Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

#3126

2015-07-18 21:22

Eu nu le doresc nimic altceva decat mireasa neagra de nevasta. Scursurile societatii nu merita altceva, iar jidecatorii cu decizia... Nici atat

Musafir

#3127

2015-07-18 21:22

Ca aceste BESTII,sa nu mai vada lumina soarelui,nu o merita

Musafir

#3128

2015-07-18 21:23

Pentru ca am o fetiță de 10 ani și mă cutremur la gândul că i s-ar putea întâmpla așa ceva și pentru ca animalele alea trebuie să plătească pentru ce au făcut.

Musafir

#3129

2015-07-18 21:23

Puscarie pentru monstrii, macar 10 ani de fiecare

Musafir

#3130

2015-07-18 21:23

La puscarie cu violatorii

Musafir

#3131

2015-07-18 21:23

Bestiile nu merita doar arestati....sa stea la racoare pe banii nostrii...merita sa traiasca acelasi cosmar....sa fie si ei violati cu bestialitate de 7 bestii ca ei...in fiecare zi....asta le doresc din tot sufletul!Este inuman unde s-a ajuns!O viata distrusa.....iar celor ce-i sustin le doresc sa li se intoarca fapta bestiilor inzecit!

Musafir

#3132

2015-07-18 21:24

Daca as fi eu judele lor,nu as alege alta pedeapsa decat sa ofer fiecruia dintre aceste 7 animale,cate o portie zdravana de sex-surpriza de vreo 5 ore,pe un camp,intr-o luna de toamna,cu vreo 7 indivizi.


Musafir

#3133

2015-07-18 21:26

Oricum, închiși e prea puțin. Dar măcar să fie un exemplu pentru toți derbedeii.

Musafir

#3134

2015-07-18 21:27

Revoltător ce au făcut acele bestii dar și mai revoltător să fie lăsați în libertate. Cine a judecat lăsarea în libertate este autorul moral al acestui act criminal și barbar. .și probabil și  a altora .


Musafir

#3135

2015-07-18 21:27

Pentru civilizatie si impotriva primitivismului.

Musafir

#3136

2015-07-18 21:28

Bestiile sa stea unde le este locul. Domnilor judecatori din Vaslui, dumneavoastra judecati oamenii dupa gravitatea faptelor sau dupa felul cum arata portofelul lor? Ganditi-va ca Dumnezeu nu bate cu parul si nici nu judeca in functie de cati bani aveti voi, poate si voi aveti fete de crescut si nu cred ca v-ar placea sa li-se intimple ce i sa intimplat acelei fete, care a fost batjocorita. Daca a-ti fost inzestrati cu puterea de a judeca, aratati omenirii ca sunteti oameni, nu intrati in aceeasi "oala"cu acesti violatori nenorociti,

Musafir

#3137

2015-07-18 21:28

Pt ca am o sora, o mama si o nepotica minunata iar daca li s-ar intampla ceva asemanator mi-as dori ca "fapturile" sa fie arestate dar nu din ratiuni juridice ci pt a fi protejati de Mine... Sper ca sentinta sa fie una exemplara si ca victima sa-si poate reface viata! Au planificat totul meticulos asa ca nu merita clementa!


Musafir

#3138

2015-07-18 21:29

Sunt mama de baiat si nu as admite ca in viitor, baiatul meu sa ia parte la o asemenea fapta- crima. Eu le as da pedeapsa maxima plus castrare. Inchisi pe viata- asta merita toti violatorii si criminalii. Li se da drumul dupa cativa ani si omoara sau violeaza iar si iar.i as umili maxim, exact cum au procedat ei cu sarmana fata.

Musafir

#3139

2015-07-18 21:30

Oare de ce? Pt a face curatenie de gunoaie in tara

Musafir

#3140

2015-07-18 21:30

Am semnat pt ca nu e drept ca acești tineri sa rămână nepedepsiti pt o așa fapta . Și sper din tot sufletul sa aibă toți parte de "sex surpriza"la Mititica .

Musafir

#3141

2015-07-18 21:31

Consider violul un abuz, iar violatorii trebuie sa suporte consecintele faptelor lor. Cu cat pedeapsa va fi mai mare cu atat cei care au astefl de ganduri/dorinte nu vor mai trece la fapte. De asemenea persoanele care apara acest comportament ar trebui sa raspunda deoarece instiga si incurajeaza un astfel de comportament.

Musafir

#3142

2015-07-18 21:31

SUNT FEMEIE

Musafir

#3143

2015-07-18 21:31

Pentru ca aceste mizerii de animale merita sa putrezeasca in puscarie.

Musafir

#3144

2015-07-18 21:32

Nu vreau sa imi inchipui prin ce a trecut aceasta fata...nu stiu cum de nu au omorat-o in halul in care au batjocorit-o... Asemenea "animale" trebuie in primul rand castrate pe viu !!! (chiar de cate persoana ranita daca se poate)
ITI DORESC MULTA MULTA PUTERE SA POTI AVEA O VIATA CAT DE CAT NORMALA, IN CONTINUARE!...este cumplit :( :( :(

Musafir

#3145

2015-07-18 21:33

Sa speram ca i se va face dreptate acestei fete care are deja viitorul distrus datorită acestor specimene infecte , acestor scursuri ale societăți !

Musafir

#3146

2015-07-18 21:33

Va multumim pentru acest gest!
Prin aceasta cale doresc sa depun un calduros si prietenesc sarut pe fruntea pura a acelei fete!
Cu respect P.

Musafir

#3147

2015-07-18 21:34

Este infiorator faptul ca in Romania anului 2015 mai asistam la astfel de acte care dezumanizeaza autorii si-i fac ,,demni" de cele mai groaznice pedepse. Partea care ma sperie mai tare decat violul consta in oferirea de libertate acestor mizerii sociale. Unde e legea care protejeaza cetateanul, care asigura pedepsirea infractorilor si scoaterea lor din societate, de langa fata aceea traumatizata care-i vede zambind sfidator a victorie. Facebook este considerat spatiu public, iar denigrarea unei persoane poate fi pedepsita ca orice fapta din mediul real. De ce nu se autosesizeaza nimeni? De ce nu se face nicio plangere pentru daunele morale care se aduc fetei?
O Romanie este cu tine, draga mea. Fii puternica si ai taria sa mergi mai departe. Am speranta ca acest caz va fi un semnal de alarma pentru autoritatile care dorm liniste, timp in care talharii distrug vietii. Trag nadejde ca acest caz va constitui o reforma in legea privind infractiunea de viol. Pentru ca #violulecrima!

Musafir

#3148

2015-07-18 21:34

PENTRU JUSTITIE,PT CA AS FI PUTUT FI EU IN LOCUL EI SAU FIICA SAU NEPOATA MEA! PENTRU CA VREAU SA STIE CA IMI PASA .

Musafir

#3149

2015-07-18 21:34

Doresc sa se faca dreptate. Monstrii trebuie sa plateasca pentru fapta lor. Nu exista scuza si nici iertare pentru asa ceva. Sunt niste oameni bolnavi ,la fel ca si sustinatorii lor. Sper va justitia sa si faca treaba.

Musafir

#3150

2015-07-18 21:34

Sunt femeie,mama a doi copii,fetita si baietel.Imi este rusine ca sunt romanca,ca justitia romana a putut sa dispuna masura cercetarii in stare de libertate pentru asemenea monstrii!Cum mai putea avea incredere in justitie cand nici macar o asemenea fapta nu mai prezinta un pericol public?!Dumnezeule in ce tara traim?!Ca femeie si ca mama,daca mi s-ar fi intamplat asta,dupa aceata decizie injusta si inumana a judecatorilor,probabil mi-as fi facut dreptate singura!Dar in ce fel de tara traim,unde oamenii isi cauta singuri dreptatea,pentru ca magistratii nu isi fac treaba,iar familiile acelor bestii mandrii de fapta lor,transforma pe facebook,prin manipulare,biata fata din victima agresor?!Oare cine rapunde pentru aceasta atrocitate si cati autori morali are aceasta fapta,rasplatita de organele abilitate si comunitate pentru atrocitatea ei?!RUSINE JUSTITIEI ROMANE(INCA O PATA NEAGRA PENTRU ROMANIA), FAMILIILOR ACELOR BESTII, CAT SI COMUNITATII LOCALEA!!!TOTI SUNT PARTASI LA ACEASTA ATROCITATE SI AUTORI MORALI PENTRU DISTRUGEREA SUFLETULUI ACELEI COPILE! RUSINE!!!!!!!#!