Spune NU eliminarii ANTENA 3

Quoted post


Musafir

#86

2012-03-07 23:50

Nu mai sunt telespectator Antena3. Incep sa ma agaseze Dana Grecu, Radu Tudor, sau Mircea Badea. Nu ca n-ar avea dreptate, dar au tonul prea agresiv. Nu ma intereseaza modul acesta de a face televiziune, prin ati impune o anume opinie la modul zbierando-tipando (Dana Grecu) sau smircaieli de tip Radu Tudor. As prefera sa "diger"eu insu-mi informatia si sa-mi fac singur parerea, nu sa-mi fie impusa sau nici macar sugerata. Dar fiindca Antena3 are un auditoriu larg care agreaza acest tip de televiziune, ii repect si ma bat pentru ca ei sa aiba aceasta sursa de informare. M-as bate si pentru ZeroTV, sau daca VCTudor isi va deschide o televiziune, m-as bate si pentru el. Vreau sa cred ca in ciuda faptului ca suntem condusi de marlani si de ageamii, suntem o tara libera. Ma rog ata cat se poate intr-o tara in care marlanii isi impun vointa.
Toate bune,
Aberluscoaiei

Raspunsuri


Musafir

#99 Re:

2012-03-08 18:16:46

#86: -

TONUL este impus de situatia in sine, dl./dna Aberluscoaiei, si nu e timp de "sugestii" si alte floricele din acestea in situatia in care este Romania acum...Este nevoie de mult nerv si eficienta care sa TREZEASCA gandirea adormita sau intepenita a multora care sunt in prezent pe scaune foarte inalte pentru ei...