Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

vizitator

#15601 Re:

2015-07-21 10:30

#51: #26 -  

 Sa nu cerem arestarea ???? Pai daca gandesti asa,propun sa le cerem celor 7 jigodii sa te violeze pe tine sau pe sora,mama ta , si mai vedem noi daca le mai iei apararea si cu ce probe o sa vii in apararea ta !


Musafir

#15602

2015-07-21 10:30

Astfel de suboameni, barbare, nu trebuiesc lasate libere. Este o mizerie la adresa societatii umane, ei pot sa faca mult rau in starea de libertate. Apoi statul, societate, in regim de izolare controlata, trebuie sa incerce sa vada cum ii pot umaniza, daca nu, izolatie pe mai departe. Nici castrarea chimica nu cred ca e exagerata, atata timp cat toate aceste animale pot face oricand mai departe astfel de rele, in plus trebuie sa existe aceasta pedepasa in asa fel incat sa descurajeze macar prin frica.

Musafir

#15603

2015-07-21 10:30

Am avut parte de o astfel de experienta. S-a intamplat exact la fel. Violatorii in libertate. Fata este vinovata. Mi s-a explicat ca si violatorii au drepturi - acum imi rad in fata.

Musafir

#15604

2015-07-21 10:30

De ce am semnat? Daca as avea puterea sa fac altceva,nu as face nimic altceva decat sa ii schinjui si eu pe nenorocitii aia de 7ori mai mult pe fiecare in parte.... Dar traim in romania,si nu avem ce face,amaratii sunt bagati dupa gratii ca vand fara bon fiscal oua sau ceapa la colt de strada,iar hotii si violatorii stau liberi si nu vor fi bagati la beciul domnesc niciodata,ptr ca alti tampiti imbecili nu ii considera pericole sociale...

Musafir

#15605

2015-07-21 10:30

PENTRU CA SI EU AM FOST VIOLATA ACUM 32 ANI SI TOATA VIATA MEA A FOST MARCATA DE ACEST FAPT, TRAUMATIZATA DE CE MI S-A INTAMPLAT NICIODATA NU AM REUSIT SA IMI FAC O FAMILIE IAR VIATA MEA A FOST MEREU IN SUFLET CU O DURERE FARA MARGINI.
CEL CARE A FACU-O NU A FOST PEDEPSIT NICI PANA AZI .

Musafir

#15606

2015-07-21 10:30

Se pare ca in Romania nu exista legi , legile le fac doar cei cu bani cei sarmani nu au drept la absolut nimic. Cata neglijenta si cata rusine . "Dormiti" in continuuare "Domnilor" ......Putere feti si familie sa mearga mai departe . Iar la "baietii instariti din sat" aceeasi batjocora le doresc. Rusine Familiilor care au putut sa creasca asemenea "buruieni" in curtea lor.

Musafir

#15607

2015-07-21 10:30

Sunt ff revoltata de ce se intampla!!!

Musafir

#15608

2015-07-21 10:30

In cazul cind sunt normali la cap atunci trebuie pedepsiti fizic si mental daca se poate in stil chinezesc(vezi picatura chinezeasca), si obligatoriu in public sau facut publica pedeapsa, iar daca nu este normal la cap atunci ascuns in puscarie pentru totdeauna.Iau in calcul si varianta de pedeapsa cand poate fi dat pe mâna parintilor copilului si sa-l pedepseasca ei. Nu exclud nicipedeapsa capitala.Oricum cred ca copilul nu va mai fi normal niciodata, motiv pt care nici acest biped nu trebuie sa mai fie normal niciodata.Nu cred ca un judecator intreg la cap a putut sa lase pe acesti bipezi in libertate.Daca intradevar asa este, atunci si judecatorul trebuie pedepsit lângă faptaș.

Musafir

#15609

2015-07-21 10:31

Nu e posibil asa ceva. Cum adica sa fie lasati liberi sau arest la domiciliu,ce pedeapsa e asta. Am vazut ca tatal unuia dintre nenorocitii aia au spus ca baietii sunt nevinovati,ca fata era de vina si ca asa face un tot satul,nu conteaza ce hram poarta,un NU tot NU ramane. Iar judecatorii sa si faca datoria sau sa demisioneze daca nu sunt in stare sa ia o decizie corecta. Eu as recomanda castrarea sau in cel mai rau caz pedeapsa cu moartea,poate asa s-ar mai opri din nelegiuri.

Musafir

#15610

2015-07-21 10:31

Într-o țară așa de coruptă, ar trebui să facem mai des proteste

Musafir

#15611

2015-07-21 10:31

Ar merita sa stea toata viata in inchisoare

Musafir

#15612

2015-07-21 10:31

PENTRU CA CONSIDER CA ACSTE ANIMALE TREBUIE SA PLATEASCA PENTRU TRAUMA CAUZATA ACESTEI COPILE!!!

Musafir

#15613

2015-07-21 10:31

Sper din tot sufletul ca organele competente sa faca lumina in acest caz. Facandu.se dreptate,nu cred ca cei care au in cap astfel de ,,tarate,, vor mai avea curajul de a mai savarsi astfel de fapte. Si cel mai impirtant ,,acea copila trebuie sa vada ca se poate baza pe semenii sai,, ,exista si oamenii in lumea asta, nu numai pleava a societatii.Am semnat speran.d ca ajut la linistea sufleteasca a acelei copile. UNDE ESTI TU TEPES DOAMNE!! TU ,AI FI FACUT DREPTATEA JUSTA ,ASTA LE TREBUIE ACELOR JEGURI PENALE!!!

Musafir

#15614

2015-07-21 10:31

La Canal cu ei sau la taiat stuf.Scursuri si jeguri umane.
Si cand te gandesti ca un glontz costa sub 1 Euro...

Musafir

#15615 Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

2015-07-21 10:31

la puscarie cu ei cu regim special sa vada si ei durerea de a viola si sa o simta... si castrati chimic (macar chimic)


Musafir

#15616

2015-07-21 10:31

A distruge viaţa cuiva este un act de teribilism pentru care trebuie să plătesti acum ,aici şi pe lumea cealaltă, de aceea trebuie judecaţi şi pedepsiti aspru violatorii.

Musafir

#15617

2015-07-21 10:31

Imi doresc sa se faca dreptate! Nu e posibil asa ceva! sa savarseasca o astfel de infractiune si sa scape basma curata ca si cand nu ar fi facut nimic. Mi-e sila de justitia romananeasca!

Musafir

#15618

2015-07-21 10:32

Pentru dreptate, toți avem copii mai ales fete.

Musafir

#15619

2015-07-21 10:32

Suntem in anul 2015,nu se poate trece cu vederea o asemenea fapta.Pedeapsa ar trebui sa fie in egala masura cu crima,fapta lor trebuie pusa in aplicare imediat, dar se pare ca autoritatile si forurile competente nu isi fac treaba(la fel ca si guvernul si politucienii care i-am ales).Puscarie pt toti care au comis violul.Sper ca procurorii si judecatorii sa se autosesizeze singuri cat mai reoede(adica URGENT)

Musafir

#15621

2015-07-21 10:32

Cum nu vii tu, Ţepeş doamne, ca punând mâna pe ei,
Să-i împarţi în două cete: în smintiţi şi în mişei,
Şi în două temniţi large cu de-a sila să-i aduni,
Să dai foc la puşcărie şi la casa de nebuni!


Musafir

#15622

2015-07-21 10:32

Sa ii inchida la puscarie pe viata si sa ii violeze si pe ei 8 Barbati sa cada cum este sexul surpriza, sant niste oameni de nimic atat eii cat si familile lor, daca ar fi fost invers si li se intimpla cu fiica lor tot asa sar fi comportat?rusine ar trebui sa le fie lor si judecatorilor de acest caz

Musafir

#15623

2015-07-21 10:32

Nu e de mirare, acesta este nivelul de educatie si cultura in zona cu cea mai mare densitate de votanti PSD ! Vaslui.


Musafir

#15624

2015-07-21 10:32

Violul este un act de bestialitate fizica si psihica de neimaginat si pedeapsa ar trebui sa fie pe masura. Acesti criminali care nici macar nu-si dau seama de gravitatea faptei lor, inconjurati de familii pe masura de criminale si inconstiente nu au ce cauta printre oameni, ci in spatele gratiilor, acolo unde sper ca vor afla si ei prin ce a trecut victima lor. NU, nicio femeie nu merita si nu instiga la asemenea acte de bestialitate (singurul cuvant care poate descrie aceasta fapta) si niciodata un barbat nu ar trebui scutit de pedeapsa violului.

Musafir

#15625

2015-07-21 10:32

Am semnat pentru că sunt tată de față dar și de băiat,și dacă fata mea pățea asta cădeau capete la propriu ,dacă fiul meu ar fi fost unu dintre autori capul lui cădea de mină mea