Acces biciclete , role , carucioare in centru si parcuri Vaslui
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Acces biciclete , role , carucioare in centru si parcuri Vaslui
|
Preda Adrian Autorul acestei petitii |
#12014-06-07 12:07Am facut eu primul pas |
|
| |
|
Musafir |
#22014-06-07 15:30Rușine. Cu asa decizii Vaslui-ul nu se va ridica. |
|
| |
|
Musafir |
#32014-06-07 15:44Domnule primar unde se pot juca copii intre 10 si 18 ani? |
|
| |
|
cipo |
#4 Re:2014-06-07 15:54Unde sa se ridice? daca nu ma insel hotararea de consiliu e de prin 2009 deci e veche,si nu e primaru vinovat.. Sa aibe voie doar copii mici cu biciclete,ca daca vin aia mari si pun frana intentionat pe granit dupa asa ramane,si e pacat de investitie.. |
|
| |
|
Musafir |
#5 Re: Re:2014-06-07 19:40Totdeauna ăia "mari" sunt de vină, domnul "Cipo" zi şi tu care are reflexul mai bun de a evita un pericol un copil de 10 ani sau unul de 18 aşa după mintea ta. |
|
| |
|
Musafir |
#62014-06-08 06:08La Sibiu,Bucucresti Londra sau Paris exista piste pentru bicicleta .Acolo locuiesc oameni si la Vaslui......nu. |
|
| |
|
Musafir |
#72014-06-08 10:16Vreau bicicleta |
|
| |
|
Musafir |
#82014-06-08 11:23Au prin toti taranoii scune in consiliul local.... "De un"sa stii tu Ciolo cand tu n-ai fost acolo !" |
|
| |
|
Musafir |
#92014-06-08 17:06Ar fi minunat daca si noi posesorii de animale de companie,n-am mai fi haituiti de politistii comunitari si am avea acces in spatii,special amenajate,sau oriunde,cu conditia de a avea la noi,pungute,lese,carnete de sanatate! Ni se impun tot felul de reguli,ma intreb,avem si drepturi? |
|
| |
|
1 |
#11 Hotii2014-06-09 10:58Sa lase lumea sa se plimbe cu catei cu biciclete cu role ei sa isi vada de treburile lor |
|
| |
|
Musafir |
#122014-06-09 15:55Foarte frumos amenajate spatiile publice , dar trebuie si locuri pt biciclete, role , etc. |
|
| |
|
Musafir |
#132014-06-09 17:25Parcurile sunt pentru relaxare . Asta insemnand si plimbatul cu bicicleta sau rolele |
|
| |
|
Musafir |
#14 Re: Re: Re:2014-06-10 04:01ce spun eu si ce spui tu,vezi ca esti pe linga |
|
| |
|
Musafir |
#152014-06-10 06:55Nu cred ca se pot distruge placile acelea de la role sau biciclete...Un oras ,sau parc fara rasetele copiilor este un loc mort . |
|
| |
|
Musafir |
#162014-06-10 11:35Prosti rau!! |
|
| |
|
Musafir |
#172014-06-10 11:58Vreau si eu sa ma dau cu bicicleta pe granit sa vad cum e :( |
|
| |
|
Musafir |
#182014-06-10 13:05Primarul este un bou |
|
| |
|
Musafir |
#192014-06-10 20:17Revolutie!!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#202014-06-11 08:33Daca trecem prin centrul orasului si avem si animal de companie ce facem cu el ? Banuiesc ca il iau in brate si trec prin Piata Civica, sau pe la arteziana ca si acolo au granit? Sau merg pe marginea soselei? Sa-mi dea amenda daca nu fac curat dupa animal, nu sa ingradeasca libera trecere pe trotuar. |
|
| |
|
carina |
#21 Re:2014-06-11 13:56il poti plimba. dar mai intai mai bine i-ai lua mizeria. ce zici? |
|
| |
|
vlad l. |
#22 antipetitie2014-06-12 14:11vrem biciclete |
|
| |
|
Musafir |
#232014-06-15 18:17Hotarare a primariei cel putin proasta . |
|
| |
|
Musafir |
#242014-06-19 14:38rusine mare pentru un oras ca vaslui asa de interdictie |
|
| |
|
Musafir |
#252014-06-20 15:50Foarte frumos amenajate spatiile nimic de spus , dar trebuie si copii sa se joace undeva. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie