NU HOTĂRÂT EMIGRANŢILOR MUSULMANI ŞI CLĂDIRII MOSCHEII ÎN ROMÂNIA


Musafir

#26

2016-01-26 05:33

În primul rând pentru că ei ne urăsc,au arătato clar și raspicat,și nu o singura dat,ei nu se vor integra la valorile crestine,vor dori noi teritorii,precum și implementarea legilor Saria.Noi crestinii,nu vom putea fi niciodata în siguranta cu niste oameni veniti din alta lume,pot spune chiar diabolica,care taie capete,violeaza femei ,bat copii,si se cred Dumnezei pe pamânturile calcate de ei,sustinând ca tot pământul le apartine lor.Asadar nu au ce căuta printre Europeni,eu unul as interzice chiar si studentii veniti sa învete în universitatile Europei..Acesti criminali,marea majoritate dintre ei,învata chimie,fizica si matematica,care le pot și le folosesc împotriva crestinilor.Si daca acum deja.sânt 14 tari Europene care militeaza anti islam,noi Românii de ce i-am dori,când în tot timpul istoriei,ei ne-au cotropit,ne-au luat biruri,mii de copiii si femei,făcândui soldatii lor,si femeile servindule ca si harem pentru placerile monstruase ale lor.Nu trebuie să uitam istoria așa cum nici ei nu o fac.Apoi ei nu vor vrea sa munceasca din greu asa cum o facem noi ca si natie,credetimă,că,eu i-am vazut în multele tari în care am muncit,știu ce le poate capul,am avut chiar si conflicte cu ei,în Israel în anul 1996,dar asta este alta poveste,pot spune doar ura cu care am fost privit dupa acel conflict,pe care nu am uitato,si nici nu voi putea.


Musafir

#27

2016-01-26 05:43

Mai am la suflet pamantul stramosilor si nu vreau sa se piarda

Musafir

#28

2016-01-26 05:52

Datorită faptul ce sa întîmpla in țările unde au fost primiti emigranți, avem noi destule probleme nu ne trebuie si altele in plus care nici nu le am face fața.

Musafir

#29

2016-01-26 06:35

"Suntem totuşi, înainte de toate un popor european de rasă albă, de cultură greco-latină şi de religie creştină."
-- Charles De Gaulle


Musafir

#30

2016-01-26 08:24

Pt ca ma intereseaza soarta mea si a familiei.

Musafir

#31

2016-01-26 09:08

Pentru ca vreau ca Romania sa pastreze putinele bogatii care iau mai ramas, ce mai importanta fiind etnia.

Musafir

#32

2016-01-26 09:34

Pentru viitorul copiilor nostri, nu vreau ca fiii mei sa traiasca intr-o tara musulmana, vreau sa ramana ortodocsi, sa traiasca intr-=un mediu stabil, fara a le fi frica .

Musafir

#33

2016-01-26 10:03

UN NU HOTARAT HOARDELOR DE MUSULMANI ANALFABETI CARE VOR SA ADUCA HAOSUL PE UNDE TREC !!!ACESTI SALBATICI NU AU CE CAUTA IN RANDUL STATELOR CIVILIZATE!!!

Musafir

#34

2016-01-26 10:12

NU AU CE CAUTA VREODATA IN ROMANIA ASEMENEA JEGURI CARE NICI OAMENI NU POT FI NUMITI!!!!

Musafir

#35

2016-01-26 10:25

Nu doresc oameni violenți în țară mea

Musafir

#36

2016-01-26 10:46

Tara noastra nu are nevoie de nici un musulman,nu lasati ca moartea strabunilor nostri sa fie in zadar.

Musafir

#37

2016-01-26 11:02

pentru ca romania este otara ortodoxa

Musafir

#38

2016-01-26 11:41

Am copii şi nepoti. Sunt ferm convinsã cã lumea se va schimba în rãu dacã ne lasam colonizaţi. Ei îşi impun oriunde voinţa lor, noi suntem prea educaţi sã reacţionãm. Nu se pot amesteca traditiile -creştinã şi ìslamicà - precum uleiul si apa-----una va ieşi la suprafaťa pentru a sufoca pe cealalta.
Dumnezeu sa fie alaturi si sa ne dea putere sa luptam....

Musafir

#39

2016-01-26 12:41

stabunii nostri au luptat.s-au jertfit pentru tara ((ce e TARA ?-cultura traditiile. religia...)despre ce vorbim ?Vin altii si ni le impun sa le acceptam pe a lor.?Apoi nu avem noi batrinii.oamenii,copiistrazii? Avem si asa destui asistati sociali pe care daca i-ati vedea cu ce tupeu vin la primarie pentru ajutor social si apoi nu muncesc de loc si se bazeaza pe acest ajutor ?Cinei prost ?Noi care-i tinem ?Caeu desteptii ori nu muncesc .ori se dec peste granita si vin acasa la 3 lini cind isi reinoiesc ajutorul social(am dovezi) DA MAI TREZITIVA DOAMNE!!

Musafir

#40

2016-01-26 12:43

Am semnat acesta petitie (si o asteptam chiar ) pentru ca mi iubesc tara si neamul si nu doresc invaziaacestor musulmani pe teritoriul ei.Vreau o Romanie LIBERA,STAPANA PE TERITORIUL EI !


Musafir

#41

2016-01-26 13:30

Romanii emigreaza in lume si se integreaza acolo undesunt acceptati. Doar tiganii traiesc in satra.pastrandu-si obiceiurile nomade. Fiind si ei popor nomal adiatic.ca si musulmanii veniti in Europa nu se vor integea.vor face numai.probleme. Expulzarea lor este unica solutie!

Musafir

#42

2016-01-26 14:30

Pentrca nu vreau dusmani in tara mea si criminali fara credinta in Dumnezeu !
musafir

#43 ATENȚIE

2016-01-26 14:48

Dacă se dorește răul țării și al populației atunci se primesc imigranți, dacă nu se dorește răul atunci se refuză imigranții, e atât de simplu !


Musafir

#44

2016-01-26 16:21

În primul rând nu văd un motiv întemeiat pentru a-i primi. În al doilea rând, având în vedere gravele probleme pe care le produc musulmanii în general în lume și în Europa, fanatismul lor religios, pericolul pe care îl reprezintă, ar fi cu totul o nebunie să susținem o astfel de religie (o religie intolerantă și generatoare de violență). Faptul că această religie e intolerantă e ușor de demonstrat: în țările în care populațioa majoritară e musulmană nu există libertate religioasă. Din contră: sunt persecuții religioase.

Musafir

#45

2016-01-26 17:11

Vreau liniste in tara

Musafir

#46

2016-01-26 17:31

NU CLADIRII MOSCHEI IN ROMANIA....
NU EMIGRANTILOR-INVADATORILOR MUSULMANI....

Musafir

#47

2016-01-26 17:35

eu cred, ca asa, oferim o sansa copiilor nostii pentru o viata traita  in traditiile si obiceiurile parintilor, strabunilor.

 


Musafir

#48

2016-01-26 19:31

Pt ca nu vreau emigranti musulmani in aceasta tara si nu vrem moschei facute in Romania.Nu sunt de acord!

Musafir

#49

2016-01-26 19:32

atunci cand romanii saraci vor fi ajutati de stat si vor putea sa-si traiasca viata decent ,sunt de acord sa primim refugiati dar sa fie f riguros selectati !

 


Musafir

#50

2016-01-26 19:44

Noi suntem crestini dupa Hristos!