Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!


Musafir

#226

2015-05-29 08:27

De acord cu continutul petitiei.

Musafir

#227

2015-05-29 09:41

am semnat aceasta petitie pentru cei care au intrat in mormint la revolutie si impotriva celor care au distrus si inca distrug Romania

Musafir

#228 Re:

2015-05-29 09:56

#14: -  

 te sustin


Musafir

#229

2015-05-29 11:06

Pentru dreptate

Musafir

#230

2015-05-29 11:42

LA BUG CU TRADATORI PATRIEI...
PENTRU TINR DULCE ROMANIE
SINT IN STRAINATATE SI PLATESC CHIRIE...!
CIND AS PUTEA MUNCI CU DRAG SI SPOR
IN PARADISUL VIITOR..CE SE CHEAMA ROMANIA...

Musafir

#231

2015-05-29 12:30

În 1989 a fost abrogată pedeapsa cu moartea după ce ne-am făcut de râsul omenirii cu acea mascaradă de proces, finalizat cu o crimă, comisă în Sfânta zi de Crăciun. Cei ce au luat deciziile păguboase în numele Poporului Român, nu au făcut decât să-și netezească drumul spre distrugerea acestei țări, prin neâncetatul furt, știind că nu mai pot fi condamnați al MOARTE, orice ar face. De aici și tupeul lor nemărginit......
gabi

#232

2015-05-29 19:48

M-ar multumi si confiscarea intregii averi castigate fraudulos!

portughezul74
Musafir

#233

2015-05-31 02:28

cum sa acept aceasta petitie,ca de 25 de ani toti politicienii fie de la putere sau din opozitie ne-au furat ,ne-a pus industria la pamant .ROMANI TREZITIVA CA PREA SI-AU FACUT ASTIA DE CAP IN 25 DE ANI .justitia vad ca nu face mai nimic .


Musafir

#234

2015-05-31 04:25

Fara pedepse aspre nu ne putem apara tara.

Musafir

#235

2015-05-31 06:12

Toți nenorociți care au furat trebuie să plătească

Musafir

#236

2015-05-31 08:58

Multi is doresc dreptatea si cer pedepse cu moartea DAR se uita ca din motive ne cunoscute noua NUI exclus ca si noi sa gresim cu voia sau fara de voia noastra CUM sunt un om care nu ma separ de societatea in care traesc cu bune sau rele putina inteligenta nu strica cand dam un verdict ACUM sau mai Tarziu Primim o groapa rece de unde nu vom mai esi IN viata am intalnit multi oameni turmentati gata sa ucida DAR cu blandete si Inteligenta leam luat cutitul din mainile criminale AU plans si siau cerut ertare DECI frate cand cineva comite o crima este determinat so faca NU ma laud nus profet dar in cei 75 ani de viata am folosit metoda Stai omule sa vorbim poate te ajut eu POVESTE 2 baieti adolescenti aveau o singura prietena IA inconstienta le facea avansuri la ambi EI bine unul a luat cutitul de pe masa festiva Si cu repezicune a zis va tai pe ambi EU acolo AM incercat impaciuirea Cu calm bolnav lam rugat sa mergem in alta camera sa discutam fara ai cere sa arunce cutitul LAM intrebat de ce vrei crima CU un semna fara teama si rusine MIA aratat SPRE pantaloni umflati in fata IAM zis nu cred EL cu miscare mecanica sia desfacut pantalonul LAM rugat sa se masturbeze in fata mea a facuto A renuntat la cutit Si finalul SA sarutat cu al 2 lea baiat iar ia A plecat rusinata A trecut timpul Si o intalnire spontana CEI 2 era veseli ca se casatorise facusa nunti dar cu alte fete cinstite AM intrebat undei Prietena AU zis in COR este plecata in Grecia la un Bordel de prestari servici sexuale/

Musafir

#237

2015-05-31 09:32

cred ca dam de alta belea ,, in numele dreptatii cream o noua clasa de delapidatorii , de aceea nu voi participa la aceasta actiune.

Musafir

#238

2015-05-31 11:09

Pentru ca parlamentul României să fie decimat ... să rămână doar politicienii dovediți ca fiind cinstiți. Există muniție pentru a-i împușca pe hoți și trădători. iliescu și ai lui stau de 25 de ani în așteptarea acestui eveniment. :D

Musafir

#239

2015-05-31 11:16

Pentru ca asa este normal!

Musafir

#240

2015-05-31 19:31

Doresc respectarea legilor si pedepsirea celor care le incalca!

Musafir

#241

2015-05-31 21:14

e de datoria noastra a tuturora sa semnam

Musafir

#242

2015-06-01 06:03

am semnat petitia pentru ca tot ce s-a scris este in asentimentul meu si trebuies luate masuri radicale pentru a impiedica distrugerea neamului romanesc. Care e mostenirea pe care o vom lasa urmasilor nostri?

Musafir

#243

2015-06-01 09:27

pt ca si copiii nostri sa cistige 2000 euro lunar ,NU 250 EURO SALAR DE BATJOCORA iar utilitatiile almentele si cele necesare traiului sunt mai scumpe ca in tarile occidentale ,IAR TARA NOASTRA OFERA BOGATII DE NEIMAGINAT CARE SUNT FURATE ZILNIC IN DEFAVOAREA BUNASTARII NOASTRE CARE TRAIM AICI SI NE APARTIN INTRU TOTUL

Musafir

#244

2015-06-01 12:31

Am semnat aceasta petitie ptr.ca cei care au distrus si furat din avutia tarii si au distrus indrustria concurenta celor din vest sa fie condamnati la moarte prin impuscare si executati in piete publice ca fiind un exemplu pentru viitorii hoti.
Daniel78

#245 Re:

2015-06-01 12:58

#8: -  

 "in 23 de ani" Din 21 decembrie 89 au trecut numai 23 de ani ? Sau existà o perioadà "limpede" ?

 


Musafir

#246

2015-06-01 15:22

Aceasta petitie trebuie sa descurajeze pe cei care incearca sas tradeze interesul national sau secretul de fabricatie al unor produse cu folosinta militara in domeniul Chimic - Mecanic - Electrotehnic.

Musafir

#247

2015-06-01 17:33

Prea se face trădare!..."TRĂDARE-TRĂDARE,DA' SĂ ȘTIM ȘI NOI!"...

Musafir

#248

2015-06-01 19:00

Guvernul romanesc m-a facut sa plec din tara neavand nici o alta alternativa, desi sunt inspector de protectia muncii. Consider ca mi-am servit tara, am facut armata si am prins revolutia. Tanar si flamand, servind interesele Romaniei...iar domnii guvernanti ce au facut?!...au facut pipi pe toate dorintele si idealurile mele. S-au imbogatit si ne-au tratat ca pe niste lichele. Chiar merita sa moara cei care ne sfideaza si ne batjocoresc, merita sa moara cei care ne vand tara pe nimic, merita sa moara cei care fac pacturi cu tarile straine fara sa anunte ''prostimea''. Ne trezim vanduti fara a putea sa reactionam.


Musafir

#249

2015-06-01 19:53

Stiu vreo 600-1000 sau peste de nenorocitii care merita aceasta soarta. O parte in Casa Poporului iar cealalta parte in Palatul Victoria. Ii includem si petradatorii din toate ambasadele Romaniei.

Musafir

#250

2015-06-01 22:19

din punctul meu de vedere o parte din legile musulmane ar trebui aplicate in romania si legea asta pedeapsa cu moartea sa fie aplicata pentru toti nu doar politicieni si pt tigani camatari etc ca prea s.a promovat prostia in romania si furaciunea si alti hoti etc gen " vai ala e interlop vai ala e camatar " sau mai stiu eu ce alta lighioana sau parazit daca sti ca e interlop si il arati la tv de ce nu il arestezi? ce faci, ii faci reclama? ...... sunt multe de zis despre romania stopati manelele si investiti in cultura in istorie in castele cetati etc romania e frumoasa pacat ca este locuita de anumiti paraziti si opriti fenomenul "hai sa vorbim" gresit s.a inventat "hai sa facem" inca nu ati invatat vorba lunga saracia omului de ce alte popoare gen germania sunt dezvoltate? pt ca ei nu vb ei fac .