Petitie :Feriha si Emir impreuna! Emir and Feriha together!


Musafir

#51

2014-04-11 11:38

alt i vrem impreuna pe feriha si emir vrem alt final la fiml
elviar

#52

2014-04-12 06:29

E frumos sa visezi, dar mai frumos este sa fii cu picioarele pe pamint. Ce se doreste este o "utopie".

Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#53 Re: IN FILM LUCRURILE SE POT SCHIMBA ORICAND

2014-04-12 07:00

#52: elviar -

Daca nu vrei sa fii alaturi de noi, nu e nicio problema. De-a lungul timpului s-a dovedit ca ceea ce pentru unii era utopie a devenit de fapt  realitate. Si daca am fi cu picioarele pe pamant neincetat nimeni nu ar mai privi vreun film. Deci filmele sunt facute pt noi , cei care le privim. Iar daca le privim si credem in ele este foarte bine ca avem initiativa de a atrage atentia asupra felului in care  dorim ca ele sa se termine. Nu ne-a placut finalul serialului Feriha, el este al nostru caci noi iubim acest serial deci vrem final fericit. Ce e asa de greu de inteles? DOAR IN REALITATE NU SE POT SCHIMBA LUCRURILE ! Draga elviar, iti doresc o zi frumoasa !

Corina

#54 Feriha și Emir împreună

2014-04-12 15:52

Să nu încetaţi niciodată să credeţi, şi să vă puneţi dorinţe arzătoare în gând....
Să vă rugaţi, să visaţi, ...să speraţi. Să vă imaginaţi lucruri, oameni şi momente pe care vi le doriţi..... Căci doar aşa vi se vor împlini.....
Dacă nu ceri nimic de la viaţă, viaţa de unde să ştie ce-ţi doreşti?...

O seară plăcută tuturor.

Musafir

#55

2014-04-13 15:12

Desi mi-as dori foarte mult sa se reia filmarile, nu cred ca Hazal si cagatay ar mai accepta sa joace impreuna, ar fi prea mare presiunea din partea fanilor Femir ca ei sa fie impreuna si in viata reala si s-ar ivi tot felul de speculatii iarasi. In primul rand si scenaristii ar trebu i sa gaseasca un scenariu credibil care sa prinda la public macar inca vreo 50 de episoade ca sa fie rentabila aceasta continuare. Dar speranta moare ultima...cine stie...
Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#56 Re: MOTIVE PENTRU CONTINUAREA SERIALULUI

2014-04-13 18:27

#55: -

Scenaristele acestui serial sunt FOARTE TALENTATE, nu am vazut replici in gol, de umplutura, fiecare fraza a avut sens ,intamplarile au decurs  lin, din una in alta, in mod logic, tensiunea a fost creata treptat , iar povestea ...extraordinar de frumoasa, datorita ,in primul rand , personajului principal masculin :Emir. El este cel care evolueaza de la rasfatatul cluburilor si al fetelor la o persoana care ajunge sa inteleaga adevaratul sens al iubirii: sa-l iubesti pe celalalt pentru el insusi si nu pentru tine , sa-ti doresti ca persoana iubita sa fie fericita chiar daca n-ar mai fi cu tine  In lumina acestui sentiment , desi se muta in blocul lui Feriha pentru a o pedepsi pentru minciunile spuse si care lui ii aratau ca fusese luat de prost (scuzati limbajul) el isi schimba atitudinea treptat fata de ea si ajunge sa fie coplesit de sentimentele contradictorii care il cuprind. Sentimente care alterneaza la inceput intre furie si surprindere, intre neincredere-durere si intelegere pentru ca , incet-incet furia sa faca loc acceptarii situatiei , duiosia sa ia locul  neincrederii iar dragostea sa invinga in inima lui.Deci , cu asa scenariste, eu nu  mi -as face griji, ar gasi ele o cale sa rastoarne situatia ! Iar actorii de ce sa nu vrea sa mai fie impreuna pe platourile de filmare unde s-au simtit minunat? Iar producatorii, care au dat-o in bara cu cele 14 episoade (parca) aberante si fara audienta de ce n-ar drege busuiocul cu inca vreo cateva episoade in care i-ar aduce impreuna pe Feriha si Emir? Ocazie cu care ei si-ar recupera pierderile iar fanii...ar fi foarte fericiti ca , in sfarsit, totul e bine cand se termina cu bine!


Musafir

#57

2014-04-14 11:02

ar fi foarte frumos sa schimbe finalul serialului...

Musafir

#58

2014-04-15 18:30

emir si feriha impreuna ptr.totdeauna

GEANYNA

#59

2014-04-15 19:37

DA IMI DORESC DIN TOT SUFLETUL SA SE SCHINBE CEVA CEI MAI FRUMOSI ACTORI,TALENTATI,INTELIGENTI SI DE CE NU INPREUNA CA SUNT UN CUPLU FOARTE FRUMOS....NU MAI AM CUVINTE ASTEPT SCHINBAREA VA PUP SI VA IUBESC....SENISEVIYORUM

Musafir

#60

2014-04-15 19:57

feriha si emir...emotiile ce le emana sunt de nedescris.da pt feriha si emir da pt un alt final hazal kaya si catagay ulusoy impreuna si in viata reala cine stie

Musafir

#61 Re:

2014-04-15 20:04


Musafir

#62

2014-04-15 21:21

Mi a placut filmul la nebunie si mi as dori un alt final clar!!!!un joc al celor doi de exceptie avand in vedere tineretea lor!!

Musafir

#63

2014-04-16 04:53

emir feriha sunt adorabili

Musafir

#64

2014-04-16 08:21

Ar fi fost asa frumos sa ramana impreuna !!!

Musafir

#65

2014-04-16 15:11

Un serial minunat! Doi actori tineri , foarte frumosi care au sensibilitate aparte! M-au impresionat foarte mult si mi-as dorii sa-i vad impreuna si in alt film, s-au potrivit de minune, dragostea lor parea reala!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#66

2014-04-16 15:25

cagatay si hazal un alt proiect impreuna si un final fericit in feriha

Musafir

#67

2014-04-16 16:31

da,cu siguranta trebuie un alt final!

Musafir

#68

2014-04-17 06:12

feriha un final fericit si un alt film inpreuna.ii iubesc mult de tot au varsta fiului meu <3

Musafir

#69

2014-04-17 09:32

un paste fericit tuturor femeristelor, binein-teles frumosilor si iubitilor nostri Hazal si Cagatay

Musafir

#70

2014-04-17 20:31

Imi doresc din suflet sai mai vad impreuna intr-un proiect.

Musafir

#71

2014-04-17 21:45

nb tuturor femeristelor FERIHA si EMIR impreuna

Musafir

#72

2014-04-18 20:24

Scrie un comentariu...

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-04-18 21:01


Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#74

2014-04-19 00:29

Nu mai retin in care episod Koray il citeaza pe Yahir :,,Despartirea contine dragoste pentru ca cei despartiti inca se iubesc'' iar Emir spune ,,Pe noi nu ne mai salveaza poemele''. Romantic.

Musafir

#75

2014-04-19 16:23

da. da da...Feriha & Emir