Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

georgiana

#22951 arestati violatorii

2015-07-21 16:35

abcdef
  1. Un viol este ceva tragic,pentru victima,pentru familia victimei,pentru orice persoana de sex feminin.Sincer,stiti ce as face eu?-as sechestra pe cei sapte ticalosi undeva si i-as supune pe fiecare in parte la cate o orgie sexuala,sa simta pe propria lor piele prin ce a trcut fetita aceea.Este tragicsi faptul ca,dreptatea si pedepsirea unei fapte trebuie facuta prin petitii publice,de catre judecatori fortati de catre opinia publica.Ma intreb daca astazi cerem o pedeapsa pentru ca monstrii astia au comis un viol si au scapat,maine vom cere printr-o alta petitie,pedepsirea lor pentru crima?Pentru ca de,daca s-au distrat cu un viol in grup si au scapat,de ce nu ar merge si cu omorarea unei fiinte la fel de nevinovate ca fata aceea?As vrea sa intreb lucrul acesta si pe cei care ii sustin pe ticalosi si pe cei care i-au eliberat.Ce va urma?Pentru ce mai exista lege?Pentru ce mai sunt platiti din banii nostri politisti si judecatori?Nu e mai simplu sa desfiintam aceste functii,pentru ca oricum exista degeaba?

 

Andrei

#22952

2015-07-21 16:35

In sfarsit cineva care sa hotarat sa faca ceva in privinta acestor animale (putin spus) , pentru 5 minute de asa zisa "placere" ,violezi o fata si o pui sa.ti faca sex oral si anal pana lesina , pai pentru asta meritati sa va putrezeasca oasele in inchisoare si mamele acestor animale , dau vina pe fata , ca asa ii trebuie ca se imbraca nu stiu cum , ca danseaza nustiu cum , pai ce fel de "mama" esti tu , cand esti de acord ca baiatul tau sa traumatizeze o fata pe viata , atunci cand pune cineva mana pe ea sa aiba un soc , rusine , rusine , suntem in anul 2015 oamenilor , ai voie sa te imbraci cum vrei si sa dansezi cum vrei , nu daca te imbraci nu stiu cum , gata sa te violeze un dobitoc , pai sa se puna si "mamele" acestor animale in locul acelei fete , pai ar iesi in strada si ar face ce.l mai mare circ posibil si voi aia care le gasiti scuze violatorilor , inseamna ca si voi a.ti vrea sa faceti la fel ... Rusine , Legii din Romania , este nevoi de 7-8 luni si de un asemene numar de oameni care sa se solidarizeze pentru a pedepsi fapta acestor tineri , RUSINE !!

Astazi suntem nevoiti sa sa face.m petiti pentru pedepsirea acestor animale , maine pentru ce o sa mai facem petiti , daca ei nu au intrat la puscarie pentru ca au violat o fata , maine poate o sa incerce acelasi lucru si fata nu o sa vrea , o sa o omoare si o sa scape la fel , poate dau in cap la un om sa.si faca rost de bani pentru alcool si alte chestii , trezirea oameni buni !!! Judecatori si politisti ce fac , stau la birou si se uita la TV cand primesc atatia bani din taxele care sunt platite la stat , dar na , unde este mai usor sa cumperi nevinovatia unu om decat in Romania Nu prea ii vad bine pe oameni din asa zisa Lege , atunci cand o sa se trezeasca lumea la realitate !!  

 


Musafir

#22953

2015-07-21 16:35

Pentru pedepsirea vinovaților și pentru a nu mai fi lăsați în libertate inculpați,până la decizia finală.

Musafir

#22954

2015-07-21 16:35

puscarie sa nu mai violeze sau o injectie sa nu li se mai scoale sa vada ce bine este sa nu te sinti satisfacut sai deie legea cea mai aspra si parinti baietilor sa taca din gura

Musafir

#22955

2015-07-21 16:35

Sa le dea pedeapsa maxima la fie care imparte acestor scursuri

Musafir

#22956

2015-07-21 16:35

ati pus-o baieti....

Musafir

#22957

2015-07-21 16:35

Am semnat aceasta petitie deoarece sunt foarte suparat de atitudinea parlamentarilor care stau cu burtile pline la soare si saraca fetita se chinuie cu amintirea monstrilor care au violato,asta este tara care traim si hotii pe care i-am ales.Rusima sa le fie,

Musafir

#22958

2015-07-21 16:35

Pt ca merita pedeapsa minim castrarea!!!
alin

#22959

2015-07-21 16:35

La puscarie cu ei... Nenorocitilor sa treceti si voi prin chinurile prin care a trecut fata


Musafir

#22960

2015-07-21 16:36

Este de necrezut in ce tara putem traii"acestii violatori cu ce constiinta pot sa traiasca daca mamele lor sau in viitor ficele lor ar veni acasa si lear spune ca au fost violate cum ar reactiona ei lear place sa ar fi mandrii "RUSINE"sper sa se faca dreptate si judecatori sa se trezeasca nu sa doarma ca azi maine sa se gandeasca la ficele lor

Musafir

#22961

2015-07-21 16:36

Este un delict din cele mai grave si trebuie pedepsit. Am vazut la TV. ca unul dintre "eroi" a declarat ca ar repeta fapta. Este un pericol public si ar trebui luate masuri sa nu se mai repete. La noi sunt arestati preventiv cei care au furat dar de siguranta cetatenului nu ii pasa nimanui.

Musafir

#22962

2015-07-21 16:36

Destul cu Criminalii, violatorii , hotii si altele infractiuni grave! GATA!!! E timpul sa schimbam tara asta!!

Musafir

#22963

2015-07-21 16:36

Pt ca am o fetita

Musafir

#22964

2015-07-21 16:36

In tatile din Caucaz pentru aceste fapte se tae capul la propriu si sunt numai 1500km pana acolo. Deci cel putin penisul se poate taia la pulalaii astea.

Musafir

#22965

2015-07-21 16:36

Sunt fără cuvinte 25 de ani este putin, pentru durerea provocată acestei frumoase domnișoare.

Musafir

#22966

2015-07-21 16:36

Am semnat petitia pt ca nu suport sa vad cum niste maimute vorbitoare isi bat joc de o fata. Sper ca votul meu sa conteze si sa se faca dreptate

Musafir

#22967

2015-07-21 16:36

Sa se facă dreptate! Sa plătească aceste jeguri pt ceea ce au facut! Strigător la cer!

Musafir

#22968

2015-07-21 16:36

Merita pedeapsa maxima! Asa ceva nici animalele nu fac.CASTRARE!

Musafir

#22969

2015-07-21 16:36

Pt ca si eu sunt mamă de fată si nu mi-aș dori sa li se întâmple si altor fete un lucru asa de groaznic. Sper din suflet sa fie arestați acesti câini , caci oameni nu se pot numi. Sper ca la pușcărie sa fie violați in repetate rânduri si ei.

Musafir

#22970

2015-07-21 16:36

SUNT MAMA ,DE FETE SI M-A IMPRESIONAT ACEASTA POVESTE. LEGILE DIN ROMANIA SUNT FOARTE PROASTE SI DE ACEEA SE INTAMPLA CE SE INTAMPLA. DUPA PAREREA MEA ASEMENEA FIINTE SUNT ANIMALE SI TREBUIESC TRATATE CA ATARE. CASTEAREA ESTE PEDEAPSA POTRIVITA. SA LE FIE FRICA SI ALTORA SA MAI FACA ASA CEVA.

Musafir

#22971

2015-07-21 16:36

Este incalificabil ceea ce s-a intamplat ! Pedeapsa trebuie sa fie maxima, fara discutie !!!

Musafir

#22972

2015-07-21 16:36

Daca tot s-a schimbat presedintele tarii,cred ca ar fi cazul sa se schimbe lucrurile,sa fim o tara mai normal,din cauza caracterelor infecte a majoritatii in romania si a criminalitatii multi cetateni romani ajung la decizia ca mai bine ar fi sa se stabileasca peste hotare..pentru ca de exemplu copii nu ar avea o educatie desavarsita!am ajuns intr-un stadiu unde la tv suntem reprezentati doar de curve si cocalari!luati masuri domnule presedinte!!!

Musafir

#22973

2015-07-21 16:36

Doresc ca alte fete, fetite sau femei sa nu mai fie umilite, sa nu-si mai piarda demnitatea, sa nu-si piarda identitatea. Doresc pedepsirea acestor fapte reprobabile, abominabile. Justitia sa-si faca treaba asa cum trebuie.

Musafir

#22974

2015-07-21 16:36

Din pacate pe zi ce trece avem tot mai multe motive sa ne fie rusine de tara noastra, Romania.
Aceste fapte sunt inacceptabile si e revoltator reactia justitiei si a guvernului roman in privinta lor.
In aceste momente, doar Dumnezeu ii poate da fetei putere sa treaca peste acest cosmar.

Musafir

#22975

2015-07-21 16:37

Sa fie castrati si închisoare pe viata e strigator la cer unde sant legile, unde e presedintele nostru sa ia masuri cand tara are nevoie de el, unde e statu ai vrem la închisoare pe viata