Petitieonline.com

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Susțineți candidaturile INDEPENDENTE! / Comentarii


Musafir

#1

2024-04-22 11:56

Il apreciez pe dl Torent și cred că ar fi un bun primar al capitalei .