Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

#34251

2015-07-22 12:18

Pt ca vrem dreptateeee

Musafir

#34252

2015-07-22 12:18

Asa ceva nu este posibil!!! Cei 7 baieti sunt niste animale si nimic mai mult.

Musafir

#34253

2015-07-22 12:19

Pentru DREPTATE !!!Si pentru multe femei care sunt abuzate si stau in tacere

Musafir

#34254

2015-07-22 12:19

Bestiile si Violul Corpul Judecatorilor trebuie curatat!
Multi judecatori au favorizat, au aparat, au eliberat, bestii, hoti, interlopi, politicieni si “afaceristi” hoti, persoane din administratia centrala si locala. Exista in sistem judecatori care au aparat pe alti judecatori, infractori, judecatori care au aparat si inca mai apara crima organizata si furtul oficial in Romania.
Populatia Romaniei nu are indeie cat de murdar este Corpul Judecatorilor! Respectivul viol si alte sute care nu se publica, faptul ca au fost pusi in libertate, 7 bestii, este inca o dovada ca in Corpul Judecatorilor mai functioneaza, relatia, spaga, coruptia, santajul, etc.
Romania in 1990 a fost capturata de catre o clasa politica corupta, cu structuri care ulterior au devenit de tip mafiot, interpartinice. Aceasta clasa a populat institutiile statului cu persoane care sa le serveasca interesele, la fel ca ei. Corpul Judecatorilor a fost si acesta “dotat” cu judecatori cu aceiasi moralitate iar multi nepregatiti. Au ajuns judecatori, militieni, invatatoare etc. Astfel cu ajutorul judecatorilor a avut loc cel mai mare jaf din istoria Romaniei, distrugerea economiei, a bancilor, furtul caselor, a spatilor comerciale, a terenurilor, a lacurilor, a padurile etc. O judecatoare a dat nelegal o suprafata mare de teren cu satul de pe el, cu tot cu oameni unui baron maghiar. Au existat cazuri de judecatoare care sau prostituat. Unii judecatori au ajuns sa se bata in benzinarie si altul sa-si arate fundul. O judecatoare a cerut spaga 1 milion de euro. Corpul Judectorilor nu a fost curatat! Acestia au luat spaga de la cartonul de oua, la milionul de euro. O parte dintre ei sau potolit, probabil atata timp cat DNA-ul incerca sa curete aceasta tara infectata la maxim.
Dictatura Infractorilor

Judecatorul Cristi Daniet exclude poporul roman ca ar avea vreun drept in legatura cu violul

Citat, judecator Cristi Danilet:

“Doamna, poporul nu poate cere ceva impotriva legilor sau a Constitutiei. Simplu. Acceptati asta, tine de ABC-ul democratiei. Banuiesc ca inca nu ati auzit de tirania majoritatii.”

“Imi pare rau ca va dezamagesc. Nimeni, nici macar poporul in totalitatea lui, nu e deasupra legii.”


Domnule judecator Cristi Danilet, nu stiti ce este democratia! Poporul este majoritatea, poporul face legea, poporul o poate schimba, iar poporul prin revolutie schimba tot, iar cei care au sustinut aberatii si care au inlesnit jaful Romaniei si au coalizat cu criminalii, nu vor stii pe unde sa fuga sa nu fie linsati, in cazul unei revolutii!


https://cristidanilet.wordpress.com/



Musafir

#34255

2015-07-22 12:19

Sunt femeie , asta inseamna ca am nevoie de protectie , sper ca acesti nenorociti sa ajunga dupa gratii .. Violul te omoara atat la propiu cat si la figurat , doar o femeie poate intelege cuvintele mele ..

Musafir

#34256

2015-07-22 12:19

Pentru ca justitia nu si-a facut cum trebuie treaba. Dupa ce au declarat ca au violat-o pe fata ce le mai trebuia sa ii tina in arest?

Musafir

#34257

2015-07-22 12:19

Pt dreptate si pt ca asemenea bestii cu chip de om,nu merita sa traiasca printre oameni!Oare cate bestii mai umbla printre noi?

Musafir

#34258

2015-07-22 12:19

Am semnat petitia pentru ca mi se pare strigator la cer!!!De aproape un an si ei sunt in libertate!!Au recunoscut si tot liberi sunt!!!!!!

Musafir

#34259

2015-07-22 12:19

Cuvintele sint de prisos. La puscarie cu ei ,sa aiba múlt sex surpriza.

Musafir

#34260

2015-07-22 12:20

Pt a se face dreptate!

Musafir

#34261

2015-07-22 12:20

Orice fapta mârșavă săvârșită cu buna știința trebuie pedepsita ca atare....!!! Cel putin 18 ani fara drept de eliberare condiționata .....!

Musafir

#34262

2015-07-22 12:20

Putregailor, nu meritati doar puscarie ci si castrati chimic iar daca tot ati facut un  sex surpriza, de ce nu ati facut aceasta surpriza cu  mamele si surorile voastre ? Sunteti niste putregaiuri care v-ati facut comunitatea in care traiti de rusine iar parintii vostri care va sunt alaturi sunt niste putregaiuri la fel de mari  ca si voi. Aceste injurii sunt prea" subtiri " pentru voi , dar ma voi linisti cand veti intra in puscarie si veti fi sex surpriza pentru ceilalti ...... Sa nu va uitati crema!!!!!!!

Moscalu Stefan - Mangalia

Vreau sa se stie cine a scris comentariul si daca se simt jigniti, ii rog sa ma caute


Musafir

#34263

2015-07-22 12:21

Sunt fără cuvinte...Nici animalele nu fac așa ceva...Vreau sa fie dată lege aspră pentru viol în România. ..Domnilor la noi sunt cele mai multe violuri și asta pentru ca nimic nu fac autoritățile , la acei 7 băieți trebuie închiși cel puțin 30 de anii și puși zi de zi sa muncească . Dacă ar avea și ei o familie și mai ales o fata și sa pățească și ea așa, oare cum ar fi? Ferească Dumnezeu de așa ceva sa pățești. ...închiși 30 de ani eu cred ca e suficient. .

Musafir

#34264

2015-07-22 12:21

Bestiile astea trebuie sa stea dupa gratii pentru ca sunt un pericol pentru societate. Sarmana fata!

Musafir

#34265

2015-07-22 12:21

Sper sa i inchida cat mai urgent pe animalele astea nu e normal sa ramana liberi si eu am doua fete superbe si n as dori vreo data sa pateasca asa ceva s au sa le fie frica sa iasa din casa din cauza ca justitia in loc sa inchida astfel de animale incurajeaza aceasta infractiune

Musafir

#34266

2015-07-22 12:21

Trebuie sa plătească pentru nenorocirea pe care a facut-o.Violul=CRIMA

Musafir

#34267 Re:

2015-07-22 12:21

#51: #26 -  

 Faptul ca au recunoscut si rad cu nesimtire PE retelele sociale de ceea ce au facut, pentru tine ce este??opinia publica, pentru informatia ta,conteaza foarte mult,nu te baza pe o justitie care nu exista si care puterea poporului revoltat o poate anichila cu usurinta,daca nu intreaba-l   pe Ceausescu!POTI??


Musafir

#34268

2015-07-22 12:21

In speranta ca se vor lua masuri asupra celor 7 derbedeii.

Musafir

#34269

2015-07-22 12:22

poate daca acea mama care a zis "pentru 5 minute de placere pedeapsa este prea mare",ar fi si ea la randul ei violata de toti acesti flacai inclusiv de fiul ei,tare as vrea sa imi spuna cat de mult i-a placut si ce bine i-a fost,sau poate chiar si-ar dori un "mic viol",in functie de potenta si vigoarea sotului,sau acesti viteji armasari au si ei surori si ar fi bine sa pateasca si ele la fel,nu as putea spune ca ele nu sunt vinovate,ba sunt ,ca sunt rude cu ei.

Musafir

#34270

2015-07-22 12:22

Nu inseamna NU! Trebuie castrati chimic sau cel putin 20 de ani de inchisoare!!!

Musafir

#34271

2015-07-22 12:22

PENTRU A SE FACE DREPTATE.

Musafir

#34272

2015-07-22 12:22

sa fie castrati si inchisi. dar sa vada si ei cum e sa fie violat si sa treaca prin ce a trecut ea.

Musafir

#34273

2015-07-22 12:23

Pentru siguranța noastră, a copiilor noștri !

Musafir

#34274

2015-07-22 12:23

Sper sa se facă dreptate! Acești șobolani sa nu mai iasă in veci de la pușcărie si toate fetele victime sa se unească sa facă forța, sa nu le fie frica ca tâlharii acestea toți da plătească raul făcut.
qwertyyy

#34275 .....

2015-07-22 12:23

 biserica mamii lor,nu va ramane asa....ce bine imi pare ca vor intra in puscarie si vor pati la fel,nici nu isi imagineaza ce o sa pateasca ei se cred smecheri dar sunt niste prosti care nici macar nu stiu sa vb