Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 14:19



Musafir

#25327

2014-01-18 14:19

Dan Voiculescu e un turnator ordinar la secu !!!

Musafir

#25328 recensamantul javrelor maidaneze sterilizate la antena 3

2014-01-18 14:19

voiculescu si antena lui au sterilizat creierele a 65.000 de porci maidanezi care se cred 100.000
Mircea Badea

#25329 Dan Voiculescu e un turnator ordinar la secu !!!

2014-01-18 14:19

Dan Voiculescu e un turnator ordinar la secu !!!

Musafir

#25330

2014-01-18 14:19

VA MULTUMESC IN NUMELE A 7300 000 DE ROMANI PENTRU CARE V_ATI LUPTAT SI VA LUPTATI IN FIECARE ZIS>L NU SUNT IN STARE SA FACA NIMIC .AI >>>>>BASESCU CUM VREA SA NU UITE CA VIN ALEGERILE SI VOR PLATI IGNORANTA SI NEPUTINTA DACA NU_L DAU JOS PE IMPOSTOR CHIAR SI CU O ZI INAINTE DE INCHEEREA MANDATULUI ALTFEL NU LE V_A FI LOR BINE PE PAMANT
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#25331 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 14:19

#25325: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...


 


Musafir

#25332

2014-01-18 14:20

fara coentarii.............sa e duca acassssaaaaaaaaa.........sau oriiunde.........a ne lase in pacee
Heil Hitler

#25333 Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:20

#25326: - Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Nu boule...ala e diversionist sa imi acopere mie mesajele


Musafir

#25334

2014-01-18 14:20

Sunt de acord cu petitia si-i cer demisia antihristului Tiran Base(s)cu de la conducerea Romaniei, avandu-se in vedere ca si-a batut joc de poporul roman mai rau decat a facut-o Ceausescu.Tiran Base(s)cu a adus poporului roman doar ura, dezbinare, discriminare, saracie si minciuna.Din aceste motive l-am numit antihrist, intrucat presedintele inca actual al Romaniei reprezinta raul suprem.Cand acest rau suprem nu va mai fi, tara noastra va putea sa fie cu adevarat o tara democrata si un stat de drept.Dumnezeu sa ne ajute.

Musafir

#25335

2014-01-18 14:20

Adevarul triumfa intotdeauna ! Oricat se straduiesc unii sa-l ascunda.
Datorita voua, celor de la Antena 3 ,aflam si noi,cetateni ai acestei tari ,realitatea.Va multumim!

Musafir

#25336

2014-01-18 14:20

multumim ca ne dati ocazia sa spunem domnului presedinte sa plece mai devreme si sa lase pe cei tineri sa conduca care au o alta gandire brayo antena 3 santem cu voi la tot ce faceti rezistati

Musafir

#25337 voiculescu la parnaie cu toata familia

2014-01-18 14:20

..

Musafir

#25338

2014-01-18 14:21

BA DA AU PLECAT TOTI POSTACI BASISTI??? SI TE AU LASAT PE TINE SA LATRI PINA SE INTORC E LUNI LA LUCRU????? SIGUR O SA TI SE TERMINE CERNEALA AIA ROSIE,,SI TOT CU KAKAT O SA IMPROSTI SITE UL PINA LA URMA ,ORICUM SINTETI OBISNUIT CA DOAR NU I PE BANI SI PLUS DE AIA VA SCALDATI IN EL TOATA VIATA ,DECI NU O SA DUCI LIPSA DE MATERIE PRIMA,,,DAR AR FI FRUMOS SA MAI SCHIMBI SI TU CULOARE........NU DE ALTA DE PLICTISESTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#25339 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 14:21

#25331: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://alexandrupetria.files.wordpress.com/2012/07/basescu.jpg...

Heil Hitler

#25340 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:21

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica".{{{}}


Musafir

#25341

2014-01-18 14:21

Bah basistilor. Licuriciul stie ca Basina al vostru face afaceri cu KGB-ul ?

Musafir

#25342

2014-01-18 14:21

demisia!!!!!!!!!!!!!!!
Stefan Dumitru

#25343

2014-01-18 14:21

Sunt de acord cu petitia si-i cer demisia antihristului Tiran Base(s)cu de la conducerea Romaniei, avandu-se in vedere ca si-a batut joc de poporul roman mai rau decat a facut-o Ceausescu.Tiran Base(s)cu a adus poporului roman doar ura, dezbinare, discriminare, saracie si minciuna.Din aceste motive l-am numit antihrist, intrucat presedintele inca actual al Romaniei reprezinta raul suprem.Cand acest rau suprem nu va mai fi, tara noastra va putea sa fie cu adevarat o tara democrata si un stat de drept.Dumnezeu sa ne ajute.

Musafir

#25344

2014-01-18 14:21

SA PLECE SA NE LASE IN PACE .

Musafir

#25345

2014-01-18 14:21

Vanzator de neam si de tara.Ne-a adus la sapa de lemn acest mare nesimtit al tarii.
Heil Hitler

#25346 Nu renunt....

2014-01-18 14:21

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......
Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii..,,.,,..///

Musafir

#25347

2014-01-18 14:22

tara a intrat de zece ani incoace intr o zodie neagra ..trebuie sa scapam de basescu traian ..useleul ne a dezamagit !

Musafir

#25348

2014-01-18 14:22

nu l-am votat niciodata,nu este presedintele meu,are un caracter de ultima speta,mincinos,bataus,betivan,si altele pe care le-am vazut in tot acest timp cat a trebuit s-al suportam nu a facut nimic bun pentru aceasta tara sa mearga acolo unde ii este locul-mai intai demisia

Musafir

#25349

2014-01-18 14:22

Imi e de ajuns "atata Basescu";m-am saturat!Ce e mult ,nu e bun...sau ingrasa...sau e imoral

Musafir

#25350

2014-01-18 14:22

Mama voastra ,vreti sa faceti bani cu petitia curului Jos antenele.