INLOCUIREA MANAGERULUI GREPOLIS ROMANIA STIL


Musafir

/ #65

2016-04-30 14:17

E ceva vreme de cand am renuntat sa joc pe servere romanesti tocmai din cauza adminilor romani . Am vazut prea multe abuzuri si mizerii comise de admini care nu au nici o treaba cu onoarea si cinstea . Am vazut echipe intregi de atacatori banati in ziua actiunii , am vazut jucatori banati fara nici un motiv si niste admini de toata jena , lipsiti de respect , crezand ca sunt niste mici dumnezei ai grepolisului cu Stil in frunte . Am vazut jucator banat atacabil ca dupa numai trei ore pedeapsa era schimbata in neatacabil . Incompetenta pe toata linia sau sfori trase si telefoane date ? Oricum ar fi , acesti admini trebuie sa plece cu seful lor in frunte . Va spun sincer ca pe international unde joc de ceva vreme , nu am mai cunoscut stresul adminilor si este o adevarata placere sa joci . Am vazut in schimb ce pot sa faca adminii daca sunt corecti si nu sunt pusi pe facut jocurile cuiva . Am colegi de alianta care pentru prima greseala au primit un avertisment , au fost rugati sa nu mai repete greseala aceea in caz contrar urmand sa fie pedepsit intr-un anumit fel . Am vazut de asemenea un sistem de puncte de penalizare ceva similar cu punctele de la permisul de conducere la noi . Am avut coleg sanctionat cu 12 puncte pentru o abatere si i s-a pus foarte politicos in vedere ca daca va depasi un total de 24 de puncte de penalizare va fi banat . Pe serverele romanesti nu am vazut niciodata o munca de preventie de genul " iti dau doar un avertisment " sau " Iti dau cateva puncte de penalizare " inainte de a fi banat . In schimb am vazut banari din prima fara nici un discernamant . Eu semnez aceasta petitie deoarece Stil si echipa lui merita cu prisosinta sa fie sanctionati , dar personal nu cred ca problemele se vor rezolva chiar daca vor veni alti admini caci ma indoiesc serios ca acei admini se vor putea abtine de la a-si ajuta favoritii pe joc . Doar suntem balcanici ! Dar eu va doresc mult succes in incercarea de a face curat pe serverele romanesti si sper sa aud cat de curand ca si pe Ro. se poate juca cinstit si ca exista munca de preventie din partea adminilor .