INLOCUIREA MANAGERULUI GREPOLIS ROMANIA STIL

Anda

/ #64

2016-04-30 12:51

Semnez petitia,sper sa se si rezolve ceva cu ea

Am prieteni care sunt sau au fost admini.De la ei am aflat cum in cadrul discutiilor maretilor admini jucatorii sunt facuti cum le vine lor la gura,cum se dau detalii de pe conturi,de genul cat gold,sau cate trupe are,cum unii sunt mutati in perioada de protectie in zona mai favorabila,cum se dau banuri in functie de dispozitia adminului,pedepse diferite pentru aceeasi abatere,cum un admin baneaza si alt admin mai mare vine si debaneaza ca jucatorul banat era printre protejatii lui,tickete facute pe multiconturi cunoscute si rascunoscute dar...daca omu era in alianta favorizata se inchideau ochii si lista poate continua

Grepolis este un joc,vrem sa ne distram si sa ne relaxam pe el dupa o zi de munca sau de scoala,dar cand se fac asemenea magarii,ori ajungi sa renunti ori sa pleci pe servere internationale unde adminii nu sunt asa de corupti.

Joc pe international in momentul de fata,am facut cateva tickete si nu se compara stilul adminilor de acolo de a comunica cu cel de aici.Nu am vazut injurii,vorbiri de sus,ba chiar cand ai o problema te ajuta cu linkuri si indicat\ii de si cel mai fraier ar putea sa isi rezolve problema.Cand exista o problema din cauza serverului si esti defavorizat esti recompensat cu ceva gold .Am adus jucator strain pe server romanesc..cand acela a facut ticket i s-a spus sa vorbeasca in romana sau sa plece sa joace la el in tara ca nu sunt obligati sa ii raspunda in alta limba,iar acel jucator baga sute de euro pe servarul romanesc pana s-a sictirit si a plecat.

Prin urmare,sper sa dispara si stil si acolitii lui gen mr.jack,killer,si restul caricaturilor,prea putini sunt cei ce chiar merita numele de admin corect pe ro...poate doar unu,maxim 2.