PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"
PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Apa nu hidratează celulele dacă este dură. Tu ce apă bei? / Comentarii
|
Musafir |
#12022-05-28 14:35Apa de la canal. |
|
| |
|
Musafir |
#22022-05-28 17:54Partidul AUR, care a avut o ascensiune rapida, va avea si o cadere libera...ne.am pus mari sperante in acest partid. Ca va aduce ceva bun romanilor si Romaniei. Cred ca ne.am inselat. Iar Calin Georgescu este un om deosebit, cu onoare si o speranta pt romanii patrioti.
Nici nu vreau sa comentez mai mult, dar e ceva putred in chestia asta, a departarii lui Calin Georgescu. |
|
| |
|
Musafir |
#32022-05-28 20:53Apa zero. Multumim pentru tot ce faceti pentru semenii d-voastra. |
|
| |
|
Musafir |
#42022-05-29 14:27Adică ori străng apa de ploaie, ori cumpăr aparat de purificare a apei
Cum nici apa de ploaie nu mai e curata ptr ca atmosfera are multe noxe , rezultă ca...trebuie să cumpăr aparat de purificat apa. De unde cumpăr ? De la ....ei ! |
|
| |
|
Musafir |
#52022-05-29 16:59Trebuie sa ne unim, trebuie sa fim uniți, altfel nu cred ca facem nimic.
De ce nu merge nimic cu diplomația, de ce diaspora trebuie sa fie sluga la străini, de ce nu trebuie sa stam pe pământurile noastre strămoșești, de ce nu trebuie sa muncim la noi în țară.
O să caute diaspora cu lumânarea sa o aducă acasă.
|
|
| |
|
dan |
#62022-12-22 11:55AUR începe să semene cu celelalte partide . Aceiași luptă pentru funcții, aceiași lipsă de organizare în teritoriu . Nimic pentru organizarea dezbaterilor de idei pentru atragerea oamenilor care pot promova dezbateri de idei sau chiar programe economice, sociale,politice precum Dl. Georgescu, dl Marga, . Văd doar structuri de conducere tot mai anchilozate, mai puțin transparente, pentru că, noi, prostimea, oricum votăm, chiar dacă nu merită să pierdem timpul în favoarea șmecherilor. Ce pot spera de la luptătorii pentru parvenirea personală ? Binele comun ne pute la majoritatea - prea seamănă a comunism unde toți muncesc pentru toți dar tot ,,descurcăreții” înving sau fac ,,re- și atunci la ce bine să ne mai așteptăm de la viitorii conducători Egoiști luptând să își umple sacii lor și ai apropiaților lor ? |
|
| |
|
dan |
#72022-12-22 11:55AUR începe să semene cu celelalte partide . Aceiași luptă pentru funcții, aceiași lipsă de organizare în teritoriu . Nimic pentru organizarea dezbaterilor de idei pentru atragerea oamenilor care pot promova dezbateri de idei sau chiar programe economice, sociale,politice precum Dl. Georgescu, dl Marga, . Văd doar structuri de conducere tot mai anchilozate, mai puțin transparente, pentru că, noi, prostimea, oricum votăm, chiar dacă nu merită să pierdem timpul în favoarea șmecherilor. Ce pot spera de la luptătorii pentru parvenirea personală ? Binele comun ne pute la majoritatea - prea seamănă a comunism unde toți muncesc pentru toți dar tot ,,descurcăreții”, ori aliații dușmanilor, înving ori fac ,,revoluție” pe viețile naivilor, idealiștilor, - și atunci la ce bine să ne mai așteptăm de la viitorii conducători Egoiști luptând să își umple sacii lor și ai apropiaților lor ? Dar, ca asasini ai lui Ceaușescu, ce naiba mai așteptăm pentru această națiune ? |
|
| |
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie