Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!

Latronivc
Musafir

#201

2015-05-27 19:17

Pentru ca m-am saturat sa muncesc pe nimic
Am ajuns sa muncim ca In evul mediu doar pentru hrana si hainele de pe noi
Peste 50% din veniturile noastre se duc la stat .
Ce primim In schimb ???


Musafir

#202

2015-05-27 20:38

Asa e normal in fata unui-unor prejudicii care afecteaza viata si moartea cetatenilor ROMINI !!! Au scapat din fasha ani si ani de zile fara sa dea socoteala JUSTITIEI. E vremea sa se intample si daca e cazul inclusiv mie !!!!

Musafir

#203

2015-05-27 23:01

Dupa fapte si RASPLATA, iar ptr tradatorii de TARA, doar pedeapsa capitala este SOLUTIA. bestii corupte !!!!

Musafir

#204

2015-05-27 23:46

va scriu si semnez petitia ptr ca sunt roman si imi pasa de tara mea de bunurile ,bogatile,de pamintul unde m-am nascut si crescut de dragul stramosilor mei care s-au luptat cu straini ptr aceasta bucatika de pamint care este tara mea romania ,au platit cu viata si singele lor sa ne lase noua mostenire,o tara frum cu toate formele de relief cu multe bogati subterane,si pe pamint,pe care haita de hoti de sa perindat de 25 de ani la guvernare si presedintie au vindut si furat tot ce se putea,am semnat petitia ca am o casa in romania un pamint,am frati parinti si 2 baieti,si 2 nepoti,stramosi si parinti mei miau lasat pamint si avere,intrebarea e ce las eu copiilor si nepotilor mei,davca statul nea luat tot nea facut sa luam drumul pribegiei sa nu murim de foame si sa nu vina bancile sa ne ia pamintul si casa,singura solutie e sa eliminam bolsevici care dorm in parlament si au salari de mii de euro sa i omorim ca pe ceausescu si sa le cofiscam averile sa facem legi aspre sa nu mai vindem un1 m de pamit sau padure,sau tot cei pe pamint si sub pamint ,vreau moarte tradatorilor de tara vizatorilor de tara tutror celor ce au subminat economia si integritatea tari,daca e cazul vin si lupt cu arma in mina alaturi de copii mei sa inlaturam viermi de la putere,uniti-va dragi si frati romani oriunde va aflat,i acum e timpul nea ajuns la os durerea ,,, plinge plaiul,,, plinge glia,,,,, plinge saraca romania ,,gem stramosi in mormint,,, ca ei ne-au lasat pamint,,, dar boieri lau vindut ,,,,sau lau dat cu imprumut,,,doamne dane o putere ,,sa salvam, tara de lichele,,,,sa le luam tot ce ne-au luat,,,, in citiva ani de mandat,,,adunane doamne pe toti sa strpim tara de hotii,sa neadunam mik cu mare,,, sa scapam tare se jale,,sa ne aparam tara si glia,,, ca-i a noastra romania,,,sa venim cu toti acasa,,acum ,acum pina nu e pre tirziu,,,iubiti mei frati romanii semnati petitia,si cu toti sa ne unim,,,,tara sa neo iubim,,,puterea so cistigam ,,,ca romania nui a lor,e a noastra a tuturor,,,de veacuri suntem un popor unit,,,dar au venit straini si neau despartit,,hai sa aratam la toti in lume ,,caci suntem un popor un nume,,si toti sa stie ca avem o romanie,,frumoasa patrie se stie,,,,si tot cei romanesc nu piere,ca vine azi sau maine un vierme la putere,,,frati romani srmnati si salvati tarisoara noastra sa ne intoarcem cu drag acasa sa ne crestem copii in pace si liniste ,sa muncim pamintul stramosesc sa mincam painea nostra si sa dormim in casa nostra,nu sa ne crestem copii la telefon si pe skaipe,luati atitudine si noi ne alaturam si va sustinem,va multumesc va scris din inima si cu drag va scriu mita kainamisis romanca din thermi thesalloniki azi 28 ,5,2015,ora 244 noptea



Musafir

#205

2015-05-28 04:32

Pentru un viitor mai bun.

Musafir

#206

2015-05-28 04:37

Pentru normalitate și pentru tara și apărarea intereselor tarii corect.

Musafir

#207

2015-05-28 06:24

Imi iubesc tara !

Musafir

#208

2015-05-28 08:16

Sa fie spinzurati

Musafir

#209

2015-05-28 08:50

Daca nu luam noi romanii o atitudine pentru curatarea tarii
de mafia organizata la nivel inalt ,etc.,copiii nostri cum vor trai in tara lor?

Musafir

#210

2015-05-28 08:59

Datorita faptului ca este mai mult decat necesara in zilele noastre.

Musafir

#211

2015-05-28 11:09

cumva trebuie sa incercam sa ii speriem si noi pe ei!

Musafir

#212

2015-05-28 14:33

A
m semnat aceasta petitie,pentru ca numai asa se poate veni la adevaratele valori ale societatii, numai asa se poate stopa jefuirea tarii si numai asa putem scapa de tradatori.

Musafir

#213

2015-05-28 14:41

Tradatorii de tara si neam trebuie sa plateasca,indivizi ca ponta,tariceanu,voiculescu,etc. trbuiesc judecati si pedepsiti la moarte prin tragere in teapa !

Musafir

#214

2015-05-28 15:48

E necesar ..
...prea mult jaf si durere in tara ....

Musafir

#215

2015-05-28 16:52

Pentru inalta tradare ...merge , chiar si pentru tradare ,pur si simplu !?
Cum de ce ? ...pentru ca sunt de acord cu acest lucru , fara alte explicatii ...chiar daca nu este ortodoxa masura !!!

Musafir

#216

2015-05-28 18:24

- Trebuie să răspundă de faptele săvîrşite, toţi trădătorii şi demolatorii de neam şi ţară !

Musafir

#217

2015-05-28 19:13

Imi doresc ca tradarea si falsitatea sa ia sfirsit pentru ca eu sint o persoana care nu ma pot compromite si urasc din toata fiinta TRADAREA de orice fel.

Musafir

#218

2015-05-28 19:50

Din convingerea ca asa este drept

Musafir

#219

2015-05-28 20:44

Cite semnaturi este necesar sa existe si cind incepe vinatoarea acestor tradatori ai tari ?

Musafir

#220

2015-05-28 21:09

OARE CIND VOM AVEA UN OM CU RESPONSABILITA-TE SA CONDUCA TARA?

Musafir

#221

2015-05-29 03:25

E singura modalitate de a stopa risipa si furtul. Sigur ca ar fi multe de comentat dar spatiul si timpul sunt insuficiente. Macar de ne-ar lua cineva in seama

Musafir

#222

2015-05-29 05:46

Bine ar fi sa se inceapa cu confiscarea averilor ilicite ( astfel se rezolva pt. mult timp si problema platii pensiilor si chiar a unor investitii )

Odata facut acest prim pas si declararea acestor cetateni - ca persoane indezirabile, (stigmatizate intr- un fel ) , pasul 2 e ca si facut :  Ei vor muri de inima rea , nemai fiind necesara nici o condamnare la moarte.

Aceasta este solutia, de care le e frica cel mai mult, - apoi - promovarea adevaratelor valori si a bunului simt. Trebuie sa ne revenim si practic sa progresam si asta cat mai repede !!

 

 


Musafir

#223

2015-05-29 06:14

Pentru ca e timpul ca toti sa luam atitudine pentru ca tara noastra este tinta acestor atacuri "teroriste "de tip economic cu ajutorul clasei politice actuale as dori sa fac o precizare pedeapsa cu moartea nu doar a persoanelor cu cetatenie romana dar si a celor straini complici sau direct raspunzatori pentru asemenea fapte.

Musafir

#224

2015-05-29 06:34

Pt sprijinirea celor care lupta impotriva celor care ne vand distrug tara

Musafir

#225

2015-05-29 07:37

DA !ROMANIA ESTE TARA MEA, A VOASTRA, SI DACA VREM SA EXISTE MAI DEPARTE, TREBUIE SA FACEM CEVA. PREA S-A JEFUIT TOTUL, FARA DISCERNAMANT, FARA RUSINE,