Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU!

Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU! / Anunțuri / Astăzi,8 iunie,Tribunalul Bucureşti stabileşte dacă va fi pusă în executare returnarea lui Anthony în Canada / Comentarii


Musafir

#1

2016-06-08 15:47

Nu este corect ca Anthony sa fie returnat tatalui caci tatal se ocupa cu lucruri satanice. Anthony trebuie sa ramana cu mama lui, caci Ana Maria Nedelcu este o mama care il iubeste. De ce judecatoria nu se ia si dupa ce fel de om este Ana Maria Nedelcu si ce fel de om este tatal lui?

Musafir

#2

2016-06-10 03:00

Buna dimineata, am fost plecata si n-am urmarit ce s-a intamplat cu Anthony...dar stiu ca Mama nu va fii extradata
Am vazut poza tatalui la TV si era legat la cap ca un pirat..chiar nu inteleg cu s-a combinat cu un tip care nici macar exotic nu pare
Sper copilul sa fie unul reusit care sa nu pastreze caracterul Tatalui...in rest Doamne ajuta ..daca la 5.59 scriu e-mail cu aceasta tema cred ca chiar mi-a pasat de caz
Monica Petruţ
Autorul acestei petitii

#3 Re:

2016-06-10 14:23

#2: -  

 

Completul de judecători de la TMB a respins apelul tatălui lui Anthony si, in continuare, returnarea copilului e oprită temporar (suspendată), până va fi solutionată definitiv contestația impotriva returnarii copilului in Canada. Urmează celelalte termene de judecată, în dosarul în care va fi judecatăcontestaţia la exectare şi în dosarul cu privire la reîncredinţarea minorului, adică să fie încredinţat copilul mamei.

MULŢUMIRI, TUTUROR SUŢINĂTORILOR!




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...