Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

#8501 Re: un bagator de seama

2013-10-05 12:55

#8478: - un bagator de seama

eu sint sincer fota ,nu te pot contra , poate sti mai multe ,dar speranta , ti o spun ca nu moare ,asteapta citeva zile ,tot,fo ,,doamne ajuta


Musafir

#8502 Re: ce a zis odata

2013-10-05 13:04

#8481: - ce a zis odata

deci eu obosit cum sint nu aminteles cu tati ,lasa ;l in pace tu frai ,tu nu sti nimic, de tata , ai inteles frate ,ca te fac altceva,,,,


Musafir

#8503 Re: VA FACETI PLANURI?

2013-10-05 13:10

#8485: - VA FACETI PLANURI?

hai sa te frec in morti mati de cacat muist,daca aici bati in admini8strativ fota


Musafir

#8504 Re: Re: Re:

2013-10-05 13:31

#8492: - Re: Re:

brax     tata .f ota ,iaer le o tragr   prin gurrrrrrrrrr


Musafir

#8505 Re: Re:

2013-10-05 13:39

#8495: - Re:

pt  burre  il   stiu pe ochi dee ccceeert ,il voi bate ,sa mor eu pers   ,stai calm ,,,,f


Musafir

#8506 Re: Re: Re:

2013-10-05 13:46

#8505: - Re: Re:

am grersit;pe ochelarica a l lu i cernev ,am grija foarte mare ,,,puta ,pre,,unde te mai ascunzi luni ,eu te asterpt la ct fina muiuiiiiii   fota ,iar ti o ragie

Curiosul.

#8507 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

2013-10-05 14:28

#8490: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

 

poate si eu ii stiu pe cei ce stau in timpul programului pe petitia asta, dar, dintr-un bun simt colegial o las la nivelul asta; asa ca nu te mai stresa, lasa-o cu Iq-ul ala ca nu ma dai pe spate si incearca sa pricepi ca oricine este liber sa aiba propriile opinii; important este sa le exprime decent

--------------------------------------------------------------

Ce baiat bun esti mai ochelarica, zi asa nu vrei sa ne dai in primire? nici macar lui tact-o cernev nu vrei sa spui?

 

Mie oricum nu ai ca sa-mi faci, eventual sa-mi iei caii . cand o sa-mi cumpar bicicleta,

Bociu zis si murdarici

#8508

2013-10-05 15:32

Hai sa-i rugam pe cei de la Academia Romana sa ne invete sa scriem corect(parca am da teza la limba si literatura romana), ca sunt uni cacaciosi care se oripileaza ca uni nu stiu sa scrie corect .Daca te crezi profesor, dute ba si corecteaza la scoli si lasa oameni sa se exprime cum stiu nu toti pot fi perfecti, te crezi gaozu universului sau te deranjaza ca uni incep sa realizeze ca au fost fraeriti.Daca ai ceva sa le spui la oameni concret (ma refer la adevar), daca nu vezi de muci tai si nu te da profesor si lingvistul lu Peste

Musafir

#8509 Re:

2013-10-05 15:36

BUREBISTA

#8510

2013-10-05 15:40

Ba "amicule", eu am scos din grila de programe acest post Antena 3, i-am dat delete, nu ma reprezinta acest gen de televiziune si lingai de acolo, cum nici aceasta guvernare care ori cum mai mult de 4 ani nu poate sa tina.

Musafir

#8511 PAZEA !!!!!

2013-10-05 16:06

Nu-l mai suparati pe FOTA ! Cand bea sirop de dude o ia de-a berbeleacul. Mai ales in weekend devine fioros, stati sa vedeti cand iasa mustul.

Musafir

#8512 sifonarul

2013-10-05 16:14

A FOST DEPISTAT-ICA DE LA TRANSPORTURI. TOT CE MISCA LA GARAJ, BULANGIUL SIFONEAZA. AVETI GRIJA LA PARTURI, LE PRINDE DIN ZBOR.

Musafir

#8513 Re:

2013-10-05 17:13

#8498: -

sa te frec tot eu cacatura ,desteapta si cernista desteapta a limbi muiste ,iar ti otrage fota


Musafir

#8514 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

2013-10-05 17:18

#8507: Curiosul. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

pt ochelarica;vai de putulica ta acum te recunosc ,parca am stat de vorba odata din gresealsa,asa este mui ,fota


Musafir

#8515

2013-10-05 17:22

bre nea Remuse, vezi ca te intarata astia p'acilea; nu mai crede si tu toate balivernele si, mai ales, incearca sa intelegi ca aici nu scriu numai al'de sindicatul Victoria;

Musafir

#8516 Re: VA FACETI PLANURI?

2013-10-05 17:32

#8485: - VA FACETI PLANURI?

pt8485;dca nu ti pasa de oameni,maninca ceva bun din partea lu fota  ,muuuuui


Musafir

#8517 Re:

2013-10-05 17:33

#8508: Bociu zis si murdarici -

am putea sa-i rugam, dar ar fi o pierdere de timp - am putea incercachiar cu profesorul Patrut, va poate pregati in multe domenii, mai ales la injuraturi si mizerii;

 

problema este ca, marea majoritate dintre voi, ganditi precum scrieti - sariti insa repede sa-i injurati si sa-i puneti la colt pe altii;

 

@Cur iosule chiar nu inteleg care este problema ta; se pare ca esti mai atacat ca tin partea unui om denigrat pe tot forumul, decat faptul ca pe fiecare pagina este injurat ca la usa cortului; in alte conditii as fi zis ca ma mira; incearca sa nu faci pe desteptul cu mine ca pe mine nu ma impresionezi; ti-am explicat ca din motive de bun simt colegial si mai ales din motive pe care dl Fota ti le tot explica pe fiecare pagina ar fi bine sa ramanem la acest stadiu de anonimitate

 

colegul tau de suferinta ionel patrut - autorul acesteui jeg de petitie, precum si altii angrenati in sistem, diversi de pe la monitorizare si nu numai, au tinut mortis sa-si etaleze muschii etaland diverse nume pe aici - adica, au considerat ca e normal ca unii sa fie anonimi si puternici, cata vreme altii nu - vezi tu, problema este ca asta nu are prea mare importanta;

 

Pricepi? Hai ca zici ca zici ai un IQ veritabil - desi, te cam contrazici de la postare la postare. Mai mult de atat: pur si simplu NU ma intereseaza cine esti, intelegi? las-o asa ca nu vrea sa-ti faca nimeni nimic, poate doar daca-l superi pe dl Fota!


Musafir

#8518 alo !!!!!!

2013-10-05 17:34

#8514: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

nea Remuse, o cam luasi pe aratura, ai inceput sa ne ameninti? sau ce?


Musafir

#8519 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

2013-10-05 17:39

#8507: Curiosul. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

izi sa ticochi   o ti am luat deja caii daca pricepi ,si  ti vom cumpara si bicicleta,ochio,ti o voi trage ,sa moara ma        a ,fo rever,pt 8507


Musafir

#8520 alo !!!!!!

2013-10-05 17:41

#8519: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alo !!!!!!

nea Remuse, lasa-l bre pe |Curiosul, nu vezi ca incearca sa-ti cante in struna?

 

dar stii ce nu pricepem noi? cine te supara pe dumneata de fapt? dar scrie-ne clar si raspicat, ca de ceva pagini bune tot incerci sa ne exprimi ceva!

Cine te supara domnule Fota? ce s-a intamplat?


Musafir

#8521 Re: CREDEATI??????

2013-10-05 17:46

#8467: 20 DE ANI VA AJUNGE... - CREDEATI??????

pt 6467;tot n ai inteles cernevuist muist si imputit ca va vine sfirsitul ,mincaneai minutele ,iar ti o trag si tie prin urechiuse ,fo rever


Musafir

#8522 Re: Pentru pupincuristi sindicatului Victoria

2013-10-05 17:56

#8462: Bociu zis si murdarici - Pentru pupincuristi sindicatului Victoria

voi oameni buni si descurajati ,nu a ti inteles ca acesti nenorociti de caca     de cernevvvisti ,n au invatat de la tambalagiu decit sa dezbine si sa santajeze oameni slabi de inger  ,frecale  asi nevestele ,ca chiar sunt frumoase pt noi diculoistiii,buntem multi cernev pe ele ,ce zici  ,ffffff

M

#8523 PARTICULAR

2013-10-05 18:25

OAMENI BUNI......VOI STITI DOAR SA VA INJURATI?SA VA BARFITI? SAU PUTETI SA VA STRANGETI SI IN FATA PAVILIONULUI DE LA OLTCHIM SAU LA PREFECTURA? DE CE NU AVETI CURAJ? AU PLECAT CEI CARE AVEAU ASA CEVA?HOTARATI O ZI IN CARE SA NE STRANGEM CU TOTII.HOTARATI IN CE ZI. CRED CA O SA VINA CU MIC CU MARE IN ZIUA RESPECTIVA. NU VA LUATI DUPA TOTI PAPAGALII CARE SCRIU PE AICI SI VA IMBARLIGA. NU DICULOIU SI CERNEV VA DAU SALARIILE, CI STATUL ROMAN ,DAR NUMAI IDIOTII NU INTELEG.
s-a confirmat

#8524 de ce s-a suparat cheliuta

2013-10-05 18:27

cheliuta, vad ca tot cooptezi oameni in echipa ta de academicieni; imi place ca nu faci rabat de la calitate!
Sunt ochelarica si am alta masina :)))

#8525 Ochelarica zis si Eugen patru

2013-10-05 19:22

Ochelarica e tare suparat ca a fost deconspirat, iar cei care il tot bestelesc pe aici inca isi pastreaza anonimatul. Il doare rau ca el e singurul care isi ia suturi in cur. Deh ochelarica, eu zic ca merita efortul, doar ti-ai schimbat masina, nu?
In alta ordine de idei, cretinul ala analfabet care posteaza numai aberatii si se semneaza fota, ar trebui sa se duca la balamuc. E dus rau omul, a dat de calculator si nu se mai dezlipeste de el, analfabetul!!!!