INLOCUIREA MANAGERULUI GREPOLIS ROMANIA STIL

Quoted post


Musafir

#61

2016-02-18 14:22

Datorita nenumaratelor abuzuri la care echipa grepolis Romania este partasa se ajunge la astfel de reactii; pacat.. cand a aparut era un joc, acum e doar manifestarea suprematiei adminilor asupra celorlalti jucatori. de cand au obtinut si drept de joc pe lumile pe care le administreaza nu mai stiu; inainte nu aveau voie; era interzis prin regulament. acum se lauda cu asta.

in nenumarate randuri, echipa de admini "pastorita" de Cristian Vranceanu (Still - numele de administrator, pe joc nu stiu...) au dat dovada de ipocrizie stablind masuri total diferite de la un caz la altul, in functie de alianta din care subiectul ticketului face parte.

Amintesc rolul adminilor... anume acela de a asigura cursivitatea jocului si a arbitra fiecare caz in parte cu obiectivitate. Pe langa sesizarile provenite de la membrii comunitatii ar trebui sa faca verificari din oficiu astfel incat sa nu se mai ajunga la atatea tickete facute de jucatori, dar, dupa cum spuneam, chiar echipa de admini stabileste echipa castigatoare, ei avand drept de joc pe toate lumile create stabilind dupa bunul plac sanctiuni diferite pentru jucatori diferiti aflati in situatii asemanatoare.

Apropos: daca le spuneti ca sufera de imbecilitate (pareri diferite fata de aceeasi situatie) va vor bana pe motiv ca le aduceti injurii dar exact asta sunt ;)

 

Raspunsuri

Rosca Claudiu

#63 Re:

2016-04-30 12:16:25

#61: -  

 Musafir de ce nu iti dai numele de joc?

Semnat petitia pentru curatarea acestui joc pe Ro.

Versace nu te cunosc dar daca toata lumea zice ca esti prost stai jos si nu verificati atitudinea.Grepolis e un joc unde lumea intra sa se distreze si fraieri ca tine si mopmop cea cu cardul fara fund si valoare zero ca jucatoare indepartati lumea de serverele romanesti.Aflu niste lucruri despre adminii Grepolis Romania care aproape ma fac sa las dracului jocul asta.Din pacate traim in Romania , si chiar daca e o tara frumoasa , e plina de specimene ca tine si mopmop.


Musafir

#73 Re:

2020-04-30 16:31:17

#61: -  

Am primit ban degeabaaa