NU HOTĂRÂT EMIGRANŢILOR MUSULMANI ŞI CLĂDIRII MOSCHEII ÎN ROMÂNIA


Musafir

/ #26

2016-01-26 05:33

În primul rând pentru că ei ne urăsc,au arătato clar și raspicat,și nu o singura dat,ei nu se vor integra la valorile crestine,vor dori noi teritorii,precum și implementarea legilor Saria.Noi crestinii,nu vom putea fi niciodata în siguranta cu niste oameni veniti din alta lume,pot spune chiar diabolica,care taie capete,violeaza femei ,bat copii,si se cred Dumnezei pe pamânturile calcate de ei,sustinând ca tot pământul le apartine lor.Asadar nu au ce căuta printre Europeni,eu unul as interzice chiar si studentii veniti sa învete în universitatile Europei..Acesti criminali,marea majoritate dintre ei,învata chimie,fizica si matematica,care le pot și le folosesc împotriva crestinilor.Si daca acum deja.sânt 14 tari Europene care militeaza anti islam,noi Românii de ce i-am dori,când în tot timpul istoriei,ei ne-au cotropit,ne-au luat biruri,mii de copiii si femei,făcândui soldatii lor,si femeile servindule ca si harem pentru placerile monstruase ale lor.Nu trebuie să uitam istoria așa cum nici ei nu o fac.Apoi ei nu vor vrea sa munceasca din greu asa cum o facem noi ca si natie,credetimă,că,eu i-am vazut în multele tari în care am muncit,știu ce le poate capul,am avut chiar si conflicte cu ei,în Israel în anul 1996,dar asta este alta poveste,pot spune doar ura cu care am fost privit dupa acel conflict,pe care nu am uitato,si nici nu voi putea.