Romanii ii cer premierului britanic drepturi garantate
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Romanii ii cer premierului britanic drepturi garantate
|
Musafir |
#12016-06-29 19:41Fiindca sunt convinsa ca romanii nu sunt cu nimic mai inferiori decat alte natiuni. |
|
| |
|
Musafir |
#22016-06-29 19:42pentru omenie |
|
| |
|
Musafir |
#32016-06-29 19:42Sunt de acord în totalitate. |
|
| |
|
Musafir |
#42016-06-29 19:43Împreună vom putea învinge! |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-06-29 19:43- Date of removal: 2016-06-29
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#62016-06-29 19:43Pentru ca romanii sa nu mai fie batjocoriti in strainatate |
|
| |
|
Musafir |
#72016-06-29 19:43Fratele meu lucreaza in Anglia, cu forme legale (contract de munca). |
|
| |
|
Musafir |
#82016-06-29 19:43Gesturile reprobabile ale unora dintre rprezentantii UK - NF - degradeaza demnitatea si definitia Britaniei. |
|
| |
|
Musafir |
#92016-06-29 19:43De ce am semnat aceasta petitie?Simplu. Pentru ca sunt roman, chiar daca de 4 ani traiesc si muncesc in Franta |
|
| |
|
Musafir |
#102016-06-29 19:43Din patriotism |
|
| |
|
Sylvya Musafir |
#112016-06-29 19:43Am semnat aceasta petitie deoarece am lucrat in Uk pana in februarie acest an.Pentru a putea intelege si ei ca nu toti romanii sunt hoti si majoritatea celor ca mine care au ajuns in tara lor s-au dus sa munceasca cinstit si sunt oameni onesti iar ei nu sunt cu nimic mai buni ca noi. |
|
| |
|
Musafir |
#122016-06-29 19:43Dacă există democrație, dacă mai credem în ea, atunci trebuie semnată petiția! |
|
| |
|
Musafir |
#132016-06-29 19:43din respect pentru romanii nostri care ajuta societatea britanica |
|
| |
|
Musafir |
#142016-06-29 19:44Findca nu trebuie sași bată joc,nimeni de nația noastră !!! |
|
| |
|
Musafir |
#152016-06-29 19:44Pentru demnitate si respect! |
|
| |
|
Musafir |
#162016-06-29 19:44Am semnat pentru onoarea si demnitatea romanilor! |
|
| |
|
Musafir |
#172016-06-29 19:44Pentru copii mei, ambii nevoiti sa plece in Europa pentru a-si castiga un trai decent. Semnez pentru demnitatea lor, pentru respectul datorat de vestici tuturor romanilor |
|
| |
|
Musafir |
#182016-06-29 19:44Deoarece actiunea fiecarui individ conteaza. |
|
| |
|
Musafir |
#192016-06-29 19:44Pentru ca sint ROMAN! |
|
| |
|
Musafir |
#202016-06-29 19:44In principal, datorita umilintelor la care sunt supusi oamenii onesti ,care incearca sa dovedeasca (in zadar , se pare) cat sunt de muncitori si integri. |
|
| |
|
Musafir |
#212016-06-29 19:44Pentru respectul cuvenit românilor și împotriva xenofobiei din UK |
|
| |
|
Musafir |
#222016-06-29 19:44Fiica mea a terminat studiile in aceasta tara si lucreaza acolo platind taxe catre acest stat |
|
| |
|
Musafir |
#232016-06-29 19:44Felicit inițiatorii acestei petiții cu adevărat de Interes Național!Este de datoria noastră, a tuturor celor care avem încredere în forța creatoare și în dreptatea cauzei noastre , să o semnăm și să o susținem! Așa să ne ajute Dumnezeu! |
|
| |
|
Jina |
#242016-06-29 19:44chiar cred ca meritam mai mult decit un loc in coada UE! |
|
| |
|
Musafir |
#252016-06-29 19:44Stop rasismului, xenofobiei, urii! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie