Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!


Musafir

/ #204

2015-05-27 23:46

va scriu si semnez petitia ptr ca sunt roman si imi pasa de tara mea de bunurile ,bogatile,de pamintul unde m-am nascut si crescut de dragul stramosilor mei care s-au luptat cu straini ptr aceasta bucatika de pamint care este tara mea romania ,au platit cu viata si singele lor sa ne lase noua mostenire,o tara frum cu toate formele de relief cu multe bogati subterane,si pe pamint,pe care haita de hoti de sa perindat de 25 de ani la guvernare si presedintie au vindut si furat tot ce se putea,am semnat petitia ca am o casa in romania un pamint,am frati parinti si 2 baieti,si 2 nepoti,stramosi si parinti mei miau lasat pamint si avere,intrebarea e ce las eu copiilor si nepotilor mei,davca statul nea luat tot nea facut sa luam drumul pribegiei sa nu murim de foame si sa nu vina bancile sa ne ia pamintul si casa,singura solutie e sa eliminam bolsevici care dorm in parlament si au salari de mii de euro sa i omorim ca pe ceausescu si sa le cofiscam averile sa facem legi aspre sa nu mai vindem un1 m de pamit sau padure,sau tot cei pe pamint si sub pamint ,vreau moarte tradatorilor de tara vizatorilor de tara tutror celor ce au subminat economia si integritatea tari,daca e cazul vin si lupt cu arma in mina alaturi de copii mei sa inlaturam viermi de la putere,uniti-va dragi si frati romani oriunde va aflat,i acum e timpul nea ajuns la os durerea ,,, plinge plaiul,,, plinge glia,,,,, plinge saraca romania ,,gem stramosi in mormint,,, ca ei ne-au lasat pamint,,, dar boieri lau vindut ,,,,sau lau dat cu imprumut,,,doamne dane o putere ,,sa salvam, tara de lichele,,,,sa le luam tot ce ne-au luat,,,, in citiva ani de mandat,,,adunane doamne pe toti sa strpim tara de hotii,sa neadunam mik cu mare,,, sa scapam tare se jale,,sa ne aparam tara si glia,,, ca-i a noastra romania,,,sa venim cu toti acasa,,acum ,acum pina nu e pre tirziu,,,iubiti mei frati romanii semnati petitia,si cu toti sa ne unim,,,,tara sa neo iubim,,,puterea so cistigam ,,,ca romania nui a lor,e a noastra a tuturor,,,de veacuri suntem un popor unit,,,dar au venit straini si neau despartit,,hai sa aratam la toti in lume ,,caci suntem un popor un nume,,si toti sa stie ca avem o romanie,,frumoasa patrie se stie,,,,si tot cei romanesc nu piere,ca vine azi sau maine un vierme la putere,,,frati romani srmnati si salvati tarisoara noastra sa ne intoarcem cu drag acasa sa ne crestem copii in pace si liniste ,sa muncim pamintul stramosesc sa mincam painea nostra si sa dormim in casa nostra,nu sa ne crestem copii la telefon si pe skaipe,luati atitudine si noi ne alaturam si va sustinem,va multumesc va scris din inima si cu drag va scriu mita kainamisis romanca din thermi thesalloniki azi 28 ,5,2015,ora 244 noptea