Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Stelian

#654 ARTM

2018-01-22 07:49

Confirm cele spuse de Andreea. Am fost și la sfârșitul lui noiembrie cu ajutorul ARTM care m.a îndrumat spre tratamentul din Moldova. Impecabil! Totul organizat până la cel mai mic detaliu. Problema cetățenilor ca George este că ei sunt niste traficanți și le.au stricat ăștia combinațiile .George, eu am primit contract de la compania din Moldova, am făcut transfer bancar, am medic român care se ocupa de mine și am acte de proveniență a medicamentelor de la compania farmaceutica importatoare. Șmecheria este că voi nu puteți să oferiți așa ceva și atunci aruncați cu pietre. Puteți verifica ușor pe internet despre campanie Tourncure Romania Facebook

Raspunsuri

George

#655 Re: ARTM

2018-01-22 11:11:57

#654: Stelian - ARTM 

Nu sant traficant , sant din Rep.Moldova . Eu am raspuns d.Angela referitor la intermediere .Nu am stiut ca din Moldova se primesc medicamentele , in postare a fost indicat direct de la producator , de asta si am avut intrebari . In ceea ce priveste tratamentul in Moldova, da, sant de acord , chiar nu e neaparat sa fie intermedieri cu diverse companii. Sant la farmacii medicamentele , doar receta de la medic e necesara . Conditiile de transport acum sant satisfacatoare (nu depasesc 30 grade cred ca nici in autocar ). 

 Iar faptul ca am ajutat cativa Romani sa primeasca acest tratament (i-am intilnit la Chisinau , am mers la medic impreuna cu analizelele, au primit consultatie si receta , apoi au procurat de la farmacie setul de medicamente ) poate fi definit ca sant traficat- sa fie unicul meu pacat .

  Apropo, Tour n' Cure nu are nimic comun cu Rep. Moldova , ei cu Egypul direct intermediaza tratamente .

Acus au sa intervina Ilona si alte persoane care au sa-mi caute greseli gramaticale si sa comenteze ca este o teapa medicamentele din Moldova ...