Marian - adevaratul castigator al masinii MPFM
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Marian - adevaratul castigator al masinii MPFM
|
Musafir |
#12015-07-20 16:23Marian este castigatorul |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2015-07-20 16:25- Date of removal: 2015-07-20
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#32015-07-20 16:25Marian merita masina |
|
| |
|
Musafir |
#42015-07-20 16:25Marian a castigat intradevar masina! |
|
| |
|
Musafir |
#52015-07-20 16:26deoarece nu mi sa parut corect ca inainte ca marian sa se dea jos de pe anvelope cristi a atins anvelopele cu miinile ceea ce nu avea voie sa faca |
|
| |
|
Musafir |
#62015-07-20 16:26Deoarece a fost o mare nedreptate pentru Marian. Cristi a atins anvelopele cu mâinile. |
|
| |
|
Musafir |
#72015-07-20 16:27Vreau sa se faca dreptate si sa fie desemnat adevaratul castigator |
|
| |
|
Musafir |
#82015-07-20 16:28Marian a fost cel mai corect și merita sa câștige aceasta masina!!!! Plus de asta o sa-i ajutam ca M&C sa câștige MAREA FINALA!!!!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#92015-07-20 16:29Marian este câștigătorul mașinii nu cimpazeu ala |
|
| |
|
Musafir |
#102015-07-20 16:29Cristi a castigat pe nedrept .Singurul castigator este Marian , sa vazut foarte clar ca cristi a atins anvelopele .As dori ca staff-ul sa se uite din nou la material si sa anunte castigatorul |
|
| |
|
Musafir |
#112015-07-20 16:30vrem dreptate |
|
| |
|
Musafir |
#122015-07-20 16:30Cristi a atins anvelopa cu mana , lucru interzis, care duce la descalificare Marian ar trebui sa fie castigator |
|
| |
|
Musafir |
#132015-07-20 16:30Pentru corectitudinea in acordarea masinii,reconstituiri si pentru a fi respectat regulamentul care a fost anuntat.Oricum slabi profesionisti cei din staful mpfm. |
|
| |
|
Musafir |
#142015-07-20 16:30Marian te iubim tu esti adevaratul castigator pentru noi Staff ul lasat de dorit ai atat 1 an de zile fara sa sari gardul fara sa aduci proble ai demonstrat ca ai cei 7 ani de acasa in ciuda tuturor problemeloe tale TU TREBUIE SA CASTIGI ACEASTA MASINA O MERITI |
|
| |
|
Musafir |
#152015-07-20 16:31Deoarece nu sunt de acord cu decizia staffului. |
|
| |
|
Musafir |
#162015-07-20 16:31Am semnat această petiție în speranță ca se va face dreptate!! Am văzut destul de bine momentul când acest Iepure Gheorghe zis Cristi de la Borca a atins cu degetele anvelopa,în momentul când să așezat pe vine ,înainte ca Marian să cedeze,deci consider ca nu "Cristi" e câștigătorul mașinii ci Marian ,după regulile impuse înainte începerii probei cu anvelope ! |
|
| |
|
Musafir |
#172015-07-20 16:32Ptr ca,Cristi a castigat pe nedrept dupa parerea mea!Trebuia sa se dea si azi imagini si reconstituiri la imaginile dinainte de a renunta Marian!Nu sa procedat corect |
|
| |
|
Musafir |
#182015-07-20 16:32El este adevaratul castigator ! Cristi a gresit ! A atins anvelopele. Vrem dreptate ! |
|
| |
|
Musafir |
#192015-07-20 16:32Pentru ca ce au facut cei de la A1 se numeste furt pe fata si nu mi se pare corect.De ce nu au fost pe faza cand a gresit "marele castigator"?Sau e totul o facatura murdara?Ma intreb cine se mai uita la emisiune sezonul urmator?Eu una sigur NU!!! |
|
| |
|
Musafir |
#202015-07-20 16:32Nu mi se pare normal cea ce face cei din staff ne minte pe fata |
|
| |
|
Musafir |
#212015-07-20 16:33Marian adevarat castigator! |
|
| |
|
Musafir |
#222015-07-20 16:33Pt a se face dreptae |
|
| |
|
Musafir |
#232015-07-20 16:33Cristi a facut prea multe greseli. |
|
| |
|
Musafir |
#242015-07-20 16:36Acest concurent , Gheorghe mereu a fost "protejat" de cei din staff, mereu a fost la limita dupa spusele lor , azi au incercat sa ne pacaleasca pe fata , ei bine nu le-au iesit ! Haideti sa ne strangem cati mai multi sa facem dreptate! |
|
| |
|
Musafir |
#252015-07-20 16:36Pentru ca adevăratul câștigător al mașini este MARIAN |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie