Așa nu se mai poate, Pâna aici, Ajunge !!!

Așa nu se mai poate, Pâna aici, Ajunge !!! / Anunțuri / PETIȚIE Mai sunt român la mine acasă ??? / Comentarii


Musafir

#1

2022-10-03 13:11

Vreau schimbare sa plece guvernul handicapat PNL UDMR și USR

Musafir

#2

2022-10-03 13:35

Aș fi fost în stradă cu siguranță deși am o vârstă dar sunt în Germania unde particip și aici la protestele care au loc în fiecare zi de luni împotriva inflației ,a facturilor mari la gaze . Sigur că nivelul de trai este mai ridicat aici față de România dar au și germanii săracii lor ! Semnez cu drag această petiție pentru că aș dori din tot sufletul meu de român să dăm jos acești trădători de la guvernare și să vină la putere patrioți adevărați care să facă ceva pentru România ! Avem o țară frumoasă și bogată și nu ar trebui să depindem de UE dar am fost vânduți de cei care au tot fost pe la guvernare . Cred că naționalizarea este cea mai bună soluție pentru România dar depinde de noi românii ce facem mai departe și în special de tinerii României pentru că viitorul este al lor ! Am urmărit pe 2 octombrie protestele din București cu lacrimi în ochi și îmi pare rău că s-au terminat rău pentru românii de bună credință care au venit din toate colturile țării pentru un scop ,și nu pentru a asista la o neînțelegere între doi romani patrioți ! Mult succes mai departe ! FORȚA ROMÂNIA ! CU SUFLETUL SUNT MEREU ALĂTURI DE VOI DRAGI ROMÂNI PATRIOȚI !

Musafir

#3 Re: vreau cu mare drag să plece PSD

2022-10-03 14:09

#1: -  

 EU vreau PSD PENTRU CĂ PSD GALAȚI SENATORII ȘI DEPUTAȚI NU FACE NIMIC PENTRU CETĂȚENII AI ACESTUI ORAȘ GALAȚI AICI LA GALAȚI SUNT PSD CA, O CARACATIȚA MARE UNDE NU MAI PENTRU EI POT RUȘINE 


Musafir

#4 Re: vreau cu mare drag să plece PSD

2022-10-03 14:10

#1: -  

 EU vreau PSD PENTRU CĂ PSD GALAȚI SENATORII ȘI DEPUTAȚI NU FACE NIMIC PENTRU CETĂȚENII AI ACESTUI ORAȘ GALAȚI AICI LA GALAȚI SUNT PSD CA, O CARACATIȚA MARE UNDE NU MAI PENTRU EI POT RUȘINE 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...