Interesul public mai presus de gustul publicului

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Interesul public mai presus de gustul publicului


Musafir

#626

2015-04-21 19:26

Am semnat petitia deoarece sunt multe emisiuni de proasta calitate.

Musafir

#627

2015-07-21 10:41

In speranta reducerii promovarii grobianismului pe sticla, si macar tentativa de implementare a caracterului formativ/informativ in media.

Musafir

#628

2016-02-09 17:29

de ce sa spun DA acestei petitii,pentru ca AKTA este o firma fantoma (merg pe contracte facute de altii)ne rugam de eisa ne schimbe contractele,iar ei ne spun,sa ni le schimbe societatile(firmele) la care am fost contractuali.Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!AKTA. ITI MULTUMESC CNA-ULE,tine-o tot asa bagati-o in cur cu societatile tale de televiziune,indiferent ca sunt analogice sau digitale.

Musafir

#629

2016-04-18 18:10

Buna ziua.
Cred ca era timpul pentru aceasta initiativa,chiar daca se intampla cu o mica mare intarziere.
Sper sa dea roade si sa ma pot bucura si eu de posturle tv romanesti,de o calitate superioara programelor tv.
Recunosc,de foarte mult timp,nu ma uit la posturile tv romanesti,ci doar la cele straine,gen Discovery,History,etc.

Musafir

#630

2016-09-01 17:53

FIRMA AKTA NU INDEPLINESTE CONDITI NORMALEN .........NU ARE MUNCITORI DE INTRETINERE SERIOSI