Eutanasierea Parlamentului

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Eutanasierea Parlamentului

c8u
Musafir

#1

2011-04-14 04:37

oamenii astia de la putere si toti incompetentii care ne conduc ar trebui mutilati nu eutanasiati ca nu e dureros ...Ei fac poporul nosrtu de rasu' lumii!!!Rusine sa va fie introduce-mi-as organul de reproducere in cavitatea voastra bulaca...cred ca toata lumea ar dori sa va ofere organul de reproducere pe post de acadea,nu de alta dar sa aveti ce manca
Gabi
Musafir

#2

2011-04-26 09:44

PArlamentarii dau legi dupa ureche fiindca nu le este teama de nici o consecinta. In acest context eutanasierea parlamentarilor incompetenti devine un stimulent mai mult decat necesar.
De asemenea sterilizarea mamelor tembele care altfel ar da nastere unor viitori giboni ar fi o urgenta. Un examen pentru a dobandi calitatea de om la 14 ani, si un alt examen pentru catigarea dreptului de vot .... sa nu mai voteze tot babuinul ! Cine pica ambele examene, ar trebuii sterilizat ... calitatea speciei se mentine in mod activ ... ca pasiv vedem ca se inmultesc toti cocalarii si manelistii tembeli, imbecili si inapoiati.
Iulia P
Musafir

#3

2011-04-26 13:55

eu sunt mai toleranta si , desi sunt pentru eutanasierea parlamentarilor, le-as acorda totusi un termen de 7 zile in care sa decida daca aleg eutanasia, sau munca silnica pt tot restul vietii; si sa nu-mi spuna cineva ca sunt si parlamentari cumsecade, pentru ca si aceia dintre ei care au ajuns acolo cu -sa zicem- bune intentii, se fac vinovati de complicitate cu ceilalti

Musafir

#4

2011-04-26 19:50

jos parlamentul corupt!!!
Shadyutz
Musafir

#5

2011-04-26 20:30

Foarte buna initiativa
Asicris
Musafir

#6

2011-04-27 23:41

Eu as extinde eutanasia pentru toti cei cu functii de conducere in stat precum si in administratii,locale, regionale si de stat, pentruca 99%dintre ei si-au facut averi secatuind aceasta tara si saracind acest popor prin furt!!!Si nu in cele din urma toti tradatorii inbogatiti peste noapte din vinzarea tarii!Le-as da cinci ani de gratie in care sa traiasca in saracie,cu un salariu minim(taiat cu 25%)atent monitorizati,pentruca de saracie se tem cel mai mult!Dupa cinci ani i-as eutanasia cum am vazut ca fac bestiile cu chip de om prin adaposturi cu sarmanii catelusi nevinovati!Exact aceleasi metode,incepind cu prinderea lor cu latul dupa care tinuti nemincati si batuti cu picioarele,dupa care omoriti cu lovituri de bita in cap!!!Exact ce le fac ei acelor suflete minunate si nevinovate!!!Ochi pentru ochi,dinte pentru dinte!Asa mi se pare corect!Il rog pe Dumnezeu sa ma ierte,dar cu asemenea bestii de oameni ajungi sa gindesti in acest fel! stiu ca nu politicienii personal aplica aceste metode,dar ei ar putea stopa acest macel infernal daca ar vrea!Pentruca nu le pasa nici de tara nici de popor nici de sufletelele nevinovate,le pasa doar sa fure cit mai mult!Atunci merita pe deplin aceasta pedeapsa!!!








Musafir

#7

2011-04-29 19:46

Chinuiti ,domnii mei nu eutanasiati ,mor prea usor si prea frumos .la toti cei din conducera tarii o doza de chinuri cum se practica pe bietele animalute si la urma crucificati ,cred ca numai asa vor putea spala pacatele lor si rusinea noastra .DOAMNE AJUTA !

Musafir

#8

2011-04-29 20:04

Sunt alaturi cu tot sufletul,de bietele si dragalasele animalute din toata lumea .DUMNEZEU si noi sa le ocrotim .
vio
Musafir

#9

2011-05-01 16:18

cred ca cei care sunt de acord cu eutanasierea cainilor dau exemplu ca ne meritam soarta si situatia in care suntem. am uitat sa fim OAMENI, sa iubim , sa ajutam, sa fim buni. in loc sa le dam ceva de mancare si o vorba buna le dam doar ura si mai asteptam sa primim in schimb o privire recunoscatoare.
am un caine in cartier care e mai dificil. nu i-am dat mancare niciodata dar cand ma vede se gudura la fel ca al meu de acasa, de cate ori trec pe langa el vorbesc cu el si in ultimul timp vine sa il mangai.
nu cred ca ne doare sa vorbim cu cei din jur

Musafir

#10

2011-05-09 22:45

Asa mi se pare CORECT.
Daca ei decid - contra vointei a milioane de oameni - uciderea unor fiinte ABSOLUT NEVINOVATE, care au ajuns pe strazi tot datorita incompetentei guvernantilor (si a relei lor vointe), de ce sa nu fie EI EUTANASIATI, care poarta mari si numeroase vini?
Dar as mai propune ceva: sa fie "eutanasiati" prin acesleasi metode prin care se "eutanasiaza", chiar in acest moment mii de caini absolut nevinovati, unii chiar pui. Nimeni nu e pedepsit, deci totul se face din cu acordul acelorasi autoritati, care cer uciderea cainilor comunitari.
VREAU DREPTATE!
alx

#11

2011-05-22 11:39

Daca strang 1000 de oameni, luam niste mitraliere de la rusi si intram peste ei, atunci va fi Revolutie; dar mi-e teama ca vin parlamentarii si le dau cate un mic si o bere oamenilor mei, si de placere o sa danseze dansul pinguinul turbat si prost. Deci totul sta in noi, trebuie sa invatam singuri, trebuie sa ne respectam, si multe altele....

Musafir

#12

2011-05-22 12:20

Traim in Romania...

Musafir

#13

2011-05-29 13:51

Sunt una dintre milioanele de romance care au ales exilul in locul eutanasierii lente la care ne-au supus "alesii" neamului. Ideea petitiei, desi metaforica, imi pare interesanta. As avea chiar o propunere, aceea de a largi sfera in asa fel incat sa-i cuprinda pe toti cei care ne-au adus in halul in care ne aflam.

Musafir

#14

2011-06-03 03:42

Nu suntem in jungla sa invatam tehnici de aparare asupra fiarelor, asupra lupilor, care actioneaza in haita ca si cainii.Cand suntem atacati de un om ripostam in legitima aparare si asa ar trebui sa procedam si fata de unul canin, plus ca se incalca codul civil unde se mentioneaza care este raspunderea detinatorului de animale.Pe strada, stapanul pune botnita propriului caine ca sa circule,la maidanezi cine le pune?Iubitorii de animale ar trebui mai bine decat sa se vaite,sa le faca un gard,sa-i izoleze,sa-i hraneasca,sa-i adopte,intr-un cuvant sa aibe raspunderi
si chiar sa fie actionati penal daca nu-si asuma obligatiile.Sa nu fim ipocriti si sa punem omul pe primul plan.Asa de josnic s-a ajuns ca sa ne obisnuim cu traumele psihice si fizice,cu bolile transmisibile si mizeria stradala?Haideti sa fim civilizati si sa lasam cezarului ce-i al lui,adica omul sa circule liber omul pe strazi,zile si nopti, neingraditi.
PS:Mai mult atasament fata de oameni si lasa-ti fiarele in habitatul lor,in cazul de fata in tarcuri sau adaposturi in caz contrar sunt pentru eutanasiere!

Musafir

#15

2011-06-29 17:50

cu cea mai mare placere

Musafir

#16

2011-07-01 14:00

parament de kkt

Musafir

#17

2011-07-14 19:16

a as dori si nu uitati sa veniti la mitingul din piata universitatii pe 10 sepyembrie .dupa care vom merge la patrlament sa cerem demisia presedintelui parlamentului si a guvernului ! nu vom pleca pina cind nu idi vor da demisia !!

Musafir

#18

2011-07-15 11:18

da !dar pe data de 10 septembrie sa veniti toti la miting ptr eutanasierea parlamentarilor ! daca nu veniti nu am facut nimic cu vorbe ! E nevoie sa facem urgent si fapte !!!! Semnati si petitia ptr un miting pe 10 septembrie in bucuresti si in toata tara

Musafir

#19 Re: http://www.facebook.com/pages/Stop-killing-stray-dogsStop-eutanasierii/260956767248993

2011-08-10 14:25


Musafir

#20

2011-08-30 10:41

ce altceva merita cei ce vin la conferinta de presa in audi,mercedes sau bmw-uri si incep sa predice despre austeritate si reduceri drastice a pensiilor(oricum mici)???
mosu30

#21

2011-08-30 10:46

de fapt,nici nu i-as eutanasia...as construi un dinam urias,gigantic si i-as pune pe parlamentari sa invarta toata viata la el,pe paine si apa,sa aiba tara curent gratis :))

Musafir

#22 SALVATI OLTCHIM - ARPECHIM!

2012-10-02 09:57

Atentie, se inchid uzine! Urmeaza OLTCHIM - ARPECHIM.
Atentie, vin alegerile parlamentare! Noi cu cine votam?

SALVATI OLTCHIM - ARPECHIM!

SEMNATI APELUL PENTRU SALVAREA OLTCHIM:
http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim

TRANSMITETI ACEASTA PETITIE RUDELOR, PRIETENILOR, CUNOSTINTELOR SI COLABORATORILOR DUMNEACOASTRA PENTRU A STRANGE CAT MAI MULTE SEMNATURI SI PENTRU A DA FORTA ACESTEI PETITII!

Musafir

#23

2015-09-16 05:37

Formulează o petiție prin care să ceri PMB desființarea tuturor refugiilor de tramvai înguste lipsite de garduri de protecție și înlocuirea lor cu refugii mai late prevăzute cu garduri de protecție.