Petitie :Feriha si Emir impreuna! Emir and Feriha together!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Petitie :Feriha si Emir impreuna! Emir and Feriha together!


Musafir

#1

2014-04-05 17:58

Ma bucur sa votez pt. acest cuplu care m-a facut sa pling de atitea ori in ciuda faptului ca sint om in toata firea.Va salut cu drag si va apreciez ca puneti atita suflet.Va doresc tot binele din lume.

Musafir

#2

2014-04-05 18:25

bineinteles ca vreau ca ei doi sa ramana impreuna!!!

Musafir

#3

2014-04-05 18:51

Speranta moare ultima:D
popa roxana
Musafir

#4

2014-04-05 18:53

Emir and feriha was the best cuple of the turkie but i am sorry because she died of the end. I want to see them agein but happy,please


Musafir

#5

2014-04-05 20:14

Hazal și Cagatay si-au exprimat dragostea prin încurajări, cuvinte de admiraţie, de susţinere, prin alinturi şi cuvinte infinit nuanţate, care spun în fel şi chip „te iubesc”. Ei nu au obosit să-și manifeste sentimentele prin declaraţii şi vorbe dulci. Am privit tristețea lor în față, pe un chip care era luminat de fericire, și a fost cutremurator cum această poveste de iubire a fost încheiată!Ceea ce era stralucire devenise umbră, ceea ce era albastru s-a preschimbat in cenușiu , iar cercuri de inele negre îmi aleargau in jurul ochilor când am vâzut cât de bine au putut să joace și cât de trist a putut să fie finalul.
Mulțumim
Corina

Musafir

#6

2014-04-05 23:39

HAZAL&CAGATAY...SUNT UNICI!!
Adını Feriha Koydum...mi-a mangaiat si mistuit sufletul k povestea lor tumultoasa si fascinanta....dar sfarsitul mi-a sugrumat respiratia ...poate de asta ne dorim un alt proiect k ei doi sa ne putem vindeca sufletele!!! Cagatay fara Hazal nu mai are aceiasi stralucire!!


Musafir

#7

2014-04-06 06:58

Acest final trebuie schimbat, a fost nedrept fata de fanii serialului, dupa ce am urmarit cu sufletul la gura 67 de episoade, in ultimele 10 secunde am avut parte de un final de-a dreptul horror. Ar trebui schimbat si producatorul fatih Aksoy, este un neserios, a aruncat toata vina finalulu dezastruos asupra lui hazal dar el nu se gandeste ca atunci cand a hotarat sa faca seria 3 a vazut ca nu are audienta si a lasat-o in aer asa...trenuia sa se incheie intr-un fel , era logic cu moartea lui Emir, dupa cum ne-a aratat el dragostea absoluta in primele serii.

Musafir

#8

2014-04-06 07:45

trebuie sa continue asceasta frumoasa poveste de dragoste...vrem un final fericit!au suferit prea mult ,sa se termine tot in suferinta!dramatism intins la extrem!nu se pate asa1

Musafir

#9 EMIR SI FERIHA

2014-04-06 07:48

CEI DOI SUNT UNICI!NIMENI NU-I POATE LUA LOCUL FERIHAI IN SUFLETUL LUI EMIR!SFARSIT DEZASTRUOS!TREBUIE SCHIMBAT

Musafir

#10

2014-04-06 09:01

Doresc continuarea serialului cu Cgatay si Hazal, impreuna si fericiti....

Musafir

#11

2014-04-06 09:37

doresc mult continuarea povestii tulburatoare dintre Emir si Feriha
Doina22

#12

2014-04-06 14:01

doresc sa se rescrie un scenariu cu happy-end al acestei drame Feriha cu cei doi actori Hazal Kaya &Cagatay Ulusoy .E pacat de aceasta poveste frumoasa sa nu se termine frumos,dupa atatea despartiri,uri,furii si gelozii pentru eroii Emir,Feriha,Hande si Koray ii dorim fericiti.Va multumim.

Musafir

#13

2014-04-06 16:07

love you Hazal&Cagatay

Musafir

#14

2014-04-06 16:12

Acest final trebuie schimbat, a fost nedrept fata de fanii serialului,Doamne ajuta.

Musafir

#15

2014-04-06 17:50

nu stiu daca vom fi luati in seama cu aceasta petitie dar sa speram pana la urma regizorul filmului feriha sa poata schimba finalul.Doamne ajuta

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-04-06 18:12



Musafir

#17

2014-04-06 18:21

vrem un final fericit si o continuare tradusa in romana.

Musafir

#18

2014-04-06 18:21

Foarte frumos acest film, sunteti minunati impreuna ar fi bine daca sa-r schimba finalul filmului <3 <3 <3

Musafir

#19

2014-04-06 18:23

Imi doresc din suflet sa schimbe finalul acestui film ( Feriha ) .

Musafir

#20

2014-04-06 18:34

Doresc ca serialul "Feriha" sa se sfarseasca altfel
clara

#21

2014-04-06 19:30

dak feriha nu sa terminat frumos...sa mai faca un film impreuna si sa iasa ceva frumos :)...bineinteles dak ar putea sa termine si finalul filmului feriha ar fi super..

Musafir

#22

2014-04-06 20:20

Seram ca regizorii (realizatorii)acestui serial sa schimbe sa doreasca sa schimbe sfirsitul acestui minunat serial deoarece acei doi tineri indragostiti sa aiba un final fericit daca nu in viata reala atunci macar in serial .Va multumim.
MARIANA DUMITRU

#23

2014-04-06 20:42

EMIR SI FERIHA FERICITI LA FINAL,INDRAGOSTITI SI IMPREUNA PT TOTDEAUNA,NU-I DESPARTITI,VA IMPLOR DOMNILOR CARE AVETI O PUTERE DE DECIZIE.
MARIANA DUMITRU

#24 Re:

2014-04-06 20:47

#6: -

AM VAZUT SERIALUL DE 6 ORI,DIN CIND IN CIND MA MAI UIT LA ANUMITE SCENE.E SINGURUL SERIAL CARE MA IMPRESIONAT PINA LA LACRIMI,AM TRAIT FIECARE MOMENT AL ACESTUI SERIAL.VA IMPLOR,CEI CARE AVETI PUTERE DE DECIZIE,LASATI K EMIR SI FERIHA SA IMBATRINEASCA IMPREUNA FERICITI.

gabygaby

#25 FERIHA SI EMIR IMPREUNA

2014-04-06 23:31

CREATI VISE ....NU DEZAMAGIRI ...NOUA MURITORILOR DE RAND DOAR ASTA NE-A MAI RAMAS ....VISAM LA DRAGOSTE SI FERICIRE CARE DIN PACATE CAM RAR SA SE INTAMPLE IN VIATA REALA ,DOAR IN FILME TE MAI TRANSPUI UNEORI SI ITI ZICI ...OARE SE POT INTAMPLA SI IN REALITATE ASEMENEA IUBIRI ?? DUPA CUM STIM TOTI NIMIC NU MAI E CUM ERA ODATA ,S-A INTORS LUMEA CU SUSUL IN JOS !! MA ALATUR SI EU LA SEMNAREA PETITIEI IN SPERANTA CA SE VA INTAMPLA CEEA CE DORIM ,ADICA SA SCHIMBATI FINALUL SERIALULUI FERIHA DAR IN ACELASI FORMAT ....EMIR SI FERIHA ...CAGATAY SI HAZAL !!!!! INSPIRATI-VA DIN CELEBRUL SERIAL AMERICAN DALLAS ..SCENA BOBBY SI PAMELA ..CAND BOBBY ARE COSMARUL CU PAMELA MOARTA SI DE FAPT DUPA CATEVA EPISOADE EL SE TREZESTE DIN VIS !! CINE A VAZUT SERIALUL STIE DESPRE CE VORBESC !!!