Petitieonline.com

Deschidere chiosc in curtea liceului

Venim cu aceasta petitie cu gandul de a reusi sa deschidem un chiosc pentru elevii Colegiului Tehnic "Iuliu Maniu" pentru a avea acces la bauturi si mancarea pe parcursul orelor si pentru a scade riscul de accidentare a acestora. 


Anghelescu Ionut
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Anghelescu Ionut va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.



Publicitate plătită

Petitieonline.com va promova această petiție către un număr de 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...

Metoda de plată