Petitieonline.com

Reducerea duratei orelor până la remedierea încălzirii

    Noi, elevii din IP Colegiul de Medicină Ungheni, solicităm reducerea duratei lecțiilor până la remedierea situației termice din clase.

Temperaturile scăzute afectează sănătatea și procesul de învățare al elevilor, făcând dificilă desfășurarea normală a orelor.

 

Rugăm conducerea să analizeze situația și să dispună măsuri temporare pentru protejarea elevilor și a cadrelor didactice.

 

Cu respect elevii instituției! 


Colegiul de Medicină Ungheni
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Colegiul de Medicină Ungheni va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU


Trebuie să verificăm că ești om.