Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Heil Hitler

#25301 Nu renunt....

2014-01-18 14:15

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......
Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii..,,.,,..

Musafir

#25302

2014-01-18 14:15

Din minunile domnului Basescu Traian presedintele Romaniei ne-a desfiintat Spitalul Uman . Mentionam ca in zona sunt peste 10 000 de oameni care erau deserviti de acest spital. La ora actuala nu are cine sa faca tratament la locuitorii din aceasta zona a Romaniei. Mentinez ca mai am si alte probleme pentru aceasta va las nr. meu de telefon fix :0250840190
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#25303 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 14:15

#25295: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...


 


Musafir

#25304

2014-01-18 14:16

de ce nu se sesizeaza dna-ul si fiscul sa afle de unde are ioana basescu bani sa plateasca rata lunara la un milion de euro?????

Musafir

#25305 333322

2014-01-18 14:16

Semnăturile provin de la 65 208 adresa IP diferite.

















Nice try, antena3 fags




















Antena 3, spanzurati-va loserilor!














Semnăturile provin de la 65 208 adresa IP diferite.

















Nice try, antena3 fags




















Antena 3, spanzurati-va loserilor!

Heil Hitler

#25306 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 14:17

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica".//////


Musafir

#25307

2014-01-18 14:17

basescu pleaca esti o rusine pt intreg mapamondul
ELENA

#25308

2014-01-18 14:17

Ajunge, daca nu ai demnitate, si respect fata de semenii tai,nu te astepta ca ei sa te respecte si sa te urmeze!!!

Musafir

#25309

2014-01-18 14:17

este un om f. rau mi-a taiat pensia ne jigneste in fiecare zi nu a fost demn de un presedinte de tara s-au imbogatit toti i-r noi murim de foame JOS CU BASISTII



Musafir

#25310

2014-01-18 14:17

M-am saturat de aroganta si crezul lui de a fi invincibil! Un penibil in tot si toate!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 14:17



Musafir

#25312

2014-01-18 14:17

jos cu chiorul hot,betiv,mincinos............
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#25313 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 14:17

#25303: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://alexandrupetria.files.wordpress.com/2012/07/basescu.jpg...

si in treacat sa-si ia si slugile, inclusiv pe astea de aici !  :)))


Musafir

#25314

2014-01-18 14:17

Basescu ia spaga (cea mai mare spaga) prin notariatul fii-sei. Basescu a luat spaga de la Gazprom, companie rusesca cu managemant KGB, Basescu face afaceri cu dusmanii Romaniei desi afisaza in public o alta atitudine fata de rusi. Basescu e obsedat de Antena 3. Familia lui Basescu este o familie de mafioti.

Musafir

#25315

2014-01-18 14:17

Sunt de acord cu aceasta initiativa, Basescu este o rusine. Ar trebui sa-l intrebe cineva cu ce-l ajuta sa treaca aprin ceasta viata lasand in urma atata jaf si nedreptate. Pentru ce?

Musafir

#25316

2014-01-18 14:17

mi-as dori un presedinte care sa nu ma faca de rusine ca sunt roman
Heil Hitler

#25317 Nu renunt....

2014-01-18 14:18

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......
Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii..,,.,,..{{}
Stan Clara, TIMISOARA

#25318

2014-01-18 14:18

Păţeşte ceva Gâdea, vin alţi 100 de mii de Gâdea, păţeşte ceva Badea, vin 1 milion de Badea, păţeşte ceva Dana Grecu, vor veni 2 milioane de Dana Grecu. Noi, generaţia anilor 50-60 părem liniştiţi şi tăcuţi, dar noi împingem din spate copiii noştri de 25-35 de ani să nu tacă, să nu se lase umiliţi, îngenunchiaţi, jecmăniţi (financiar, spiritual cât şi moral) de oamenii pe care noi i-am ales, crezând şi sperând la o bătrâneţe liniştită, alături de copiii noştri în ţată şi nu slugi sau scalvi în străinătate. Cei care conduc ţara de 10 ani încoace, au promovat: EVAZIUNEA, ŞPAGA, HOŢIA, MINCIUNA, CRIMA ORGANIZATĂ, SPĂLAREA DE BANI, FALSURI IN ACTE, de unde au rezultat oameni disperaţi care: S-AU SINUCIS, AU DEVENIT ALCOOLICI, PROSTITUATE, PEDOFILI, HOMOSEXUALI, BOLNAVI PSIHICI, CRIMINALI, TÂLHARI, toate astea din cauza sărăciei la care au fost supuşi sub conducerea acestui SISTEM PERVERS, CORUPT şi PUTRED de BOGAT.


Musafir

#25319

2014-01-18 14:18

Sunt de acord cu demisia ,bisnitarului Basescu.
Cum e posibil ca un singur om sa mature cu moi pe jos, rusine ptr U.S.L.,partid de papagali.

Musafir

#25320

2014-01-18 14:18

mult a fost putin mai este,dar parca acest putin pare o vesnicie.

Musafir

#25321

2014-01-18 14:18

DOMNU GADEA AVETI GRIJE DE DUMNEAVOASTRA CA ASTEA SUNT ANSTARE DE ORCE

Musafir

#25322

2014-01-18 14:18

pleaca e momentul sa dai dovada de bun simt fata de popor

Musafir

#25323

2014-01-18 14:18

Nu il mai vreau pe Basescu in fruntea noastra,mdupa cit rau ne-a facut,ne-a mintit cu nerusinare si mai cu seama pentru tupeul de neconceput care il afiseaza cu nonsalanta

Musafir

#25324

2014-01-18 14:18

sper sa demisioneze
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#25325 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 14:18

#25313: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2011/11/free-base.jpg...