Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Daniel

#750 Pastile generice twinvir

2018-07-04 10:40

Eu am cumparat twinvir online pentru ca mi l-a recomandat medicul hepatolog, mi-a prescris sofosbuvir si ledipasvir in combinatie si mi-a spus ca daca e de facut alegere din cele generice (pentru harvoni original bineinteles ca nu aveam suficienti bani, ca si orice simplu muritor) atunci mai bun decat twinvir dupa calitate nu gasesc nimic. Am facut comanda de pe siteul oficial si in 5-6 zile dupa ce am facut comanda m-a contactat curierul si mi-a livrat comanda. Nu stiam la ce sa ma astept si in ce stare vor ajunge flacoanele, de aceea am rugat curierul sa-mi deschida ambalajul inainte ca sa-i dau banii. Totu a fost ok, flacoanele si membranele de protectie, despre care am mai auzit de multe ori, erau neatinse, hologramele la locul lor. Recent am inceput al doilea flacon, ma simt bine, efecte adverse nu sunt. Din cate am inteles eu, cel mai important este sa nu fac pauza de nici o zi si sa iau pastila fiecare zi la aceiasi ora. Rezultatele preliminare ale analizelor arata ca tratamentul merge ok.medicul mi-a spus ca la sfarsitul tratamentului o sa fiu si mai bine. Sunt foarte increzut ca o sa reusesc sa ma vindec, multa sanatate!

Raspunsuri

Iulian

#751 Re: Pastile generice twinvir

2018-07-04 11:10:33

#750: Daniel - Pastile generice twinvir 

Escrocherie!!!!Nu e site oficial , e o escrocherie mare. Oameni care dau bani pe praf de creta increzandu-se in ceea ce se scrie aici. Nu exista acte de proveniență , companie, rețetă, etc. Nu vă lăsați păcăliți că va îmbolnăviți mai rău decât sunteți. www.twinvir.ro este un site ilegal fara o companie in spate care se folosește de curierat fara a oferi garanție produselor și mai mult sunt și contrafăcute.