SOLICITĂM DEMISIA SAU DEMITEREA MINISTRULUI CULTURII, BARBU
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția SOLICITĂM DEMISIA SAU DEMITEREA MINISTRULUI CULTURII, BARBU
|
Musafir |
#12013-12-09 19:11incompatibil !!!!!! |
|
| |
|
Senior |
#2 Aiurea2013-12-09 19:12Da..poate vreti sa mergeti voi acolo. Spusele lui s-au interpretat gresit.Ar fi bine ca toti banii alocat bolnavilor de HIV sa se cheltuie pe ei...la ce harababura e cu "managerii" de doi bani ai spitalelor banuiesc ca nici 50 % din acesti bani nu sunt folositi justificat |
|
| |
|
Musafir |
#32013-12-09 19:18Oare cand vom avea in frunte oameni de valoare? |
|
| |
|
Musafir |
#42013-12-09 19:18Acest pseudo ministru pe nume Barbu sa fie demis de urgenta,nu are ce cauta in aceasta furnctie !! |
|
| |
|
Musafir |
#52013-12-09 19:19Sinceritate si dreptate este cea ce dorim . Fara hotii si minciuni gogonate ! :) La revedere . |
|
| |
|
Musafir |
#62013-12-09 19:30ESTE TOTAL INCOMPETENT .............CA TOT GUVERNUL PONTA...........JOS CU TOTI |
|
| |
|
Musafir |
#72013-12-09 19:39Demisia de onoare,a actualului Ministru al Culturii |
|
| |
|
Musafir |
#82013-12-09 20:05A incercat sa se justifice , s-o dea cotita . Poate si-a revenit si a inteles ca nu trebuie sa astepte sa fie dat afara si-si va da DEMISIA . |
|
| |
|
Musafir |
#92013-12-09 20:09In urma cu peste un an, am crezut ca-l duce mintea, insa m-am inselat! |
|
| |
|
Musafir |
#102013-12-09 20:34pentru o ROMANIE demna,respectata si bogata |
|
| |
|
Musafir |
#112013-12-09 21:20Am semnat petitia , deoarece acest "ministru", se comporta ca un macelar , este incompetent si tradator !! |
|
| |
|
Musafir |
#122013-12-09 22:47Toti avem dreptul la viata, iar cei suferinzi au nevoie de RESPECT ! |
|
| |
|
Musafir |
#132013-12-10 06:44AR FI BINE SA FACEM O PETITIE PRIN CARE SA CEREM DEMISIA GUVERNULUI PONTA |
|
| |
|
Musafir |
#142013-12-10 08:19Ma asteptam ca aceasta petitie sa nu isi aiba rostul.Ministrul Barbu trebuia sa isi inainteze demisia imediat ce realiza monstruozitatea spusa,faptul ca nu si-a dat demisia arata faptul ca nu regreta nici acum cele afirmate. |
|
| |
|
Musafir |
#162013-12-10 08:36Ne-am săturat de patrihoţi, gata! |
|
| |
|
Musafir |
#172013-12-10 09:39In Ianuarie 2012 Cultura se baga la DUBA, "parca ar fi fost carne de PORC!" Cei care erau atunci in Opozitie erau scandalizati de acest lucru!!! In 2013 nu mai sunt in Opozitie , iar Cultura Iesita din Duba apostrofeaza Vehement pe cel care ar trebuii sa se Ocupe de Cultura !! Ce sa vezi Solutia :TOT DUBA!CARAGIALE: INTR_O TARA FARA MORAL SI FARA PRINCIPII CARE VASAZICA, LIPSESC CU DESAVARSIRE!! |
|
| |
|
Musafir |
#182013-12-10 10:00Felicitari pentru initiativa! |
|
| |
|
Musafir |
#192013-12-10 19:33Inadmisibil,pentru un ministru,mai ales al culturii,sa faca asemenea "judecati de valoare". |
|
| |
|
Musafir |
#202013-12-10 22:25DEMISIA |
|
| |
|
Musafir |
#212013-12-11 07:11sa-si dea demisia si sa-i ia cu el pe toti nenorocitii din Parlamentul Romaniei...cu riscul sa ramanem fara guvernanti !!! |
|
| |
|
Monica Petruţ Autorul acestei petitii |
#22 Re:2013-12-11 17:36Mulţumesc! Sper că a contribuit, deocamdată, la reacţiile politicienilor, fiindcă am distribuit-o în multe locuri pe Internet. Am trimis-o pe site-ul lui Crin Antonescu şi o s-o trimit la celelalte adrese de e-mail pe care le-am menţionat în petiţie. |
|
| |
|
Musafir |
#232013-12-14 07:20deparazitarea urgenta a Ministerului Culturii! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie