DEMISIA PONTA si BEC
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția DEMISIA PONTA si BEC
|
Musafir |
#12014-11-16 20:42Mizerabila organizare |
|
| |
|
Musafir |
#22014-11-16 20:48Vrem o tara in care sa putem trai nu peste hotare. |
|
| |
|
Musafir |
#32014-11-16 20:49Afara cu toti sharlatanii......vrem conditii mai bune pt copii nostri....care dintre ei poate nu au nici ce manca....si pe altii ii dor undeva....as spune mai multe dar....pt ce?k oricum tot asa vom fi sau poate mai ra |
|
| |
|
Musafir |
#42014-11-16 20:50PONTA...depuneti actele de somaj din timp pentru ca zilele tale is numarate !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#52014-11-16 20:52Jos Ponta! Vreau in Romania,vreau acasa! :( |
|
| |
|
Musafir |
#62014-11-16 20:53Jeguri....afara cu voi... |
|
| |
|
Musafir |
#72014-11-16 20:53ne-am facut de ras in toata lumea asta! vati batut joc de diaspora, si ati uitat ca mainile noastre harnice va ridicat economia. penalilor!!! iesiti odata afara din guvernamant!!! sa va pedepseasca DUMNEZEU pt ce ati facut!!! la fine ati dat si cu gaze pe sarmanii romani!!! o platiti sigurat!!! |
|
| |
|
Musafir |
#82014-11-16 20:54Ne-aţi făcut ţara de Rușine!!! Ne-aţi făcut pe noi, ca români de rușine! Ajunge! Acum..faceţi un bine și daţi-vă demisina!!! S-a întrecut absolut orice măsură! |
|
| |
|
Musafir |
#92014-11-16 20:55Rusine sa va fie rusine rusine |
|
| |
|
Musafir |
#102014-11-16 20:55Bine niki odata nu osa fie |
|
| |
|
Musafir |
#112014-11-16 20:56Hotilor !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#122014-11-16 20:57Ne-am saturat printre straini ne-am saturat sa venim in tara numai la inmormantari, nunti si etc....k nu ne permitem in tara noawtra sa stam mai mult cu fam noastre din cauza la nishte hoti ca voi |
|
| |
|
Musafir |
#132014-11-16 20:57Puie monta |
|
| |
|
Musafir |
#142014-11-16 21:01Demisia!!!!! Faceţi un bine României...aţi furat destul! România s-a trezit! |
|
| |
|
Musafir |
#152014-11-16 21:05sa-si dea demisia acesti mincinosi ,clica PSD-ULUI,JOS PONTA ,DRAGNEA ,OPREA ,SI CLICA LOR |
|
| |
|
Musafir |
#162014-11-16 21:10foarte prost coordonarea la brent council ..a alegerilor din turul 2 la functia de presedinte.mai rau la coada ca la ulei de pe tim pul lui Ceasca.Nu a fost prezent in afara punctului de votare nici un inalt personal din ministerul de externe sau cineva din grupul de control al ambasadei.de la ora 11 am pina la ora 1730pm abia daca am inaintat5 m deoarece coada s-a ingrosat pe mai mult de 5-6 rinduri iar la intrarea in unitate,era o usa de 2 persoane unde se inghesuia care mai de care sa intre in cladire. am renuntat pina la urma de a mai sta deoarece aveam de mers circa 2 ore cu tren si autobuz pina la umila lea locuinta,.Consider ca a-m fost impedicat astfel la exercitarea dreptului la vot. |
|
| |
|
Musafir |
#172014-11-16 21:11Sa se faca dreptate! |
|
| |
|
Musafir |
#182014-11-16 21:16Jos toti câini.Ghinion Ghinion sa trezit Capsunari din somn. |
|
| |
|
Musafir |
#19 Ponta, demisia!2014-11-16 21:27Mai Ponta (imi cer iertare pentru ca nu va pot spune Domnule, si asta nu fata de tine ci fata de toti oamenii cu bun simt, educati, care merita cu adevarat respect), Nu sunt un om cu doctorat ca si tine, am o mai slaba recunoastere in educatie, dar macar o pot numi educatie. Am doar un amarat de masterat optinut pe bune la una din Universitatile de renume in Marea Britanie. Mai am si unul in tara, dar cu acela nu ma pot mandri prea mult, si asta nu pentru ca am plagiat, ci pentru ca am fost dezamagit de sistemul de acolo. In locul tau as iesi din cursa chiar acum, in ultimul ceas. Ar fi singura dovada de bun simt, de inteligenta si de omenie.
As vrea sa te avertizez ca au mai fost oameni ca tine in istorie. Dar mai devreme sau mai tarziu, cu acei oameni, a dat Dumnezeu cu ei de pamant. Daca nu ti-e frica de tinerii acestei tari, te sfatuiesc sa iti fie teama de Dumnezeu (pe care tu, in ignoranta ta, il consideri ‘un om bun’) |
|
| |
|
Musafir |
#202014-11-16 21:33Iesi afara din palatul victoria! |
|
| |
|
Musafir |
#212014-11-16 21:33Indignata de organizare! |
|
| |
|
Musafir |
#222014-11-16 21:34Dati demisia fraiere de ponta si cu tot partidul tau de bulangii sa nu mai auzim de voi nici o data .Rusine sa va fie!!! |
|
| |
|
Musafir |
#232014-11-16 21:42Rusine... |
|
| |
|
Musafir |
#242014-11-16 21:44DEMISIA PONTA si BEC |
|
| |
|
Musafir |
#252014-11-16 21:56Vreau un viitor bun pentru copii mei!vreau un viitor in tara mea!am votat in primul tur in Torino si intr-al doi-lea in Romania!dezamagita de doua ori!vreau sa traiesc farà frica in tara mea!VREAU O TARA CA AFARA!!!!TOTI SUNT EGALI IN FATA LEGII!!! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie