Eutanasierea Parlamentului

Asicris
Musafir

/ #6

2011-04-27 23:41

Eu as extinde eutanasia pentru toti cei cu functii de conducere in stat precum si in administratii,locale, regionale si de stat, pentruca 99%dintre ei si-au facut averi secatuind aceasta tara si saracind acest popor prin furt!!!Si nu in cele din urma toti tradatorii inbogatiti peste noapte din vinzarea tarii!Le-as da cinci ani de gratie in care sa traiasca in saracie,cu un salariu minim(taiat cu 25%)atent monitorizati,pentruca de saracie se tem cel mai mult!Dupa cinci ani i-as eutanasia cum am vazut ca fac bestiile cu chip de om prin adaposturi cu sarmanii catelusi nevinovati!Exact aceleasi metode,incepind cu prinderea lor cu latul dupa care tinuti nemincati si batuti cu picioarele,dupa care omoriti cu lovituri de bita in cap!!!Exact ce le fac ei acelor suflete minunate si nevinovate!!!Ochi pentru ochi,dinte pentru dinte!Asa mi se pare corect!Il rog pe Dumnezeu sa ma ierte,dar cu asemenea bestii de oameni ajungi sa gindesti in acest fel! stiu ca nu politicienii personal aplica aceste metode,dar ei ar putea stopa acest macel infernal daca ar vrea!Pentruca nu le pasa nici de tara nici de popor nici de sufletelele nevinovate,le pasa doar sa fure cit mai mult!Atunci merita pe deplin aceasta pedeapsa!!!