Abuzul vanzarii conditionate taxa radio-tv pe factura de energie

Abuzul vanzarii conditionate taxa radio-tv pe factura de energie / Anunțuri / Stadiul in care se gaseste legea / Comentarii


Musafir

#1

2014-05-26 18:49

Este un abuz ,se string bani pentru derbedei, exemplu banii pentru puslamaua Dinescu ,care ia 40000 euro pentru o emisiune cu produse culinare ,emisiune care nu nintereseqaza pe nimeni !

Musafir

#2

2014-05-27 05:46

PT.CE GV.NU EMITE O ORDONANTA DE URGENTA IN URMA ACESTUI AUZ GROSOLAN?? SIMPLU-TOTI AU ACELAS ALUAT -FANFARONI- NU VOR DECAT VOTURI-BUNASREA-UN SIMPLU SLOGAN-TOTUL PT. BUNASTAREA LOR INDIFERENT CINE E LA BUTOANE,,CAND VOM URMA EXEMPLUL ,,MIRCEA DIACONU,,ABEA ATUNCI PUTEM SA SPERAM!!IN REST VORBE,VPRBE.....

Musafir

#3

2014-05-27 07:45

astept cu nerabdare rezolvarea favorabila a petitiei!

Musafir

#4

2014-05-27 14:11

intradevar numai stat de drept nu este,isi bat jocde noi cei care contribuim la traiul inbelsugat a celor sus pusi si ne rid in nas de reusitele lor dar nu se stie cind nu le va mai veni sa rida.

Musafir

#5

2014-05-27 14:42

trebuie anulata.hraneste niste vampiri.
lucky2006ro

#6

2014-05-27 15:25

M-am saturat de abuzuri si de hotie.Noi traim din pensii de mizerie iar ei huzuresc pe banii nostrii.Imi rup dumicatul de la gura[am o pensie de boala de 460 ron]sa platesc taxe si impozite iar ei isi plimba amantele in strainatate...Altceva ce sa mai zic?Mi-e scarba de ei, de noi ca ii lasam sa faca dupa bunul plac,mi-e scarba de vremurile pe care le traim!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...