Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!
|
Musafir |
#12013-09-09 20:45sper sa nu fie o cacealma... iar poza este bestiala... |
|
| |
|
Musafir |
#2 Re:2013-09-10 05:23cum sa fie cacealma?!! de asta ne arde cand ne-au terminat nenorocitii astia?! |
|
| |
|
Musafir |
#32013-09-10 15:37Sa moara precum cainii |
|
| |
|
Musafir |
#42013-09-10 18:24Moarte tradatorilor si complicilor lor ! |
|
| |
|
Musafir |
#52013-09-11 04:57Este dreptul poporului roman de a cere acest lucru. Si-au batut joc de noi si ne-au mintit toti acesti ani. Ne-au vandut tara bucata cu bucata. Ne-au vandut pe noi ca popor, pe noi, copii nostrii. Indemnul de a ne poarasi tara si a lucra pentru straini a devenit politica de stat. RUSINE !!!!! Judecata dreapta pentru fiecare. |
|
| |
|
Bogdan |
#6 FELICITARI2013-09-11 06:04Semnez in numele familiei mele si viitorul Romaniei. Romanii trebuie sa se trezeasca ptr ca se lasa pacaliti de cei care ii voteaza,asa cum a fost si cu integrarea in UE o cacealma. |
|
| |
|
Musafir |
#72013-09-11 13:38Este necesara in tara asta . |
|
| |
|
Musafir |
#82013-09-11 14:05in 23 de ani , toti guvernantii au distrus tot...au dat dovada de rea credinta in gestionarea situatiei din tara! |
|
| |
|
Musafir |
#92013-09-12 09:08Pedeapsa cu moarte pentru cei care au condus Romania din '89 incoace si care au subminat economia nationala! |
|
| |
|
Musafir |
#102013-09-12 13:25Este necesar. Dece? Pentrucă Iliescu,Constantinescu,Băsescu,Tăriceanu,Adrian Năstase,Dan A. Popescu, Petre Roman, Patapievici,etc.. au săvârşit acte de înaltă trădare a poporului român şi a teritoriului românesc. |
|
| |
|
Musafir |
#112013-09-12 14:57In frunte cu sefii srviciilor fara ei nu se puta vinde nimic . |
|
| |
|
Musafir |
#122013-09-13 16:48Este necesar sa se afiseze un text al acestei petitii in piata publica pe panouri mari. Sa vada toti adormiti , legumele si lasii si sa se gandeasca ca sub nicio forma nu vor putea scapa de imanenta Judecata |
|
| |
|
Musafir |
#132013-09-15 08:01Am semnat !.. Doamne ajuta , acest popor roman . |
|
| |
|
Musafir |
#142013-09-16 17:37...doresc angajare pe postul de calau ,ofer seriozitate maxima |
|
| |
|
Musafir |
#152013-09-17 07:24Nu vreau decizii radicale,ma refer aici la pedeapsa cu moartea.Imi doresc mai mult sa li se ia toate averile castigate ilicit,astfel s-ar trezi si ei la realitate(cred).Sa recunoasca public ce au facut si ce i-au determinat sa faca acest lucru cu poporul roman |
|
| |
|
Musafir |
#162013-09-17 08:01Ion iliescu trebuie sa fie primul executat |
|
| |
|
Musafir |
#172013-09-24 05:39executati tradatorii! |
|
| |
|
Musafir |
#18 De acord2013-09-25 16:31Dar cum ii prindem. Ca de la vorba la fapta e cale lunga. 1. Nu avem pe cineva sa votam si sa schimbam pasnic cu altii mai buni. 2. Nu exista o adevarata alternativa sa punem in loc. 3. Populatia tarii scade continuu in ritm alarmant. 4. Pe nimeni nu mai intereseaza nimic (parca asteptam sa ni se fure tara, si sa ne miram cum a fost asa ceva cu putinta) |
|
| |
|
Musafir |
#192013-09-30 09:17moarte tradatorilor |
|
| |
|
Musafir |
#202013-10-06 06:08E USOR DE GHICIT CE S-A INTAMPLAT IN ROMANIA . ATAT DE TRIST ! SE COPIAZA TOT CE E MAI RAU DIN AMERICA ! |
|
| |
|
Musafir |
#212013-10-08 12:08nenorocitii. hotii si jefuitorii s-au spijinit unii pe altii la furat si devalizat economia nationala pentru a isi umple conturile...Avram Ionas si Ionascu Neculai ar trebui spanzurati...au terminat piscicola Mila 23..niste jigodii ordinare |
|
| |
|
Musafir |
#222013-10-24 18:55Pedeapsa cu moartea este prea blanda pentru tradarile care le-au facut si vanzarea neamului,a bogatiilor etc.As propune confiscarea tuturor averilor pana inra 3 a 5 spita si sa munceasca in lagare adica in mine,saline,impaduriri si toate industrile pe care le-a avut Romania si nu le mai are.Sa munceasca zi lumina la reconstructia tarii pana mor idiferent de varsta pe care o au. |
|
| |
|
Musafir |
#232013-12-25 17:11Romania are nevoie de o mana de fier care sa nu fie coruptibil si sa fie roman ,avem nevoie de un sistem disciplinar ,nu militar dar apropiat ,legi ptr parlamentari si autoritati care fura banii publici ,sa fie inchisi 25 de ani ....Traiasca Legiunea si Capitanul !! |
|
| |
|
Musafir |
#242013-12-25 23:19Sa se aplince incepand cu 22 decembrie 1989 tuturor celor care au contribuit la distrugerea Romaniei si a poporului roman. |
|
| |
|
Musafir |
#252013-12-26 00:26TRADATORII DE TARA NU MERITA ALTCEVA. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie