Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite


Musafir

#101

2014-04-13 10:36

sa renunte la influente si sa nu se mai razbune pe cei care-I platesc.Sa mearga acasa sa mai studieze

Musafir

#102

2014-04-13 10:36

dece avem parte numai de pr--ti???????

Musafir

#103

2014-04-13 10:37

Sun multe abuzuri, dar acesta a fost dovedit clar! Rusine! Sa fie dati afara si judecati pentru ce fac!

Musafir

#104

2014-04-13 10:37

Cu cat mai multi cu atat mai bine si cu atat mai repede. Timpul pierdut cu disparitia acestui sistem infectat de Basescu si virusii lui, trebuie recuperat.

Musafir

#105

2014-04-13 10:38

o sluga` basista` ABJECTA` CARE TRBUIE SA MEARGA LA PUSCARIE !

Musafir

#106

2014-04-13 10:39

Este partinitor,actioneaza la comanda

Musafir

#107

2014-04-13 10:39

Este tipul ca institutii gen ANI,DNA,etc sa intre pe fagas normal si sa serveasca interesele cetatenilor.De aceea beizadeaua securista trebuie demisa si pedepsita{sa stea o ora intraga cu EBA, in camera}

Musafir

#108

2014-04-13 10:40

De prisos.

Musafir

#109

2014-04-13 10:40

Am semnat cu toată hotărârea această petiţie pe care abia o aşteptam în urma abuzurilor comise la adresa lui Mircea Diaconu. Sper că Horia Georgescu, această "unealtă abjectă" împotriva adversarilor politici ai lui Traian Băsescu să fie demis în urma acestei acţiuni şi nu ca totul să rămână doar la nivel de vorbe.

Musafir

#110

2014-04-13 10:40

UN POLITRUC SLINOS BASIST SA FIE JUDECAT !!!!! JOS MARINARU SI SLUGILE LUI !!!

Musafir

#111

2014-04-13 10:41

In afara faptului ca asteptam demisia acestui personaj sinistru, asteptam explicatii asupra integritatii acestuia! Le asteptam cam demult. De asemenea am vrea sa i se ceara un raport al rezultatelor pozitive ale ANI.

Musafir

#112

2014-04-13 10:41

Aceste personaje au fost puse pe functii pentru a lupta contra valorilor si apersonalitatilor care nu se supun clicii basiste,scormonind tot timpul poate gasesc ceva sa acopere adevarata realitate

Musafir

#113

2014-04-13 10:41

Este un mare 0 pe lângă d-nul MIRCEA DEACONU, trebui demis pentru amenințările pe care le-a făcut,este o copie a lui BĂSESCU la scara mai mică(Băsescu la fel a amenințat la referendum).

Musafir

#114

2014-04-13 10:42

jos chioru!tara asta-i condusa in continuare de slugile lui:ani(horia georgescu)dna(koveszi),csm(haineala) etc
cine are impresia ca justitia-i independenta e un mare bou,i-a intrebat cineva de sanatate pe videanu,udrea,anastase?
schoria

#115 UTOPIE !

2014-04-13 10:42

Este UTOPIE că individul şi-ar da demisia ! Acest gest este un act de onoare sau de bun simţ, ambele lipsindu-i individului (scuze pentru cacofonie, dar "persoană" este superlativ) !

Musafir

#116

2014-04-13 10:42

Imi doresc sa avem sanse de reusita mai mari decat la precedenta. Apropo, de ce, la un numar asa de mare de voturi, imens ptr.o petitie, nimeni nu tine cont de noi? Cine Dumnezeu i-a trimis in Parlament, eu sau europenii? Daca eu,si sa aiba grija ca iar au nevoie, sa faca bine si sa tina cont de ce vreau eu.

Musafir

#117

2014-04-13 10:43

NU ARE CE CAUTA ASEMENEA SPECIMEN IN VIATA NOASTRA, DACA ESTE SUSTINUT DE UNELE CERCURI DIN AFARA TARII SA PLECE CAT MAI REPEDE !LA ACEASTA AGENTIE ,SA FIE UN OM INTEGRU ,SA NU ISE POATA REPROSA NIMIC NICIODATA.

Musafir

#118

2014-04-13 10:44

georgescu horia sa fie anchetat de d.n.a si sa spuna cum a obtinut el averea si cum a ajuns sef la a.n.i

Musafir

#119

2014-04-13 10:45

acest odios personaj Horia Georgescu este o slugă a celor care asupresc acest popor. Asigură cuplul basescu-udrea condiţii ca nimeni să nu-i împiedice să-şi exercite presiunea mirşavă asupra românilor...!!!

Musafir

#120

2014-04-13 10:45

sunt profund indignat de represiunile acestor asazisi ,, aparatori ai dreptatii,,care fac abuzuri asupra unor oameni onesti si cinstiti precum MIRCEA DIACONU , si a multora ca el , dar acoperind cu nerusinare pe cei intr-adevar corupti , mincinosi si hoti , cer hotarat eliminarea lor din functiile pe care le ocupa , ei sunt o frana in calea spre o democratie corecta

Musafir

#121

2014-04-13 10:45

Horia Georgescu trebuie "dat jos din copac"

Musafir

#122

2014-04-13 10:46

scapam,dracului odata de securisti??????????
aaaa

#123

2014-04-13 10:46

Este un mare 0 pe lângă d-nul MIRCEA DEACONU,trebui demis pentru amenințările pe care le-a făcut,este o copie la scară mai mică a lui BĂSESCU(vezi amenințările lui BĂSESCU la referendum)
baronul

#124 personaj odios si slugarnic cuplului basescu-udrea

2014-04-13 10:46

acest odios personaj Horia Georgescu este o slugă a celor care asupresc acest popor. Asigură cuplul basescu-udrea condiţii ca nimeni să nu-i împiedice să-şi exercite presiunea mirşavă asupra românilor...!!!

Musafir

#125

2014-04-13 10:46

Ce facem stam ca prostii, la ce spun americanii si HUO.UE. cu privire la Justitie?
Sintem POPOR sau Redusi mintali. Poate sa-mi spuna cineva.Dar nu politicieni.
Ce facem? Incotro o luam?
Sau ne lasam ca idiotii politici din America si Europa sa-si fac mendrele cu tara noastra.
Auzi la NULITATEA care a fost si prin RO ca vor sa extermine evaziunea, coruptia etc.la noi in TARA cind ei cu Bechetelul cu Portul Constanta si etc. isi bat joc de noi, Si noi. Super BOI. Bravo NATIUNE. Sa te trezesti cind aceasta TARA nu va mai fi a ta! Ce am avut pina acum: comunism, nationalitatile, statul de drept si ce va mai urma ca propaganda. Le e frica de COMUNISM de moarte! Dar nu vor scapa de el. Este prea multa nedreptate in lumea asta. Asta este adevaratul razboi modern fara arme, punem mina pe bogatiile tarii prin prostii care sint in prima linie prin coruptie si vadem noi dupa aceea. Prostimea este usor de manipulat.
Diaconu va avea votul meu si al sotiei mele. La noi partidele nu mai reprezinta cetatenii. Ci numai pe ei. Uitati-va la scirba de Crin. A putut sa intoarca legea in parlament cind a fost presedinte interimar? De ce nu a facut-o? Noua ne trebuie un Orban din Ungaria sau un Erdocan din Turcia daca vrem sa iesim din maronul in care ne-au scufundat politicienii. Va rog cind il mai intilniti pe CRIN sa-i puneti aceasta intrebare De ca nu a intors legea in parlament cind a fost presedinte interimar cu privire la referndum? Dupa aceea spunea ca Guvernatorul B.T are tot dreptul sa intoarca in parlament legile. Ce scirba este acest om!
Bravo Nea Diaconule! Sus Steagul Romaniei. Sintem cu TINE.
Nu uita ca esti Roman.