Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

ZI ROIBULE,MA PUPI IN PU..LA CU MATA,COANA GICA?

#44351 : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 17:22

#44348: - Re: Re: Re: Re: Re: Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PUYLA? 

 EU FOTA IMI RESPESCT B;LAZONUL DE INVINGATOR AL OLTCHIMULUIU,MERGETI FRAIERILOR LA SECTIA UTILITATI,MERGETI MU..ISTILOR CARE M ATI DENIGRAT SI CERETI PERMISIUNEA LUI TIZUL MEU REMUS,LA RADU CATALIN,LUCICA SI VICTORAS DRASONVEAN, SA VA ARATE TOT CE A FACUT FOTA IN 31 DE ANI DE MUNCA,SPUNE BIDINEEEEEEEEEEEEEEE,CA TE MANINC CU CA...CAT CU TOT,DAR ROIBULEEEEEEE[MAI PREMIAT IN 1994,LOCUL 2,FILMATI,AI DAT MINA CU GANTOI,L AI PUPAT SI IN C  OI,DU TE CA TE ASTEPT LA CHEMRPRO CU TUGURIN,BIDIN,GAOAZA RETRDATA [GLUMESC EMILE]SI O SA TI DAM MU...IEE FRAIEREEEE,EU STIU SI OAMENI TREBUIE SA AFLE CA TU CONDUCI OLTCHIMUL,.CU PUTA VERDE DE ANDREI,,,,,IN ALTII NU DAU ACUM,TE VOI FU..TE..N  IN  GURA ROIBULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,SI PE COANA  DE MATA[COANA GICA HANDICAPATA,O SA MOARA, GIORGICA FRATETU,O SA MOARA INAINTEA MATIII,O SA MORI SI TU FU...TU..TE..N GURA DE HOT SI O SA TI FU..T..PE ALINA,SAU ADINA[FOTA BOTEAZA CA..CATIULE DE ROIBU]STI BA DE DE,[PROST ESCROCULE SI BANDITULE[ETE SIC,MA PUPI IN PU//LA CA EU SUNT FOTA,ATIT,SA MA PUPI IN  PU..LI//CICA ROIBULEEEEEEEE,VREI SA VEZI CE FAC CU POLITIA DE MAINE LA CHEMPRPO SI I N OLLTCHIM?SHOW FRAIEREIEEEEEEEEE,,NICI NU STI MU..IE BLINDA CINE I GANTOI,CRED CA AI UITAT,INTREABA  BA PE CU..RVA DE MATA 


Musafir

#44352 Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 17:48

#44351: ZI ROIBULE,MA PUPI IN PU..LA CU MATA,COANA GICA? - : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 Ma ca cat cu ochi. Daca ROIBU este condamnat va merge la puscarie ca e in proces la judecatorie, da fu tui in gura pe toti borfasii si jagardele pe care i-ai imputit pana mai ieri si de azi ii albesti de frica ca-ti fu t putorile si neamul tau si pe tine te ingroapa de viu la cat ai imputit de ei, Nu ai ba blazon, pentru ca nu sti ce e aia. Sa-i vedem pe toti hotii la parnaie, inclusiv tu tradator si mitoman infect. Tie frica si de umbra ta si mai incerci sa asmuti si pe altii, puslamao, fu-tu-ti rasa ta de mizerabil neam care ai.


Musafir

#44353 Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 17:50

#44351: ZI ROIBULE,MA PUPI IN PU..LA CU MATA,COANA GICA? - : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 Mergi fu tu ti ochii si gingiile alea spurcate si daca ai ceva de declarat afiseaza-te la judecatoria Ramnicu Valcea, putoareo


Musafir

#44354 Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 17:56

#44351: ZI ROIBULE,MA PUPI IN PU..LA CU MATA,COANA GICA? - : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 Cum e co ita, stai dupa perdea si faci valuri si delirezi ca esti ca cat pe tine de frica??? Cum e betivule, mai su gi ?

VA DAT ROIBU MULTI BANI IN 20 DE ANII BA TRADATORILOR DE OLTCHIM

#44355 .,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? AM 3 ESCROCI,3 DUSMANI DE MOARTE....

2015-10-23 18:00

#44352: - Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 GHIOCAAAAAAAAA,ACUM NU TE MAI IERT,TE PRIND MUISTULE,AI GRIJA CERNREVEEE,EUGENEEEEE,SU..GETI PU LA LUI PICASSO CU ROIBU TRADATORILOR?


Musafir

#44356 Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:00

#44351: ZI ROIBULE,MA PUPI IN PU..LA CU MATA,COANA GICA? - : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 Am auzit ca ti-a intrat si un par in cu r nu numai pu la lui ghioca, su ge ai ca pe biberon, mama ta de jagardea

VA DAT ROIBU MULTI BANI IN 20 DE ANII BA TRADATORILOR DE OLTCHIM

#44357 .,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? AM 3 ESCROCI,3 DUSMANI DE MOARTE....

2015-10-23 18:01

#44352: - Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 GHIOCAAAAAAAAA,ACUM NU TE MAI IERT,TE PRIND MU.ISTULE,AI GRIJA CERNREVEEE,EUGENEEEEE,SU..GETI PU LA LUI PICASSO CU ROIBU TRADATORILOR?


Musafir

#44358 Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:03

#44356: - Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 VEZI BA M.UYI..IE CIT DE LAS ESTI,LUMEA STIE CINE I FOTA,CINE I GANTOI,SA MA PUPI CU MATA N CO..I?|


Musafir

#44359 Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:05

#44358: - Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 CE ESTI BA? SUGATIVEZI LA PU LA HOTILOR SI MAI DA SI TACSO CERNEV DE-O MIUTA, IAR TU STAI SI SU GI


Musafir

#44360 Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:09


Musafir

#44361 Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:11

#44358: - Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 TARE MIE CA GHIOCA TI-A DAT PE BUZA STICLEI CU MUCEGAI DE CU RUL LUI SI A MUIAT SI PU LA PE STICLA AIA SA AI POFTA

CREANTELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#44362 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!!

2015-10-23 18:27

REALIZAREA LOR, REUSITA LOR, CELOR CARE AU DISTRUS SI DEVALIZAT PRIN CAPUSARE:

 

 Un calau neindemanatic: Victor Ponta

VA PREZENTAM CALAII,

PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!! PROTOCOALE !!!!!!  PROTOCOALE !!!!!!...

Informatii financiare  www.oltchim.ro/index.php

SARLATANIE PRIN SPOLIERE SI NEMERNICIE MARCA PIPEREA LA OLTCHIM.

SPOLIÉRE s.f. Acțiunea de a spolia și rezultatul ei; jefuire, prădare; înșelare; spoliație. [Pron. -li-e-. / < spolia].
Sursa: DN (1986) | Adăugată de LauraGellner | Semnalează o greșeală | Permalink 

TOATE SINDICATELE SUNT IN CULPA DIN OLTCHIM.

1.SINDICATUL LIBER OLTCHIM, presedinte Mihai Diculoiu

2.SINDICATUL VICTORIA OLTCHIM, condus de Corneliu Cernev

3.SINDICATUL UNIREA OLTCHIM. condus de Marian Dumitru 

4.SINDICATUL SOLIDARITATEA OLTCHIM, condus de Dumitru Bica  

5.SINDICATUL RAFINORU, condus de Popescu Ionel

 ....SI TOATE STRUCTURILE SINDICALE.  

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT) SI STATUL ROMAN  SUNT IN CULPA.  

- Popescu Valentin - director Directie Energetica - Mecanica
- Mihail Tălpăşanu – director Direcţia Producţie,
- Marius Pîrvu – fost director general,
- Spiru Ciobescu Laurentiu Armand – director Direcţia Comercială,
- Marinescu Norocel Lucian – director Direcţia Tehnică Calitate-Mediu,
- Ion Hancu Dumitru – şef Divizia Clorosodice-Produse Oxo,
- Mihai Pavel Dumitru – şef Divizia Materiale pentru Construcţii,
- Marian Tapu – şef Sector Marketing DMC,
- Victor Avram – director general adjunct-
- Spiru Ciobescu Elena Felicia – şef Divizia Financiară,    etc.

Management:
Mihai Bălan - Director General
Elena Felicia Spiru-Ciobescu - Director Financiar
Mihail Dumitru Tălpăşanu - Director Operaţional

Laurenţiu Armand Spiru-Ciobescu - Director Marketing
Ion Coclet - Director Resurse Umane

Management:

Mihai Bălan - Director General prin subordonare directa,    Livia - Mihaela Coclet - Sef Divizie Achizitii, sotia lui Ion Coclet departament special cu sase birouri, tot  speciale

Elena Felicia Spiru-Ciobescu - Director Financiar, sotia, sotului Laurenţiu Armand Spiru-Ciobescu prin secretariat subordonat  Daniel Ilinca- Directia ecnomica

Mihail Dumitru Tălpăşanu - Director Operaţional

Laurenţiu Armand Spiru-Ciobescu - director Direcţia Comercială

Ion Coclet - Director Resurse Umane

Popescu Valentin - director Directie Energetica - Mecanica si  cel care a dus la FALIMENT SC. MENCHIM SA. FINALIZAT CU SUCCES SUB STRICTA OBSERVATIE A LUI PIPEREA & CO, REPRIMINDU-L CU BRATELE DESCHISE PE POPESCU DIN NOU IN OLTCHIM SI CU RE: RE: RECHEMARI PE ACEST PENSIONAR ANGAJAT SA_LARIAT..., CA DE FAPT SI MULTE ALTE OBIECTIVE STRATEGICE PENTRU EI SI LUMEA LOR DE STRATEGI PE DEMOLARE.

Ion Hancu Dumitru – şef Divizia Clorosodice -Produse Oxo, 

Marius Pîrvu – director Directie  Petrochimica Bradu - Pitesti

Marinescu Norocel Lucian – director Direcţia Tehnică Calitate-Mediu

Andrei Nicu - Laurentiu - Sef Divizia Propenoxid, Polioli, Monomer, PVC

 Conducerea societatii

Consortiul alcatuit din
  • ROMINSOLV S.P.R.L., reprezentată prin Partener Coordonator Gheorghe Piperea si
  • BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L., reprezentata prin Partener Coordonator Niculae Balan
Administrator Judiciar
Administrator Special
Avram Danut-Victor
Director General Adjunct
Talpasanu Mihail
Director Directia Productie
Director Directia Comerciala
Smeu Alin-Ion
Director Directia Economica
Director Directia Resurse Umane
Director Directia Petrochimica Bradu

  impreuna cu MIRCEA DEACONU si FLORIAN MATEITA

si toti care  contribuiti la DEMOLARE

La toţi aceştia un „sincer”: huuuooooo!  

 

CREANTELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#44363 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!!

2015-10-23 18:31

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

 

Sentinta nr. 617 din 30.01.2013 pronuntata de Tribunalul Valcea in dosarul 887/90/2013

Legea 85/2006 privind procedura insolventei, consolidata ABROGATA

link Plan Reorganizare Oltchim, directional se incarca si descarca in pagina =>Plan_Reorganizare_Oltchim.pdf (11 MB)

BULETINUL PROCEDURILOR DE INSOLVENŢĂ Nr. 230/07.01. 2015 link buletinul de insolventa tabel creante masa credala pana-n ultima zi din an 2012 si toti din combinatul chimic trecuti  http://media.rtv.net/ care se regaseste si in planul de reorganizare depus la tribunalul Ramnicu Valcea.

 LEGE CCM (Contractului Colectiv de Munca) la nivel de S.C. OLTCHIM S.A

http://portal.just.ro/

DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!  UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!! 

 

Portal  > Tribunalul VÂLCEA  > Informaţii dosar

 

Informaţii generale

 

Nr. unic (nr. format vechi) : 887/90/2013
Data inregistrarii 25.01.2013
Data ultimei modificari: 02.10.2015
Sectie: a II a CIVILA
Materie: Faliment
Obiect: cererea debitorului - L85/2006 art.27 alin.5
Stadiu procesual: Fond

 

 Părţi

 

NumeCalitate parte
SC OLTCHIM SA RM VALCEA Debitor
CONSORTIUL ROMINSOLV SPRL - RFO 0122/2006 Lichidator
BDO BUSINESS RESTRUCTURING SPRL - RFO 0239/2006 Lichidator
JUDECĂTORIA RÂMNICU VÂLCEA Reprezentant legal
OFICIUL REGISTRULUI COMERŢULUI DE PE LÂNGĂ TRIBUNALUL VÂLCEA Reprezentant legal
D.G.F.P VÂLCEA Reprezentant legal
COMISIA NAŢIONALĂ A VALORILOR MOBILIARE Reprezentant legal

 

 si TOTI CREDITORII CU CREANTE....

 

 

Şedinţe

16.12.2015

Ora estimata: 08:00
Complet: S3-Faliment
Tip solutie:
Solutia pe scu_rt:
Document:    

23.09.2015

Ora estimata: 08:00
Complet: S3-Faliment
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scu_rt: pentru continuarea procedurii de reorganizare 
Document:  Încheiere de şedinţă    23.09.2015     

17.06.2015
Ora estimata: 08:00
Complet: S3-Faliment
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scu_rt: Disjunge contestaţia formulată de ELECTRICA FURNIZARE SA la raportul de evaluare. T.fond.23.09.2015
Document: Încheiere de şedinţă    17.06.2015   

22.04.2015
Ora estimata: 08:00
Complet: S3-Faliment
Tip solutie: Legea 85/2006 privind insolventa
Solutia pe scu_rt: În temeiul art.101 alin.1 din Legea nr.85/2006 privind procedura insolvenţei: Confirmă Planul de reorganizare propus de către Consorţiul ROMINSOLV SPRL şi BDO BUSINESS RESTRUCTURING SPRL, fila 77 din Planul de reorganizare, cu scenariile A şi B, capitolul 1.1.1., filele 83-90 din Planul de reorganizare votat în şedinţa Adunării Creditorilor din data de 09.03.2015. Stabileşte termen de fond 23.09.2015, în vederea depunerii Raportului trimestrial prevăzut de dispoziţiile art.106 din Legea nr.85/2006. Cu drept de recu_rs în termen de 7 zile de la comunicare.
Document: Hotarâre    22.04.2015

 

DA TE BA LA GANTOI,SA M A PUPI CU MATA N CO..I LASULE CARE ESTI CU ALMANAHELE

#44364 Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:33

#44361: - Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 NU MA ROIBULE SAU CARE MAMA DRACULUI ESTI DE LASI SAU TRADATOR DE OLTCHIM CARE STAI DUPA PERDEA SI BELESTI PU..LA LUI FOTA,CE AI CREZUT ROIBULEEEEE,CA OLTCHIMUL E AL TAU SI A LU CU...RVA..DE COANA GICA,SAU FRATETU GIORGICA,NU ROIBULEEEEEEEEEEEEEEE,AI GRESIT.OOOO FRAIEREEEEEEEEEEEE,SA MA PU..PI IN PU..LICA EU SUNT FOTICA,ROIBULEEEEEEEE,OLTCHIMUL NU E AL TAU RETARDATULEEEEEEEEEEEEEEEE,OLTCHIMUL E AL OAMENILOR,NU AL VOSTRU BA MAFIOTILOR SI MU,,ISTILOR CARE L PUPATI PE FOTA N PU..LICICA, ATITA RETARDATILOR,LASILOR, MUISTIII...OLTCHIMULUI,NE MAI TREBUIESC INCA 25 DE AN SA SCAPAM DE  VOI COMUNISTILOR,MUISTILOR.PA BA,ALUP IGUS CU MATA,IA VEZI E PONTA?


Musafir

#44365 Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:44

#44364: DA TE BA LA GANTOI,SA M A PUPI CU MATA N CO..I LASULE CARE ESTI CU ALMANAHELE - Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 BA, CRETINIZATULE. ROIBU E IN PROCESUL DE SUS IL AI SUS POSTAT DE ALA. PAI FU TI OCHII AIA FARA OCHELARI, DACA E PROCES LA JUDECATORIE V A RASPUNDE ACOLO. CE MUCII TAI TE STROFOCI ACUM CA AI LUAT O DE LA CHITOIU, PONTA,CILEA, BALANII, COCLETII, SPIRESTII, VOSGANIAN, GEREA, NITA, CERNEV, GHIOCA, BIDIN, BURDOAZA, PARVU, STANESCU, PIPEREA, TALPASANU, AVRAM, MARDARE SI TOTI PARNAIASII, ASTIA CARE TE AU SUGATIVIZAT PE O STICLA SI ASTIA TE AU TRIMIS ACASA, PLISCUL TAU A GRAIT CA ESTI ATAT DE INAPT SI TE AU FACUT FRAIERICA. ASTIA CONDUC OLTCHIM SI ASTIA AU REDUS OLTCHIM SI AU TRIMIS OAMENI ACASA, BOULE AI SU PT DE LA GHIOACA SI AI RAMAS GHIORTOI CHIOACA CU PONTA IN LIMBUTA PE STICLUTA.


Musafir

#44366 Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 18:48

#44364: DA TE BA LA GANTOI,SA M A PUPI CU MATA N CO..I LASULE CARE ESTI CU ALMANAHELE - Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 SA=L IEI SI PE DICULOIU, CERNEV, DUMITRU, VINCEA, GHIOCA, BIDIN LA PU LI CA AU STIUT SA-TI PAPE BANII CRETINULE SI TE-AI TRIMIS ACASA INTR O CARCIUMA IN OSTROVENI SA ZACI, ACUM ITI MAI DAU SI UN SUT SI TE PUN SA SU GI O STICLA CU DEDICATIE CA TI AU MANCAT COTIZATILE SI BANII

CREANTELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#44367 Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA?

2015-10-23 19:16

#44364: DA TE BA LA GANTOI,SA M A PUPI CU MATA N CO..I LASULE CARE ESTI CU ALMANAHELE - Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 Prapaditule, 2012-2013-2014-2015 iar tu si altii sunt ACASA, ori Oltchim este la 32% capacitate si DPB pa, Moarte subita a judetului Valcea si partial Arges.

BUCU..ROIU VETERAN DE RAZBOI,A LUAT DE LA BRATIENI PAMINT PE CARE L STAPINESTE GANTOI[ATIT]

#44368 OLTCHIMUL E PE PAMINTUL BRATIENILOR FRATILOR...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU. LAAA?

2015-10-23 19:21

#44364: DA TE BA LA GANTOI,SA M A PUPI CU MATA N CO..I LASULE CARE ESTI CU ALMANAHELE - Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 ATI RAMAS NISTE MU..ISTII..CA..CATILOR DE COMUNISTI,CRIMINALULE DE ROIBU,NU TE IERT,TE ASTEPT CU TUGURIN,PETRICA,BIDIN,MESTERUL ION DANUT,SI TE FU..TE..M IN GURA LA CHEMPRO.HO TARANE SA VEZI CE TI DA FOTA  JUNIOR DE LA DIRECTORUL FOTA OCTAVIAN SI DE LA D NUL RADUTOIU,GATA BA CA..CA..TULE DISPARI DUPA PAMINTUL BRATIENILOR,TRADATORULEEEEEEEEEEEEEE,EU STIU SI ISTORIEE,BUNICI NOSTRI ,BUCU...ROIU  SIMION,VETERAN DE RAZBOI,A LUPTAT PT. NOI NEMERNICULE,I SA A DAT PAMINT DE LA BRATIANU DUPA RAZBOI,TU CE MORTII MATI AI FACUT RAHATULE DE ROIBU,AI FURAT SI AI FU..TUT.ATIT.

MA PUPI CU MATA N PU..LICICA?

#44369 Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU L

2015-10-23 19:24

#44365: - Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU LA? 

 SA MI BAG PU..LA N MATA ROIBULE DACA NU TE FU.T IN GURAAAAA,LA TACTO LA MORMINT,LA MANCIU,.LA VLADUT AL MEU,TE INGRPOP DE VIU ROIBULEEEEEEE


Musafir

#44370 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN

2015-10-23 19:26


Musafir

#44371 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI

2015-10-23 19:33

#44370: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN  

 I AL BA PE ROIBU DA UITE SI PE ASTIA, TARICEANU, PONTA, VIDEANU, CHITOIU, PONTA,CILEA, BALANII, COCLETII, SPIRESTII, VOSGANIAN, GEREA, NITA, CERNEV, GHIOCA, BIDIN, BURDOAZA, PARVU, STANESCU, PIPEREA, TALPASANU, AVRAM, MARDARE, DICULOIU, CERNEV, DUMITRU, VINCEA, GHIOCA SI TOTI PARNAIASII  CA E CARDASIE MARE SI HOTIA LOR


Musafir

#44372 Re: OLTCHIMUL E PE PAMINTUL BRATIENILOR FRATILOR...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU. L

2015-10-23 19:38


Musafir

#44373 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN

2015-10-23 19:40

#44369: MA PUPI CU MATA N PU..LICICA? - Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU L 

 TI AI BAGAT SIGUR IN CU R TU DE TE AI PORCAIT CU EI ACUM LE SUGATIVEZI STICLELE CARE SUNT CU MULTA MUIALA FRAIERICA TI AU DAT O

NOAPTE BUNA SCIRBELOR,EU SUNT UN PICASSO,MA PUPATOI IN PU..LA/

#44374 Re: Re: Re: Re: SA L PUPATI PE FOTA N PU...LA?...FOTA NU MINTEEEE

2015-10-23 20:00

#44305: - Re: Re: Re: SA L PUPATI PE FOTA N PU...LA?...FOTA NU MINTEEEE 

 SA FIU AL MAMI,SA MA DUC DUPA COPILUL MEU VLADUT,CA NU V AM TRADAT FRATILOR DE OLTCHIM,SA MA DUC DUPA TACTO NEA SANDICA ROIBULEEEEEEEEEEEEEE[ DACA TE IERT]TE PRIND LA MAGURA SI ATI VOI DA MU...IEEEEEEEEEEE,VEZI CA PICASSO NU MINTE,TE FU.T IN GURA CRIMINALULEEEEEEEE,TE FREC PRIN DINTIII,ROIBULEEEEEE,E UNUL GANTOI,CIOBAN DIN MAGURA.,ADEVARAT CIOBAN FRAIEREEEEEEEE,TE N GURA SA TE FREC COSTICA,HAI PA

OF CINE I EUGEN,FTATELE LUI CERNEV,CRIMINALUL CAINILOR DIN OLTCHIM

#44375 LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN PU..LICICA MA NEA EUGENE FRAIERE,CIT DE MIC ESTI

2015-10-23 20:06

#44373: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Dricul cara incontinuu...,LA PUSCARIE HOTULE DE ROIBU,SA MA PUIPI IN  

 EUGENEEEEEEEE,AI BELIT BELENGHERUL,SA DAI BUNA ZIUA LA OAMENII,AI BELIT PU..LICA EUGENEEEEE,NU MAI MANINCI PENSIE MULTA,FACI PARIU CU EMIL?