Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

freyjafrey

#1826 Baieti violatori????? Eu le-as spune monstri, erori genetice, avortoni !

2015-07-18 14:40

O initiativa exceptionala aceasta petitie. Cum putem o putem ajuta pe aceasta fata care a trecut prin iad?

Om cu o viata normala nu va mai putea fi niciodata.

In nici un caz sa locuiasca in cloaca aia de degenerati.

Mai mult decat atat , ar trebui sa mearga niste psihiatri in satul ala unde locuiesc numai primitivi, asa cum pare dupa declaratiile lor.

Sa le povesteasca despre bun simt, educatie dar mai ales despre sexul consimtit.

Orice cuvinte as folosi sunt de prisos.

Asa ceva nu e normal sa se intample in secolul XXI .

Eu as sugera ca  mamele acestor dezaxati,  care se duc si isi sprijina odraslele prin tribunale, care ies cu tot feluri de declaratii impotriva acestei fete umilite, sa experimenteze si ele aceleasi lucruri pe care " baietii lor cuminti ca niste fete " ( mi-e greata si cand scriu despre ei ) i le-au putut face acestei copile.

Dupa aceea sa vina sa ne povesteasca si noua cum s-au simtit si daca le-a placut , dar mai ales, daca considera ca au provocat aceste atrocitati , asa cum spun despre aceasta copila.

Oare aceste mame nu si-au pus niciodata intrebarea : cum a ajuns al doilea, al treilea, al patrulea, al cincilea, al saselea si al saptelea monstru , sa aiba erectie in conditiile respective? 

Serios acum, cat de bolnava sa le fie mintea pentru a duce un act sexual pana la capat in conditiile respective?

Putea chiar sa fie o prostituata, nimeni de pe pamantul asta nu poate rezista daca este supus unui asemenea tratament monstruos.

Eu, pentru ca am doi baieti, mi-as fi pus aceste intrebari si altele mii.

M-as fi ingrozit pentru ca am adus pana la varsta aceasta un demon, care e capabil sa faca asa ceva.

M-as fi ingrozit si mi-as fi reprosat ca am adapostit 9 luni in pantecul meu, un astfel de specimen.

Si as fi fost prima care il arunca la gunoi.

Nu exista intelegere pentru ei in aceasta situatie.

Nici un fel de ingaduinta si intelegere. 

 

 


Musafir

#1827

2015-07-18 14:41

Pentru a curma cu atat suferinta fetei!

Musafir

#1828

2015-07-18 14:41

Pentru ca lăsarea in libertate a celor 7 da senzația ca poți sa scapi chiar daca comiți infractiuni



Musafir

#1829

2015-07-18 14:42

Eu cred ca daca ar exista si la noi instante cu cetateni jurati, cu siguranta s-ar face mai multa dreptate!


Musafir

#1830

2015-07-18 14:42

Judecatorii si avocatii sunt in general niste gunoaie.Mafia prospera datorita mafiei din tribunale.Acesti 7 indivizi(nenorociti) au beneficiat din plin de ajutorul mafiei din justitie care incurajeaza astfel de practici.Acesti golani ar trebui executati!!

Musafir

#1831

2015-07-18 14:42

Sa se faca dreptate odata pentru totdeauna !!!
Vinovatii sa plateasca !!!

Musafir

#1832

2015-07-18 14:43

Pentru ca locul infractorilor este dupa gratii

Musafir

#1833

2015-07-18 14:43

Judecatorii sa-si faca corect meseria pentru care sunt platiti. Legea trebuie aplicata tuturor .

Musafir

#1834

2015-07-18 14:43

E nevoie de o modificare a legislatiei. Probabil solutia care functioneaza cu siguranta ar fi castrarea violatorilor, pedofililor si a celor care se fac vinovati de incest.

Musafir

#1835

2015-07-18 14:43

Actul sexual se face cu, consimțământul amândurora, in acest caz nu a fost, deci e viol.

Musafir

#1836

2015-07-18 14:43

Pt ca astfel de lucruri sa nu se mai petreacă.pt extirparea cancerului din societatea românească.pt eliminarea tuturor nulitatilor din magistratura.pt implementarea civilizației,chiar și fortat,intr-un județ și o zona unde avem,clar,o societate bolnava.de sus pana jos.

Musafir

#1837

2015-07-18 14:44

Ptr ca toate bestiile ca astia 7 si pedofilii nu merita sa stea liberi

Musafir

#1838

2015-07-18 14:44

Pedeapsa cu moartea pt violatori si piedofili

Musafir

#1839

2015-07-18 14:45

Merita puscarie pe viata si sa li se taie p.....l. parerea mea.

Musafir

#1840

2015-07-18 14:45

vreau ca acesti tineri sa fie pedepsiti pentru fapta groaznica pe care au savirsit-o....

Musafir

#1841

2015-07-18 14:45

Pentru ca am stat la coada sa votez in Uk 7 ore...Vrem dreptate si justitie ....

Musafir

#1842

2015-07-18 14:45

Acesti indivizi nu trebuie lasati liberi in societate. Nu merita sa traiasca langa oameni ptr. ca ei nu sunt, sunt niste animale conduse de instincte primare!

Musafir

#1843

2015-07-18 14:46

Pentru ca acei baieti merita sa isi invete lectia !! Nu poti numi violul "sex surpriza"

Musafir

#1844

2015-07-18 14:46

pentru a fii alaturi de aceea fata care a suferit acest calvar savarsit de niste salbatici care nu stiu ce inseamna civilizatie si bun simt as dori pedeapsa maxima pentru aceste bestii

Musafir

#1845

2015-07-18 14:46

In ce lume trăim?! Am ajuns să ne facem dreptate singuri . . . Trist

Musafir

#1846

2015-07-18 14:46

Doresc ca aceste mizerii umane ......sa simpta ceea ce a simtit......si ceea ce va simpti acea...copila.....toata viata......cu siguranta.....Dumnezeu.....va avea grija. Ca acele mizerii.....sa plateasca pt crima ....comisa....!!!! EU ca si parinte......nu cred ca as fi asteptat....ca cineva sa faca dreptate.......I as fi linistit de mult.......!!!!! ....acei judecatori.....care iau lasat in libertate.......merita sa fie si ei condamnati.....ALATURI DE ACELE MIZERII !!!!! ROMANIA .....TREZESTE-TE. !!!!!!!!! VIOLATORII......CRIMINALI II II ........SUNT LASATI IN LIBERTATE...!!!!!! Aloooooo......DOMNULE....PRESEDINTE.....AL ROMANIEI......!!!!! AR FI TIMPUL CA IN ASEMENEA CAZURI....SA INTERVENITI !!!!! ACESTE GUNOAIE......ALE SOCIE TATIIIIIII......TREBUIESC.....CONDAMNATI PE VIATA !!!!!

Musafir

#1847

2015-07-18 14:46

Pentru ca este incredibil ce au facut aceste 7 animale din Vaslui. Pentru ca nu au vrut sa inceteze chiar si cand a lesinat. Pentru ca au crezut ca indivizii din procuratura si magistratura o sa ii "ierte" datorita atentiilor primite. Si pentru ca familiile nu si-au cerut scuze. Alte bestii nenorocite si smechere. Si pentru ca traiesc in Romania si trebuie sa devenim cetateni normali si nu brute psihopate.

Musafir

#1848

2015-07-18 14:46

Sper sa stea la mititica cel putin 15 ani fiecareCei 7 sunt niste obsedati sexuali care din cauza ca nu sunt in stare sa aiba o iubita au recurs la acest gest animalic. La puscarie cu ei si binenteles cu procurori care i-au lasat in libertate.

Musafir

#1849

2015-07-18 14:47

Nu poti fi impasibil cand vezi ca niste hiligani, sunt cercetati in libertate.

Musafir

#1850

2015-07-18 14:47

Nu suntem chemati sa fim judecatori, dar putem cere ca judecatorii sa aplice legea in acest caz. Cred ca acesti oameni lasati in libertate sunt un pericol social si oricand pot recidiva.