptr. bunul mers al societati, care pana la urma sau dovedit a fi numai minciuni si dezinformare, sau trebui sa treaca si la voi 5 ani ca sa strige alti ce strigati voi de fostii.Eu unul nu vad nici o schimbare in bine ,doar ca ne afundam din ce in ce mai mult in mocirla si pana la urma va intreb, care este interesul vostru nu de niste profitori ORDINATI.