Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

bobo

#25501 Re: SA-L DAM AFARA

2014-01-18 14:55

#25481: - SA-L DAM AFARA

in sfarsit frate de ore scriu asta si nimic hai bafta sa l debarcam odata


Musafir

#25502

2014-01-18 14:55

Scapati-ne de javra ordinara
ancon

#25503 OBSEDATI

2014-01-18 14:55

Eu unul nu tin nici cu Basescu nici cu Ponta. Dar oricum cred ca Basescu trebuia sa plece de la referendum-ul la care am fost si eu dar daca el nu a plecat atunci voi credeti ca va pleca acum??? In afara de asta eu cred ca ati devenit obsedati de basescu si acu ati devenit si penibili. Intr-o dimineata am deschis tv care era pe antena 3 si primele doua cuvinte pe care le-am auzit au fost Traian Basescu. Mai oameni lasati-o mai moale ca oricum nimic nu se rezolva cu ce faceti voi. S-a rezolvat ceva in tara asta dupa demersul presei??/ Daca da va invit sa faceti ceva desi eu am mai scris de asta: sunt multe firme in romania eu sunt din arad care platesc extrem de prost angajatii (ex: NAC NADAB, Delphi, Kromberg and schubert, EKR Elektrokontakt etc). P deasupra maresc norma de la o zi la alta. Daca vreti sa faceti reportaj cred ca putini vor vorbi dar eu unul sunt dispus sa o fac fiindca am lucrat in asemenea fabrici si in plus mi s-au cerut bani ca sa fiu pus pe alt post. Dealtfel am facut demersuri si la DGA dar degeaba. Sunt Inginer cu experienta de peste 6 ani si nu mi se acorda nici o sansa la aceste fabrici fiindca sunt corupte. Acestea sunt problemele noastre ale romanilor si nu Basescu sau Ponta.
Heil Hitler

#25504 Re: Re: Nu renunt....

2014-01-18 14:56

#25493: - Re: Nu renunt....

Cat de prost sa fii....nu impresionezi decat prin prostie.

 


Musafir

#25505 Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:56

#25495: Heil Hitler - Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

A aparut Mesia pulii sa ne salveze. Inca un sociopat. Hai sictir.

actual pensionar

#25506 somnul ratiuni

2014-01-18 14:56

"somnul ratiunii zamisleste monstrii" iar acest derbedeu cocotat la cotroceni este un astfel de monstru acum aflat intro faza de paranoia terminala..Am trait parte din perioada lui DEJ,apoi Ceausescu, Iliescu si acum al acestui impostor Basescu, imi doresc insa ca actuali si viitori politicieni sa elaboreze cit de repede o noua constitutie a Romaniei care sa nu mai permita niciodata astfel de derapaje ca in ultimii 10 ani !Romani rugati-va la D-zeu sa scapam de acest dement !
BRADESCU
Musafir

#25507 atentie ,nu-l lasati liber, ca muchca !

2014-01-18 14:56

atitudinea shacalului demonstreza ca sunt ceva semne serioase cu el .sa-i recomande cineva o clinica din strainatate pentru ca aici oricum refuza.se afla tot.

ingerul gabriel rapune monstrul plesuv

#25508 Re: Dan Voiculescu e un turnator ordinar la secu !!!

2014-01-18 14:56

#25401: Mircea Badea - Dan Voiculescu e un turnator ordinar la secu !!!

haha...hienele cu respiratie puturoasa a la basau , au inceput sa simta la talpi focul gheenei?ce o sa faci trepadusule cand taticu aghiutza o sa fie istorie? si fie vorba intre noi, se va intampla destul de curand :))

Heil Hitler

#25509 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:56

#25485: - Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati
Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura....,.[[]]


Musafir

#25510

2014-01-18 14:57

si la final ce faceti cu petitia? va fi dezbatuta in parlament?sau o aruncati intr-un sertar sa aiba pe ce se asterne praful?si uite asa a luat broscuta 3 palme in cap( ptr. cei care stiu bancul) .la voi la antena 3 a-ti avut-o invitata pe astroloaga Mariana Cojocaru care a spus clar ca Basescu isi termina mandatul in decembrie( mai consultati-o ca mare dreptate are), asa ca petitia asta e frectie la picior de lemn. sa nu credeti ca, daca n-ar fi acoperit bine n-ar face ce face. amintiti-va ca prima vizita pe care a facut-o (la primul mandat) a facut-o la securitate, s-a dus sa le multumeasca!!!( cu siguranta e sluga lor-drept dovada la toate serviciile de forta sunt fostii securisti cu care a colaborat din totdeauna sau odraslele lor asa ca.... despre ce vorbim) deci... pana securitatea nu va vrea sa-l dea jos nu se va intampla nimic (ca asa am scapat de ceausescu).daca isi iese din pepeni e pentru ca stie ca va fi tras la raspundere de ei ca n-a stiut sa se acopere bine. care este explicatia ca ambasada sua il tine in post?are radacini adanci, fff adanci si nu de va intampla nimic nici dupa decembrie.tot usl-ul asta pe langa ca e prost mai e si corupt si asta il infurie pe base(aici ii dau dreptatea).oricum votul e slab de tot , sa nu va mirati cam tot atatia o sa iasa si la vot. oamenii au inceput sa-si dea seama ca nu se mai poate face nimic, fiecare din noi ne vom duce viata asa acum ne-a dat-o dumnezeu- vreti un trai pe placul vostru ? plecati din tara. nu vom scapa niciodata de securisti si comunisti.n-o vom duce niciodata mai bine, raul a fost deja instalat si faceti-va o cruce maaaare caci dracul e batran.SA TRAITI B..EEE!

Musafir

#25511

2014-01-18 14:57

Basescu si ai lui sa plece sper sa ajunga acolo unde ii e locul la Puscărie

Musafir

#25512

2014-01-18 14:57

Sa plece pentru ca a nenorocit o tara intreaga!

Musafir

#25513

2014-01-18 14:57

cea mai mare rugaminte catre d-zeu sa ma mentina in viata pana basescu i-si termina mandatul-sa vad ce se intampla dupa.....

Musafir

#25514

2014-01-18 14:57

Octavian Paler ne-a avertizat asupra personajului T B!...Avem nevoie de inca o revolutie..dar cu arme in strada ci cu Oameni pregatiti, cultivati, care sa respecte promisiunile electorale sisa fie in slujba poporului. I Georgian
...

Musafir

#25515

2014-01-18 14:57

m.....ie baselu!!!!

Musafir

#25516

2014-01-18 14:57

bravo antena 3. va pup. pa pa.

Musafir

#25517

2014-01-18 14:58

Am vazut multe la viata mea in cei 82 de ani cati am, dar ce face acest domn Basescu este de neconceput. Eu mai am putin de trait, dar pentru binele copiilor si nepotilor faceti tot ce puteti si dati-l jos pe acest tiran. Este mai mare ca Ceausescu, va spun cu toata sinceritatea unui om care a trait in ambele vremuri.

Musafir

#25518

2014-01-18 14:58

daca nu-l demitem va avea tot restul vietii lui , CASA DE LA STAT, PENSIE DE LA STAT si SEPEPISTI DE LA STAT.


ce-ar fi sa si le platesca SINGUR, DIN BANII LUI ... si casele si sepepistii ?
iar ca pensie speciala sa ia 180 de ani de parnaie ?
trebuie neaparat sa-l demitem, de ce sa fie ca el cand dreptatea e de partea noastra ?
am votat si cvorumul a fost indeplinit, trebuie sa-l demitem pe demis pana pleacaa !!!

Musafir

#25519

2014-01-18 14:58

i want out Tr Basescu as i voted in 29 july 2012

Musafir

#25520 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:58

ertep

#25521

2014-01-18 14:58

Sa plece pentru ca doar camarila lui il mai vrea!

Musafir

#25522

2014-01-18 14:58

datil jos pe tiran.

Musafir

#25523

2014-01-18 14:58

ofiteri SRI si SIE iesiti din campul lui basescu!

Musafir

#25524

2014-01-18 14:59

Prefacut si mincinos cred ca sunt caracteristicile principale ale persoanei care ocupa postul de presedinte al tarii noastre.
Si in secundar cred ca da dovada de lipsa de patriotism. . . .nu intelege si nu simte asta.

Musafir

#25525

2014-01-18 14:59

de ce oare se tine atit de scaun atita timp cit fica lui este in tro increngatura scandaloasa care ne aminteste de comunism