Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

#876

2015-07-18 00:37

Sunt împotriva pedofiliei si a violului cer castrarea acelor animale care nu vor sa trăiască printre oameni.Doresc ca judecătorii sa fie pedepsiți pentru lipsa de spirit civic.

Musafir

#877

2015-07-18 00:37

Cine greseste,trebuie sa plateasca!

Musafir

#878

2015-07-18 00:38

Sa fie date afara din justitie animalele care au dat sentinta... Nu e primul caz cand aud de nedreptatile din judecatorii... Ei sustin si stimuleaza bolnavii care isi inchipuie ca pot face ce vor fara sa fie pedepsiti

Musafir

#879

2015-07-18 00:46

Am semnat aceasta petitie pentru a se face dreptate fetei in cauza.este ingrozitor ce s-a ìntamplat.cele 7 maimute cu creier de aluna nu au facut decat sa demonsteze cat de josnici pot sa fie, iar Dumnezeu nu doarme.roata se va intoarce si la ei si vor plati cu varf si indesat. ar trebui arestati si trimisi dupa gratii unde le este locul.nu pot sa cred ca in Romania inca predomina coruptia,mizeria,nedreptatea,etc.si cel mai rau este faptul ca discriminarea isi are loc de cinste.iar romanii nostri ar trebui sa se trezeasca si sa vada ca tara nostra are de dus batalie grea.as avea multe de adaugat dar nu are rost pentru ca schimbarea in bine trebuie sa vina de la noi.pace si liniste oameni buni.

Musafir

#880

2015-07-18 00:46

pentru ca astfel de jeguri printre oameni nu trebuie sa existe...le-as da foc sa ardă de vii,sau i-as arde pe jumatate ca sa se chinuie toata viața asa cum se v-a chinui fata respectivă...dar ce spun aici e mult prea putin pentru ei... .Fata v-a fi urmărită si chinuită de cosmarul asta toata viața...nimic si absolut nimic nu o sa il steargă din minte,o inteleg perfect,ii inteleg durerea iar durerea se maraste atunci cand vezi ca cei care te-au distrus sunt in libertate si îsi trăiesc viața ca si cum nimic nu s-ar fii intamplat.Nu e corect!!Unde-i dreptatea??!! De ce nu gandesc ca un astfel de gest e mult mai periculos si mai dureros decat sa fi batut, sa iti rupă o mana,sau orice altceva?astfel de gest il vei simti pe corpul tau mereu,simti orice atingere,auzi orice țipăt si orice înjurătură,ei nu gandesc?.Ei nu realizeaza prin ce trece fata asta?Ei nu se gandesc ca lasandui in libertate,scapand asa usor,cretinii ăstia pot sa mai comita astfel de caz?Ca v-a fi o alta viață in pericol?? ciuruiti de gloanțe sa fie panaramele astea care ne distrug vietile,arsi de vii...mulți criminali sunt in libertate... .Legea de a-r fi corecta asa cum ei pretind jumătate dintre noi nu a-r mai fii printre noi!


Musafir

#881

2015-07-18 00:47

Doresc sa ajunga aceste 7 jeguri de "barbati" unde le e locul, inchisoarea....Acolo le doresc sa simta, sa traiasca si sa fie umiliti la fel cum au facut ei la randul lor, unei fete ce nu a meritat

Musafir

#882

2015-07-18 00:48

Sunt femeie

Musafir

#883

2015-07-18 00:52

Nu cred ca merită cineva să treca prin ce a trecut sarmana fata ,,, ei trebuie pedepsiți sunt niște animale ca alfel nu le poți numi..capu sus pentru fata tu nu ai nici o vină avem dreptul nostru ca femei să spunem stop ..

Musafir

#884

2015-07-18 00:57

Pemtru a se lua msasuri ,cit mai urgent impotriva violatorilor

Musafir

#885

2015-07-18 00:59

am ajuns sa semnam petitii pt a se aplica legea in tara noastra.??!! sa fie pedepsiti si cele 7 animale si procurorii care i-au lasat liberi

Musafir

#886

2015-07-18 01:12

Cei 7 barbati daca ii pot numi asa caci daca ii numesc animale jicnesc animalele,cel mai bine spus bestii ar trebui castrati !iar cei care le-a dat drumul din arest sunt exact ca ei niste bestii ordinare de cea mai joasa speta.ce-i 7 dobitoci ce au crezut caci asa isi vor arata barbatia?ce bolnavi mintali .iar batrani satului sunt niste oameni cu 4 clase care cred ca un barbat daca e muncitor are voie sa faca ce vrea!in ce secol traim si in ce tara ?

Musafir

#887

2015-07-18 01:34

Acesti monstri fara educatie ar trebui castrati fara anestezie pentru ca sunt mizerii ale societatii ce trebuie eliminate! Rusine parintilor care iau apararea unor brute si pentru ca nu stiu ce e respectul si nu au educatie! Pedeapsa capitala!!!!

Musafir

#888

2015-07-18 01:51

Sper ca acești demenți sa înfunde pușcăria ani mulți și după ce ispășesc pedeapsa sa dea mașină peste ei sa rămână ologi

Musafir

#889

2015-07-18 01:55

Pentru arestarea celor 7 NENOROCITI -VIOLATORI

Musafir

#890

2015-07-18 02:21

Am umanizat animalele si noi am davenit mai rau ca ele.Viol in grup?!?!!! Puscarie pe Viata.Fara drept de apel.

Musafir

#891

2015-07-18 02:30

solidaritate

Musafir

#892

2015-07-18 02:32

La puscarie Puscarie pe viata

Musafir

#893

2015-07-18 02:37

Mi se pare "strigator la cer "ceea ce se intampla in Romania ....

Musafir

#894

2015-07-18 02:39

Ca merita inchisiii dupa mine toata viata

Musafir

#895

2015-07-18 02:47

Nu trebuia sa-i lase in libertate! E monstruos comportamentul celor 7 indivizi!
Andreea Rebaltescu
Musafir

#896

2015-07-18 02:51

Desii sunt departe de tara mea, inima mea tot romaneste bate.... Acum bate pentru copilul asta de 18 ani caruia viitorul ia fost luat cu forta... Vise si sperante spulberate si inlocuite cu cosmaruri si dezamagiri.... Daca as putea, as strange-o in brate si as tine-o strans strans atat timp cit vrea ea... Copil tanar, nu renunta inca, stiu ca e greu, stiu ca pare imposibil, stiu ca nu mai vrei sa iesi afara din casa, stiu ca vei purta tot resul vietii o cicatrice.... Dar e speranta.... Speranta ca se va face dreptate, speranta ca sunt si oameni care te iubesc desii acum iti e greu sa crezi asta..... Nu ceda.... Incearca sa iti recapeti increderea care ti sa luat.... Corpul au reusit sa ti-l smulga...dar sufletul si curajul de ai invinge ..... Niciodata.... Te sustin pina la capat....


Musafir

#897

2015-07-18 02:56

Se vede ca legea din romania e de CACAT pai sa ii violeze si fata La jegosu ala de judecator care ia lasat in liber daca nu are fata pe nevastasa sa vedeti voi atunci se face dreptate .pai in germania erau saltatii imediat nici nu stateau la discuti dar in romania legea e BANU ai scapi nu ai nu scapi

Musafir

#898 Re: #877

2015-07-18 03:01


Musafir

#899

2015-07-18 03:08

Pentru a trage un semnal de alarma ptr cei fac legi prea blande ptr asemenea bestii.

Musafir

#900

2015-07-18 03:09

Pt dreptate!!!!Pacat ca avem avem atatia judecatori corupti si fara suflet!!!@