Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Andreea

#662 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ARTM

2018-01-22 12:31

#661: George - Re: Re: Re: Re: Re: ARTM 

Normal că am primit rețetă de la medicul infectionist din Moldova care lucrează cu compania farmaceutica . Și am luat Daclatasvir 60 mg/Sofosbuvir 400 mg pentru 12 săptămâni. Chiar nu înțelegi că sunt deja sute de pacienți care au fost in Moldova??? La 900 de Euro cu totul inclus. Așa că dacă ai un preț mai mare al pachetului și ești un om de bine indeamna romanii care vor sa vina in Moldova să se înscrie pe Tourncure Romania Facebook. In modul asta demonstrezi că ești un om de bună credință și nu câștigi absolut nimic ci doar ajuți oamenii să se vindece la prețul cel mai bun.

Raspunsuri

George

#663 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ARTM

2018-01-22 12:38:05

#662: Andreea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ARTM 

Eu asta si fac , ii indemn pe toti sa vina sa-si procure de la farmacie , legal , sa evite coletele de prin India, Bangladesh ...transportate saptamani intregi nu se stie in ce conditii . Am mai facut postari aici citeva luni in urma , dar am fost dur atacat ca este o teapa ...ca nu exista in Moldova in farmacii asa medicamente ...sau ca ar cere sume enorme...4 pacienti care am putut sa-i ajut , pana la ARTM cred , nu au achitat in total mai mult de suma indicata de D-stra (doar ca fara dejun )) ) . Si imi pare bine ca deja au toti rezultatul asteptat . Sanatate la toti !