Vrem program TV pentru hip-hop
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem program TV pentru hip-hop
|
Musafir |
#12016-01-15 21:29consider ca din hip-hop pot invata mai multe decat majoritatea canalelor de la TV , deci mi-ar prinde foarte bine |
|
| |
|
Musafir |
#22016-01-16 08:08Avem nevoie de hip-hop la tv |
|
| |
|
Musafir |
#32016-01-16 11:44Prea multe târfe pe tv ... Prea multi hoți si retardați . Sa fie si ceva adevarat si din suflet ... |
|
| |
|
Musafir |
#42016-01-16 12:46Hip hop ul merita vazut la tv!!! |
|
| |
|
The Rap God |
#52016-01-16 12:55Incetati sa mai difuzati toate cacaturile la TV si bagati ceva de calitate din care lumea are ce invata.Adio cu manelele, pitipoancele si toti incultii si depravatii.Vrem HIP-HOP la TV. |
|
| |
|
Musafir |
#62016-01-16 12:56Pentru ca-mi doresc sa vad muzica Hip Hop la tv |
|
| |
|
Musafir |
#72016-01-16 13:38pt ca urasc incultura -manelele |
|
| |
|
Musafir |
#82016-01-16 14:33Parazitii in efect!! Pe TV! |
|
| |
|
Musafir |
#92016-01-16 15:06De cate semnaturi este nevoie? |
|
| |
|
Musafir |
#102016-01-16 15:42Muzica care educa. Hip hop! |
|
| |
|
Musafir |
#112016-01-16 17:05Îmi doresc un program cu muzica de calitate măcar după 00:00. |
|
| |
|
Musafir |
#122016-01-16 18:06Pentru ca iubesc Hip Hopu' !! |
|
| |
|
Musafir |
#132016-01-16 18:26Vreau rap la TV, dar sper sa nu se difuzeze si comerciala -_- |
|
| |
|
Musafir |
#142016-01-16 19:24Hip hop-ul trebuie ascultat dar mai ales inteles . Vad fete de 16-18 ani care asculta manele tot timpul si pe fb dau comentari cu " ai love hip hop/rap " Si eu sunt fata dar nu consider necesar sa ma laud cu cea ce imi place . Cel mai bun lucru ar fi daca hip hop-ul ar fi pus pe tv . Nu pentru ca ne -ar ajuta pe noi pe ascultatorii genului (desi e si asta e bine) dar daca muzica hip hop apare pe tv ar mai aduce la realitate niste oameni intoxicati cu manele. Iar cel mai excelent lucru pt. care cred ca ar trebuii sa mai astptam ani buni ar fi sa fie un post radio special pt. Hip hop . |
|
| |
|
Musafir |
#152016-01-16 19:37VREAU SA ASCULT MAI MULT KAZI PLOAE |
|
| |
|
Musafir |
#162016-01-16 20:28Am dori acest canal pt ca multi asculta hip hop :) |
|
| |
|
Musafir |
#172016-01-16 21:54Pentru ca-mi place hip-hop-ul. |
|
| |
|
Musafir |
#182016-01-16 23:37Cu toți vrem Hip-Hop la TV și să scăpam de manele, de acea vă invit să va uitați și peste acest blog: http://www.blogulanti-manele.blogspot.ro/ |
|
| |
|
Musafir |
#192016-01-16 23:49Ptr ca mai trebuie si muzica buna promovata |
|
| |
|
Musafir |
#212016-01-17 08:35Hip-hop is hip-hop. Cred ca, cu asta am spus tot |
|
| |
|
Musafir |
#222016-01-17 09:03Pentru ca eu cred ca Rap-ul este muzica care ar trebui sa se difuzeze muzica care poate invata multi oameni o lectie ! nicidecum manele si altele porcari :P PAce |
|
| |
|
Musafir |
#232016-01-17 09:14Pentru ca nu există un program TV dedicat doar rapului si asta mă doare foarte rare :( |
|
| |
|
Musafir |
#242016-01-17 10:24Am semnat aceasta petiţie deoarece hip-hop-ul este mai util ca manelele. |
|
| |
|
Musafir |
#252016-01-17 10:31Hai cu voturile ;) (y) |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie