Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online)

Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online) / Anunțuri / O nouă petiţie// Şcolile NU au condus la agravarea epidemiei. Menţineţi-le deschise! / Comentarii


Musafir

#1

2021-03-22 10:43

Lasati copii in pace...sa mearga LA scoala...sa invete ..sa socializeze..sa ia aer, deci fára botnite.

Musafir

#2

2021-03-22 11:17

Faceti ceva ptr copiii care stau acasa de un an de zile, vb de elevii de gimnaziu si liceu....este inadmisibil sa se joace cu soarta lor, au invatat o sapt cu prezenta fizica, acum, din nou, on line....din cauza unor cifre....
Maria Plumb

#3 Deschideti scolile

2021-03-22 11:35

Eu intreb cand vor fi deschise TOATE scolile??? Gimnaziul e on line de un an de zile....faceti ceva ptr copiii nostri, daca tot semnam petitii! 

Ionela Gavril
Autorul acestei petitii

#4 Re: Deschideti scolile

2021-03-22 17:03

#3: Maria Plumb - Deschideti scolile 

 Doamna,

Cu toata stima, o petitie ramane o petitie care are principalul scop de a pune presiune pe autoritati. Ea nu garanteaza succesul, iar eu, in calitate de initiator, nu ma pot substitui decidentilor. Dar incerc ceva.

Daca nu doriti, nu semnati.

In privinta gimnaziului, sigur ca eu, ca parinte, m-as dori sa fie deschis. Pe de alta parte, stiti  a exista un Consiliu National al Elevilor care sustine constant ca elevii de gimnaziu vor sa stea in online. Ce pot eu sa spun, caci inteleg ca si elevii (cei ma mari)au un cuvant de spus).?! Pot sa spun in locul lor?!

Dia

#5 Re: Cred ca in scoala doar ai socializat...

2021-03-24 08:46

#1: -  

 


Musafir

#6

2021-03-29 10:27

Școlile trebuie să rămână deschise.

Musafir

#7

2021-09-22 19:18

Subscriu.Sunt impotriva scolii online!

Musafir

#8

2021-09-26 04:34

NU ÎNCHIDEȚI ȘCOLILE ȘI GRĂDINIȚELE! UN POPOR EDUCAT, E UN POPOR PUTERNIC!!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...