Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem pedeapsa cu moartea pentru INALTA TRADARE!!


Musafir

#101

2014-06-15 12:37

Moarte tradatorilor si complicilor lor !

Musafir

#102

2014-06-16 11:14

Nu propunem , CEREM introducerea pedepsei cu moartea pentru cazurile grave.
CEREM confiscarea totala a averilor ilicite. Nici in strainatate nu mai exista secretul bancar, trebuie sa se poata lua urma acestor averi, oricare ar fi investitiile facute. Confiscate, iar bunurile scoase la licitatie.
In Franta averile ilicite sunt confiscate de catre Administratia Financiara de multi ani.
Familiile lor sa fie obligate sa inceapa de la zero muncind, nu furand . Sa vada si ei cum este sa traiesti din munca cinstita in Romania !


Musafir

#103

2014-06-18 00:51

RESPONSABILITATEEEEE !!!!!!!!!!

Musafir

#104

2014-06-23 18:44

Nu sunt de acord cu,pedeapsa cu moartea,dar cred ca ar trebui,castrat.Parerea mea.Dar ce o face atunci Nutzi-MADAM NUTZI??????????????????????????????

Musafir

#105

2014-06-23 18:55

Munca silnica ,confiscarea averilor pana la a20-lea neam din RO si strainatate
dusman al hotilor

#106 Re:

2014-06-23 19:00

#87: -

si ACUM stimate asa zis "patriot "ce faci BUN pt tarisoarea ta / noastra ???si cinstit si raspunde-mi,mie si tuturor ce SUFERIM

exp gazele de sist???


Musafir

#107

2014-06-23 19:02

Propun inainte sa-i omorim,sa-i belim de vii si sa le punem sare.

Musafir

#108

2014-06-24 07:07

Pentru reintrarea in normalitate..

Musafir

#109

2014-06-24 09:27

Cei ce merita trebuie sa raspunda in fata tarii.
Cer procese publice si pedepse pe masura faptelor comise.
NICO
Musafir

#110

2014-06-25 19:19

ACEASTA TARA ESTE TRADATA INCA DIN 1989: REVOLUTIA furata de nemernici alogeni-JIDOVI KHAZARI IN SPECIAL, care, dintru bun inceput au L-AU ASASINAT PE CEAUSESCU, ca sa nu afle romanii ce planuri au.

AZI ESTE EVIDENT CA TARA A FOST TRADATA INCA DIN ACELE VREMURI, PTR CA HOARDE STRAINE, JIDOVI KHAZARI, SA CAPTUREZE ADMINISTRATIA, SA CAPUSEZE BANCA NATIONALA, SA SECATUIASCA DE RESURSELE NATURALE TARA, SA-I DISTRUGA SISTEMELE ECONOMICE "CHIPURILE PRIVATIZIND-O" (siderurgia, mineritul, industria constructoare de masini, industria grea, industria usoara, industria d armament, mii de fabrici si uzine), SA O INDATOREZE F.M.I.-ului - FOND DOMINAT DE CONSORTII JIDOVE, CARE NU AU ALT SCOP DECIT SA RUINEZE TARI, ADUCINDU-LE LA MEZAT PE 2 LEI, SI PRADA OLIGARHILOR JIDOVI AI LUMII, zisii "iluminati"!

Toate acestea, plus ATENTATUL DE RUPERE A TERITORIULUI NATIONAL AL ROMANIEI, ATENTATUL LA DISTRUGEREA INTENTIONATA A ETNICILOR ROMANI, DUCIND LA INVOLUTIA POPULATIEI MAJORITARE SI EXTINCTIA ACESTEIA, INLOCUITE FIIND LA PAS ACCELERAT DE JIDOVI, TIGANI SI UNGURI IREDENTISTI, SLABA INTERVENTIE IN STOPAREA ACESTOR FENOMENE DE CATRE PRESEDINTI, PRIMII MINISTRII, PARLAMENTELE DE PINA ACUM, SERVICIILE DE SECURITATE NATIONALA (controlate azi de agenti dublii, tradatori prin ei insusi), ADUCEREA STATULUI LA SITUATIA DE-A ACTIONA REACTIV, IMPOTRIVA PROPRIEI POPULATII, CAPUSALA SISTEMULUI BUGETAR DE DIFERITE "MAFII" CONDUSE DE LA CELE MAI INALTE NIVELURI, GENOCIDUL CREAT IMPOTRIVA PENSIONARILOR SI TINERILOR INCA DIN 2009, PRIN MASURI ECONOMICE PUNITIVE, CARE AU UCIS SUTE DE MII DE ROMANI DUCINDU-I IN SARACIE LUCIE, LUINDU-LE PIINEA DE LA GURA, LASINDU-I FARA ASISTENTA MEDICALA, FARA MEDICAMENTE, FARA ALOCATII, FARA PENSII,...

TOATE ACESTEA, CARE TIN DE MARASM DACA NU LE-AM FI TRAIT CU ADEVARAT, MA INDREPTATESC SA CER REINTRODUCEREA PEDEPSEI CU MOARTEA, NU NUMAI PTR DELICTE DE "INALTA TRADARE", CI SI PTR DELICTE ECONOMICE CE DEPASESC 200.000 Euro, ptr ORICE PERSOANA CARE DETINE O FUNCTIE PUBLICA, ORICARE AR FI ACEASTA, IN CARE STATUL ESTE PERDANT!

LE-O ZIC PE SLEAU: SA-I BATA DUMNEZEU PE TOTI CEI CARE AU COORDONAT CEVA SAU AU FOST TEMPORAR IN FUNCTII, LA NIVEL DE MINISTERE, SAU ALTE ORGANISME STATALE( PRESEDENTIE, Prim Ministrii,PARLAMENT,...,...), DIN 1989 pina in 2014, ...!

IAR DACA DUMNEZEU NU LE VA DA CEEA CE MERITA, SUNT CONVINS CA ACEST POPOR NU SE VA LASA COTROPIT DE TRADATORI SI, MAI DEVREME SAU MAI TIRZIU, LE VA DA ACESTOR NEMERNICI CEEA CE MERITA!!!

 


Musafir

#111

2014-06-25 21:36

***ÎN ROMÂNIA NU SUNT PARTIDE POLITICE, SUNT GAȘTI DE INTERESE ȘI INFRACTORI CARE AU DEVALIZAT ECONOMIA! SECURIȘTI TRAVESTIȚI ÎN POLITRUCI ȘI AFACERIȘTI, COMBINATORI DE DOSARE ȘI RESURSE ECONOMICE.***
------------------------------------
***STATUL TICALOȘIT DE POLITRUCI ȘI TRĂDATORI, LINGĂI ȘI PUPINCURIȘTI***

CLANURILE CONDUC ŢARA, HOŢI FURĂ ȘI INSTITUŢIILE STATULUI ţin de ȘASE.
GOLANII, SLUGILE şi TRĂDĂTORII României au ajuns mari conducători, în folosul grupurilor MAFIOTE, SECURISTE, cu acceptul organelor statului care veghează şi ţin de şase la HOȚIILE acestora, culegând firmiturile rămase de la gura cetăţenilor.
------------------------------------
Mesajul marelui poet Mihai Eminescu catre poporul roman oprimat

„Greşelele în politică sunt crime; căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se-mpiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se-mpiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei”.
------------------------------------
PATRIOT
Cel care își iubește patria și este devotat poporului său, fiind gata să lupte pentru interesele țării sale, luptă pentru apărarea și prosperitatea ei.
-----------------------------------
„Primul lucru care a fost privatizat în România este interesul naţional.”
„În România există de 16 ani, doar demagogi, trăgători de sfori şi indivizi puşi pe căpătuială.”
„România a devenit ţara mătuşilor, ţara soacrelor, ţara nepoţilor, ţara cumnaţilor… nu se poate, e o bătaie de joc inadmisibilă!”
„Mai aparţine România, României?!”
„În momentul de faţă eu mă întreb, cum de România mai există! România nu e o ţară coruptă, România e o ţară jefuită, e o ţară prădată, e o haită de lupi şi dinăuntrul ţării şi din afară care în complicitate, fură tot ce se poate în România.”
2005 Octavian Paler
-----------------------------------

Musafir

#112

2014-06-25 21:42

desi nu mai sant cetatean roman nu am pierdut radacinile mele si doresc ca Romania sa ramana statul nostru si intoarcerea la numelel de Dacia

Musafir

#113

2014-06-26 11:33

Nu doresc să moară.Să le confiște toate averile,atît lor cît și copiilor lor,soțiilor ,mătușilor Tamara etc.și să trăiască cu salariu minim pe economie.Așa s-ar reechilibra bugetul statului sau poate ar fi chiar excedent de buget.

Musafir

#114 Re:

2014-06-26 15:33


Musafir

#115

2014-06-26 15:34

OK

Musafir

#116

2014-06-27 06:52

Vai de mine da'bine ar fii.Si inca sa se aplice retroactiv cu vreo 20 de ani in urma .Cred ca ne-am imputina un pic.Dar nu-i nimic ca pamantul patriei abia asteapta sa-i primeasca.Pe toti la un loc.Groapa comuna /de gunoi.

Musafir

#117

2014-06-27 18:10

Desi sunt impotriva oricarei violente, cred ca e nevoie de un exemplu, o pedeapsa exemplara care sa puna serios pe ganduri pe cei care vor mai incerca sa tradeze Romania. Am ajuns sa cred ca nu exista alte metode de oprire a acestor tradatori.

Musafir

#118

2014-07-02 22:03

da , eu maria stella feher sant deacord cu introducerea pedepsei cu moartea pentru inalta tradare si confiscarea averilor acestor tradatori . cat mai repede .

Musafir

#119

2014-07-03 15:35

Sunt de acord cu continutul ,, Petitiei ,, dar hotia din tara nu mai are limite ! Sansa de a se lua in consideratie este minima , pentru ca , cei ce conduc lumea, nu vor asta !

Musafir

#120

2014-07-04 17:31

Stop privatizarii. Privatizare= furt,spoliere, distrugerea economiei nationale,a poporului roman. Condamnarea tuturor celor care au participat nemislocit la daramarea Romaniei.

Musafir

#121

2014-07-04 18:00

Pt o tara pradata zi de zi, de aceste gasti mafiote numite partide , aceasta lege e vitala .

Musafir

#122

2014-07-04 18:57

sustin pedeapsa cu moarte

Musafir

#123

2014-07-05 17:12

Bataia de joc fata de popor trebuie sa inceteze

Musafir

#124

2014-07-06 11:23

nu as vrea sa fie omorat dar sa i se ia toata acerea lui si la toata familia lui asa trebuie facut

Musafir

#125

2014-07-06 13:17

Nu numai pentru asa ceva;dupa parerea mea,ar trebui pedeapsa cu moartea si pentru criminali,asa cum as cere castrarea FIZICA a violatorilor si pedepsirea mai aspra a hotilor(intre ei,consider eu ca ar intra si unii politicieni).As merge pana acolo incat as fi de acord cu islamistii fundamentalisti din acest punct de vedere.