INLOCUIREA MANAGERULUI GREPOLIS ROMANIA STIL

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția INLOCUIREA MANAGERULUI GREPOLIS ROMANIA STIL

Victima

#51

2015-11-29 18:40

Cum sa iei ban pentru folosirea conexiunii comune? Pai atunci de ce mai e bagata la setari?! Jos cu adminu!


Musafir

#52

2015-11-29 18:41

Fiindca sustin acest demers!

Musafir

#53

2015-11-29 18:44

Din cauza ca se impunea si ca nu se actioneaza corect si echidistant.

Musafir

#54

2015-11-29 18:46

Pentru ca adminii isi bat joc de joc ... ! Peste tot exista coruptie .

Musafir

#55

2015-11-29 18:49

Prea multi corupti .
marcel1

#56 Jos mafia grepolis!

2015-11-29 19:09

Neam saturat sa fim banati pe nedrept, jos cu adminii care dau banuri cum li se scoala!

Capone
Musafir

#57

2015-11-29 23:48

Satana PRESEDINTEEEEEEEEEE !

Lorenaa - Vice PRESEDINTEEEEEE !

Vezentan - P asta il rastignim :)))!

Capone
Musafir

#58

2015-11-29 23:51

+ un mesaj pt Versaceee : Sa ti dam la mu*e Fraiereeeeeeeeeeeeeeee !


Musafir

#59

2015-12-01 10:17

Cred ca lipsa de professionalism a adminilor de pe serverul Ro trebuie sanctionata

Musafir

#60

2015-12-04 18:33

am semnat aceasta petitie pentru ca sunt impotriva coruptilor , impotriva incompetentei si a lacomiei . dragii nostri admini au toate aceste "calitati " .

Musafir

#61

2016-02-18 14:22

Datorita nenumaratelor abuzuri la care echipa grepolis Romania este partasa se ajunge la astfel de reactii; pacat.. cand a aparut era un joc, acum e doar manifestarea suprematiei adminilor asupra celorlalti jucatori. de cand au obtinut si drept de joc pe lumile pe care le administreaza nu mai stiu; inainte nu aveau voie; era interzis prin regulament. acum se lauda cu asta.

in nenumarate randuri, echipa de admini "pastorita" de Cristian Vranceanu (Still - numele de administrator, pe joc nu stiu...) au dat dovada de ipocrizie stablind masuri total diferite de la un caz la altul, in functie de alianta din care subiectul ticketului face parte.

Amintesc rolul adminilor... anume acela de a asigura cursivitatea jocului si a arbitra fiecare caz in parte cu obiectivitate. Pe langa sesizarile provenite de la membrii comunitatii ar trebui sa faca verificari din oficiu astfel incat sa nu se mai ajunga la atatea tickete facute de jucatori, dar, dupa cum spuneam, chiar echipa de admini stabileste echipa castigatoare, ei avand drept de joc pe toate lumile create stabilind dupa bunul plac sanctiuni diferite pentru jucatori diferiti aflati in situatii asemanatoare.

Apropos: daca le spuneti ca sufera de imbecilitate (pareri diferite fata de aceeasi situatie) va vor bana pe motiv ca le aduceti injurii dar exact asta sunt ;)

 

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-04-30 12:12


Rosca Claudiu

#63 Re:

2016-04-30 12:16

#61: -  

 Musafir de ce nu iti dai numele de joc?

Semnat petitia pentru curatarea acestui joc pe Ro.

Versace nu te cunosc dar daca toata lumea zice ca esti prost stai jos si nu verificati atitudinea.Grepolis e un joc unde lumea intra sa se distreze si fraieri ca tine si mopmop cea cu cardul fara fund si valoare zero ca jucatoare indepartati lumea de serverele romanesti.Aflu niste lucruri despre adminii Grepolis Romania care aproape ma fac sa las dracului jocul asta.Din pacate traim in Romania , si chiar daca e o tara frumoasa , e plina de specimene ca tine si mopmop.

Anda

#64

2016-04-30 12:51

Semnez petitia,sper sa se si rezolve ceva cu ea

Am prieteni care sunt sau au fost admini.De la ei am aflat cum in cadrul discutiilor maretilor admini jucatorii sunt facuti cum le vine lor la gura,cum se dau detalii de pe conturi,de genul cat gold,sau cate trupe are,cum unii sunt mutati in perioada de protectie in zona mai favorabila,cum se dau banuri in functie de dispozitia adminului,pedepse diferite pentru aceeasi abatere,cum un admin baneaza si alt admin mai mare vine si debaneaza ca jucatorul banat era printre protejatii lui,tickete facute pe multiconturi cunoscute si rascunoscute dar...daca omu era in alianta favorizata se inchideau ochii si lista poate continua

Grepolis este un joc,vrem sa ne distram si sa ne relaxam pe el dupa o zi de munca sau de scoala,dar cand se fac asemenea magarii,ori ajungi sa renunti ori sa pleci pe servere internationale unde adminii nu sunt asa de corupti.

Joc pe international in momentul de fata,am facut cateva tickete si nu se compara stilul adminilor de acolo de a comunica cu cel de aici.Nu am vazut injurii,vorbiri de sus,ba chiar cand ai o problema te ajuta cu linkuri si indicat\ii de si cel mai fraier ar putea sa isi rezolve problema.Cand exista o problema din cauza serverului si esti defavorizat esti recompensat cu ceva gold .Am adus jucator strain pe server romanesc..cand acela a facut ticket i s-a spus sa vorbeasca in romana sau sa plece sa joace la el in tara ca nu sunt obligati sa ii raspunda in alta limba,iar acel jucator baga sute de euro pe servarul romanesc pana s-a sictirit si a plecat.

Prin urmare,sper sa dispara si stil si acolitii lui gen mr.jack,killer,si restul caricaturilor,prea putini sunt cei ce chiar merita numele de admin corect pe ro...poate doar unu,maxim 2.

 


Musafir

#65

2016-04-30 14:17

E ceva vreme de cand am renuntat sa joc pe servere romanesti tocmai din cauza adminilor romani . Am vazut prea multe abuzuri si mizerii comise de admini care nu au nici o treaba cu onoarea si cinstea . Am vazut echipe intregi de atacatori banati in ziua actiunii , am vazut jucatori banati fara nici un motiv si niste admini de toata jena , lipsiti de respect , crezand ca sunt niste mici dumnezei ai grepolisului cu Stil in frunte . Am vazut jucator banat atacabil ca dupa numai trei ore pedeapsa era schimbata in neatacabil . Incompetenta pe toata linia sau sfori trase si telefoane date ? Oricum ar fi , acesti admini trebuie sa plece cu seful lor in frunte . Va spun sincer ca pe international unde joc de ceva vreme , nu am mai cunoscut stresul adminilor si este o adevarata placere sa joci . Am vazut in schimb ce pot sa faca adminii daca sunt corecti si nu sunt pusi pe facut jocurile cuiva . Am colegi de alianta care pentru prima greseala au primit un avertisment , au fost rugati sa nu mai repete greseala aceea in caz contrar urmand sa fie pedepsit intr-un anumit fel . Am vazut de asemenea un sistem de puncte de penalizare ceva similar cu punctele de la permisul de conducere la noi . Am avut coleg sanctionat cu 12 puncte pentru o abatere si i s-a pus foarte politicos in vedere ca daca va depasi un total de 24 de puncte de penalizare va fi banat . Pe serverele romanesti nu am vazut niciodata o munca de preventie de genul " iti dau doar un avertisment " sau " Iti dau cateva puncte de penalizare " inainte de a fi banat . In schimb am vazut banari din prima fara nici un discernamant . Eu semnez aceasta petitie deoarece Stil si echipa lui merita cu prisosinta sa fie sanctionati , dar personal nu cred ca problemele se vor rezolva chiar daca vor veni alti admini caci ma indoiesc serios ca acei admini se vor putea abtine de la a-si ajuta favoritii pe joc . Doar suntem balcanici ! Dar eu va doresc mult succes in incercarea de a face curat pe serverele romanesti si sper sa aud cat de curand ca si pe Ro. se poate juca cinstit si ca exista munca de preventie din partea adminilor . 

cozacalex10

#66 Still

2016-05-01 14:57

Am votat petitia .. Acest domn , pe nume Still , a facut prea mult timp ce l-a taiat capul .. Stiu pe proprie experienta . Am fost banat pe nedrept pe un cont pe care aveam 1700 aur .. Ce sa mai spun ? Isi bate joc de salarile , alocatile , poate chiar si pensile tuturor jucatorilor .. Nu e destul ca grepolisul a devenit un joc mai comercial ca CS:GO ? Sincer , mi-as dori adresa unde locuieste Still , poate merg cu o palinca pe la el :))

Apropo, lumea Heracklion va fi ultima pentru mine pe serverul romanesc .. Imi voi ajuta alianta sa castige si aceasta lume , iar dupa aceea ma voi muta pe international .. 


Musafir

#67

2016-06-17 18:21

stil nu merita sa administreze grepolis ptr ca are preferatii lui pe joc

Musafir

#68

2016-06-17 18:34

de acord 

jos cu stil

flamanzila1959

#69

2016-10-16 10:29

si eu doresc inlocuirea acestui...stil. de cand e manager, i s-a urcat puterea la cap. tot timpul este indiferent fata de jucatori, face politie stalinista, raspunde in zeflemea, pedepseste pe cine vrea, la comanda altora!

e corupt, insuportabil!

schimbati-l pe acest individ de speta joasa! de ani de zile ma confrunt cu indolenta lui, cu caracterul sau infect! mi-e scarba doar cand aud de acest vierme!

sa fie inlocuit cu alt manager care stie sa explice jucatorilor motivele deciziilor luate, sa explice omeneste de ce le ia. 

jos cu stil-ul asta!

pavel


Musafir

#70 inconpetenti

2017-02-05 11:04

abuz adus jucatorilor sa va duceti la dracu 

vali-andrei

#71 Logare : "Jucatorul nu poate fi gasit"

2018-05-16 19:30

Salut,

Desi joc in 2 lumi diferite pe Romsnis si inca una international , astazi la logarea pe Romania am primit "Jucatorul nu poate fi gasit" ... fara nici o alta optiune.

Nu incerc sa dau vina pe nimeni , nici pe tehnica , nici pe browser ( sters complet cand am primit mesajul) , dar e ciudat ca desi joc din 2011, doar pe Romania am probleme.

Poate e tehnica de la noi , poate noi suntem de vina....

Eu personal indrum sa nu se mai joace pe Romania , atunci poate se vor indrepta lucrurile. Pana atunci....SPOR

tormentor

#72 afara

2018-11-26 23:18

Am semnat aceasta petitie deoarece s-a comis ceva ce nu am intalnit in 5 ani de cand joc grepolis Romania..si anume ca s-au cumparat orase pe lumea Gella cu gold doar ca sa castigi oamenii lui aceasta lume.Am facut ticket cu toate dovezile clare ca au fost cumparate orasele cu gold...ceea ce in regulament scrie ca este interzis acest lucru..mi-a multumit a zis ca verifica si sufletu...a verificat :) nu a facut nimic doar a sters un status pe pe profilul unui jucator in care scria ca vinde orasul pe 2500 gold ;) asa ca Still te rog sa pleci...in ultimul an ai stricat acest joc de tot...de la ofertele infinite de gold la preturi de cacao pana la noile update-uri ale lumilor + sa nu mai zic de oamenii tai care i acoperi ;) sa ne aducem aminte si de o lume mai veche cand ati abuzat de functie ca si jucatori! 


Musafir

#73 Re:

2020-04-30 16:31

#61: -  

Am primit ban degeabaaa


Musafir

#74 Azrael

2020-05-01 03:08

Am primit ban  72h pentru  mesaj cenzurat și în care erau maxim 10cuvinte!!!.

Menționez..a fost un singur mesaj o șingura data... Niciun avertisment..nimic...